Turnir
OP TK VARTEKS
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
02.10.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
05.10.2019. ::
Trajanje turnira
05.10.2019. :: - 07.10.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
VARAŽDIN
Broj terena
7
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
Round robin
  • Organizator:TK Varteks Varadin
  • Adresa: Zagrebačka 91 b
  • Grad: VARAŽDIN
  • Telefon: (042) 241 766
  • Fax: (042) 240 602
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: (098) 284 754
  • Fax:(042) 240 602
  • E-mail: [email protected]

1. Levak Noa (Franjo Punec)
13
02.10.2019. 08:26:33
NE

2. Bradvić Marko (Gem)
18
02.10.2019. 07:50:14
NE

3. Kvakan Damjan (Iteam)
24
02.10.2019. 06:00:43
NE

4. Jamić Jurica (Movens)
26
30.09.2019. 06:45:03
NE

5. Slivar Lukas (Zagi)
29
02.10.2019. 05:49:55
NE

6. Sabolić Dominik (Didon)
38
01.10.2019. 14:03:35
NE

7. Jovanović Ivon (Top Spin)
62
02.10.2019. 07:03:12
NE

8. Klaričić Niko (Medveak)
63
01.10.2019. 13:43:33
NE

9. Viduka Noa (VII)
65
27.09.2019. 08:18:50
NE

10. Horvat Juraj (Prelog)
67
30.09.2019. 13:21:38
NE

11. Nadali Niko (Medveak)
83
01.10.2019. 13:44:57
NE

12. Tadić Roko (Tweener)
89
02.10.2019. 11:59:59
NE

13. Kreković Filip (Movens)
97
02.10.2019. 05:50:42
NE

14. Mahmet Jan (Medveak)
103
01.10.2019. 13:44:00
NE

15. Mesarić Borna (Terra)
114
02.10.2019. 08:24:21
NE

16. Petrović Viktor (Koprivnica)
119
01.10.2019. 09:01:58
NE

17. Srabinec Luka (Vrbovec)
141
30.09.2019. 07:55:45
NE

18. Čaklović Saša (Medveak)
149
30.09.2019. 07:00:30
NE

19. Trčak Antun (VII)
154
30.09.2019. 12:49:12
NE

20. Serdarević Antonio (HATK Mladost)
156
02.10.2019. 08:58:30
NE

21. Zuberbuhler Ryan (Medveak)
159
01.10.2019. 13:46:12
NE

22. Bojić Boris (Movens)
161
02.10.2019. 09:59:56
NE

23. Vrbnjak Mislav (Vrbovec)
181
01.10.2019. 19:50:41
NE

24. Kažinić Andreas (Medveak)
183
01.10.2019. 13:42:45
NE

25. Severović Patrik (Samobor 1890)
NEMA
30.09.2019. 10:39:27
NE

26. Bijonda Sven (Chromos-Savica)
NEMA
02.10.2019. 07:13:56
NE


1. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
10
01.10.2019. 19:57:51
NE

2. Knez Stella (Split 1950)
18
01.10.2019. 20:39:35
NE

3. Balent Tamara (Prelog)
25
01.10.2019. 05:43:49
NE

4. Mišković Dora (Vulpes)
33
02.10.2019. 11:54:57
NE

5. Dragičević Nika (Didon)
47
30.09.2019. 08:45:29
NE

6. Les Mihaela (Zagi)
51
02.10.2019. 10:36:45
NE

7. Poljan Ena (Varteks)
62
02.10.2019. 07:59:12
NE

8. Vukoja Rebeka (Medveščak)
85
01.10.2019. 13:45:35
NE

9. Matijević Magdalena (Vinkovci)
95
01.10.2019. 18:54:05
NE

10. Fuček Korina (Koprivnica)
101
23.09.2019. 09:52:16
NE

11. Šimić Ana (Franjo Punčec)
102
01.10.2019. 19:05:00
NE

12. Maslać Dora (Medveščak)
155
01.10.2019. 13:44:31
NE

13. Jelić-Rozić Magdalena (Hrvoje)
163
02.10.2019. 09:30:31
NE

14. Radavić Naia (VIŽI)
165
01.10.2019. 14:14:40
NE

15. Dvoršek Ami (Iteam)
226
01.10.2019. 04:40:09
NE

16. VODENIK EVA (Varaždin 1181)
NEMA
23.09.2019. 11:34:27
DA


Nazarov Abbas (Iteam)
5
03.10.2019. 04:44:28
NE

Brni Maja (Iteam)
6
03.10.2019. 09:44:56
NE

Stipeti Anton (Ogulin)
19
03.10.2019. 14:50:08
NE

Zlatevski Leon (HATK Mladost)
44
03.10.2019. 15:53:44
NE

?ori Sofija (Vulpes)
65
02.10.2019. 11:49:32
NE

Kardum Andrea (Iteam)
106
03.10.2019. 12:38:06
NE

Gr?i Lana (Zlatar)
167
02.10.2019. 07:13:59
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument