Turnir
REGIONALNO PRVENSTVO GRADA ZAGREB
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
27.03.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
30.03.2019. ::
Trajanje turnira
30.03.2019. :: - 01.04.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
9
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:ZTS - TC Maksimir
  • Adresa: V. Ravnice 10
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: (01) 6431 001
  • Fax: (01) 6431 035
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Vladimir Jovanoski
  • Tel: (01) 6431 001
  • Fax:(01) 6431 035
  • E-mail: tajnik@zgtenis.hr

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
MR2
26.03.2019. 21:33:04
NE

2. Dubovečak Filip (Iteam)
8
26.03.2019. 12:58:22
NE

3. Jurlina Luka (Iteam)
10
20.03.2019. 11:08:12
NE

4. Karačić Vilim (Terra)
14
26.03.2019. 21:01:54
NE

5. Oliynykov Nazar (Ponikve)
15
20.03.2019. 07:30:53
NE

6. Kržić Tin (Purger)
18
26.03.2019. 21:53:37
NE

7. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
20
19.03.2019. 11:01:47
NE

8. Maričić Lovro (Top Spin)
23
07.03.2019. 17:12:40
NE

9. Bulović Matija (Vulpes)
25
19.03.2019. 12:19:18
NE

10. Jamić Jurica (Movens)
30
19.03.2019. 09:37:36
NE

11. Slivar Lukas (Zagi)
34
20.03.2019. 16:35:52
NE

12. Marić Hrvoje (Ponikve)
46
26.03.2019. 12:12:09
NE

13. Pižurica Beka (Iteam)
53
27.03.2019. 10:38:27
NE

14. Šveljo Marcos (Futur)
56
25.03.2019. 10:42:00
NE

15. Kvakan Damjan (Iteam)
58
23.03.2019. 19:52:04
NE

16. Kreković Filip (Movens)
87
26.03.2019. 14:54:16
NE

17. Serdarević Antonio (HATK Mladost)
90
27.03.2019. 09:59:39
NE

18. Bokun Natan (Iteam)
97
26.03.2019. 13:03:05
NE

19. Fattorini Ivan Viggo (Iteam)
101
26.03.2019. 13:00:24
NE

20. Novaković Roko (HTK Zagreb)
110
25.03.2019. 14:48:15
NE

21. Bokun Marko (Iteam)
111
26.03.2019. 12:58:44
NE

22. Markotić Lovro (Iteam)
165
27.03.2019. 11:39:45
NE

23. Klingor Noah (Futur)
180
26.03.2019. 21:26:23
NE

24. Krstanović Luka (Movens)
189
26.03.2019. 11:13:04
NE

25. Zrnić Luka (HTK Zagreb)
NEMA
23.03.2019. 16:45:13
NE

26. Horvat Ivan (Hrvoje)
NEMA
27.03.2019. 11:40:42
NE

27. Martinović Fran (Hrvoje)
NEMA
27.03.2019. 11:33:41
NE

28. Ivandić Andrija (Iteam)
NEMA
26.03.2019. 14:21:34
NE


1. Stojanović Sara (Iteam)
15
26.03.2019. 20:30:16
NE

2. Ivković Luna (Iteam)
17
27.03.2019. 10:53:02
NE

3. Kovačić Valentina (Prečko)
18
27.03.2019. 13:35:05
NE

4. Brnić Maja (Iteam)
23
27.03.2019. 12:23:53
NE

5. Tomić Lorena (Terra)
24
26.03.2019. 21:50:39
NE

6. Držanić Doris (Iteam)
27
26.03.2019. 12:59:16
NE

7. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
30
06.03.2019. 22:32:29
NE

8. Turčić Lucija (Iteam)
33
23.03.2019. 19:52:34
NE

9. Bedeković Ines (Zagi)
35
26.03.2019. 17:38:09
NE

10. Sikirica Nika (Top Spin)
44
26.03.2019. 10:35:45
NE

11. Tomeljak Niki (Top Spin)
49
22.03.2019. 12:03:15
NE

12. Mažuran Lara (Futur)
59
26.03.2019. 09:43:12
NE

13. Ćorković Iva (Ponikve)
67
22.03.2019. 18:05:26
NE

14. Bilić Lea (Zagi)
73
24.03.2019. 19:01:11
NE

15. Vukić Marta (Ponikve)
75
26.03.2019. 10:19:05
NE

16. Sabljić Ruta (Iteam)
77
23.03.2019. 19:52:20
NE

17. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
80
22.03.2019. 09:58:48
NE

18. Pešut Laura (San Spin)
81
26.03.2019. 14:29:02
NE

19. Plavljanić Lana (Vulpes)
83
20.03.2019. 10:28:15
NE

20. Bekavac Dora (Iteam)
88
23.03.2019. 19:52:48
NE

21. Pavlović Ana Karla (Ponikve)
96
24.03.2019. 18:53:41
NE

22. Gojmerac Lea (Futur)
103
21.03.2019. 00:00:55
NE

23. Radišević Greta (Zagi)
133
27.03.2019. 10:45:49
NE

24. Šelendić Magdalena (Vulpes)
137
25.03.2019. 17:53:42
NE

25. Šoda Tea (Futur)
144
26.03.2019. 10:16:14
NE

26. Božić Iva (Iteam)
147
23.03.2019. 17:06:18
NE

27. Vasilj Ana (HTK Zagreb)
157
26.03.2019. 07:48:38
NE

28. Dvoršek Ami (Iteam)
242
26.03.2019. 12:59:54
NE

29. Tomić Marta (Futur)
NEMA
26.03.2019. 20:54:33
NE

30. Tabak Katarina (Victoria)
NEMA
22.03.2019. 10:25:38
NE

31. JANčIKOVIć IKA (Zagi)
NEMA
27.03.2019. 08:04:46
NE

32. JANčIKOVIć JANA (Zagi)
NEMA
27.03.2019. 08:10:09
NE


Nikoli Erik (Purger)
1
28.03.2019. 17:01:50
NE

Cerezin Vito (Zagi)
33
27.03.2019. 11:26:07
NE

Halambek Jakov (Rally)
108
28.03.2019. 12:42:35
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument