Turnir
KRAŠ PRVENSTVO HRVATSKE DO 12 GODINA
Kategorija
12
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
07.05.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
11.05.2019. ::
Trajanje turnira
11.05.2019. :: - 16.05.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
9
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:ZTS - TC Maksimir
  • Adresa: V. Ravnice 10
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: (01) 6431 001
  • Fax: (01) 6431 035
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Vladimir Jovanoski
  • Tel: (01) 6431 001
  • Fax:(01) 6431 035
  • E-mail: tajnik@zgtenis.hr

1. Markovina Duje (Split 1950)
1
05.05.2019. 21:54:00
NE

2. Stipetić Anton (Ogulin)
2
07.05.2019. 08:25:56
NE

3. Levak Noa (Franjo Punec)
3
06.05.2019. 20:07:22
NE

4. Smolčić Nikola (Split 1950)
4
06.05.2019. 08:55:45
NE

5. Cerezin Vito (Zagi)
5
30.04.2019. 08:40:47
NE

6. Sikirica Matej (Split 1950)
6
05.05.2019. 21:11:20
NE

7. Kukrika Matej (Tweener)
7
06.05.2019. 18:24:56
NE

8. Brkić Karlo (Vinkovci)
8
06.05.2019. 13:46:57
NE

9. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
9
23.04.2019. 20:55:20
NE

10. Tomić Jakov (akovo)
10
27.04.2019. 19:55:19
NE

11. JutreŠa Hrvoje (Tweener)
11
06.05.2019. 18:24:33
NE

12. Pasarić Noa (Vulpes)
12
05.05.2019. 20:06:14
NE

13. Terze Bruno (Stobre)
14
01.05.2019. 13:16:06
NE

14. Stiblik Dorian (ubievac)
15
06.05.2019. 18:19:36
NE

15. Šagovac Erik (Ponikve)
18
06.05.2019. 21:40:46
NE

16. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
20
06.05.2019. 21:35:10
NE

17. Dumbović Ivan (VII)
21
06.05.2019. 17:10:45
NE

18. Božičević Matej (HTK Zagreb)
22
07.05.2019. 00:42:35
NE

19. Erceg Marko (Split 1950)
23
07.05.2019. 07:52:04
NE

20. Jovanović Ivon (Top Spin)
24
07.05.2019. 07:34:49
NE

21. Mavračić Mauro (Iteam)
25
06.05.2019. 18:13:48
NE

22. Mardešić Dario (Split 1950)
26
06.05.2019. 18:28:51
NE

23. ZORICA DARIO (Kastav)
27
01.05.2019. 11:22:48
NE

24. Lorković Fran (Uljanik)
28
01.05.2019. 08:15:52
NE

25. Sučić Frano (Stobre)
29
26.04.2019. 01:22:42
NE

26. Markan Jan (Iteam)
30
05.05.2019. 07:51:20
NE

27. Hainš Domagoj (Tweener)
32
06.05.2019. 22:00:57
NE

28. Tadić Roko (Tweener)
33
04.05.2019. 15:47:22
NE

29. Horvat Juraj (Prelog)
34
06.05.2019. 20:01:42
NE

30. Bokun Natan (Iteam)
36
06.05.2019. 18:12:15
NE

31. Klaričić Niko (Medveak)
37
07.05.2019. 11:02:06
NE

32. Fattorini Ivan Viggo (Iteam)
38
07.05.2019. 09:19:32
NE

33. Mahmet Jan (Medveak)
40
07.05.2019. 06:29:19
NE

34. Salković Marko (Pro 2000)
41
07.05.2019. 12:35:40
NE

35. Puhanić Emanuel (Naice)
42
07.05.2019. 09:25:23
NE

36. Brozović Deni (Ogulin)
44
05.05.2019. 12:46:07
NE

37. Nadali Niko (Medveak)
45
07.05.2019. 06:28:50
NE

38. Angelini Marco (Split 1950)
49
02.05.2019. 14:12:44
NE

39. Kovačević Niko (Iteam)
50
06.05.2019. 18:13:15
NE

40. Rosenzweig Borna Filip (Top Spin)
52
21.04.2019. 07:44:41
NE

41. Šarić Ivano (Stobre)
55
24.04.2019. 10:12:01
NE

42. Ladić Lukas (Franjo Punec)
58
07.05.2019. 11:39:23
NE

43. Vučić Marc (Novigrad)
61
03.05.2019. 15:25:11
NE

44. Hasan Ivan (Ogulin)
63
06.05.2019. 16:17:15
NE

45. Šutalo Luka (Tweener)
69
07.05.2019. 09:34:14
NE

46. Klisović Roko (Iteam)
74
06.05.2019. 18:12:50
NE

47. Martinović Diego (Rukavac)
82
07.05.2019. 13:40:57
NE

48. Palčić Noa (Iteam)
83
06.05.2019. 18:14:09
NE

49. Petrušić Dominik (Ogulin)
90
05.05.2019. 17:36:59
NE

50. Trčak Antun (VII)
94
06.05.2019. 17:10:10
NE

51. Čaklović Saša (Medveak)
102
07.05.2019. 06:28:09
NE

52. Bauer Minkara Alex (Tweener)
111
06.05.2019. 18:24:06
NE

53. Mikulec Matija (Vulpes)
112
05.05.2019. 20:05:47
NE

54. Kažinić Andreas (Tweener)
117
06.05.2019. 18:25:19
NE

55. Vrbnjak Mislav (Vrbovec)
122
06.05.2019. 21:49:39
NE

56. Beljan Jakov Šimun (Ponikve)
125
07.05.2019. 09:52:55
NE

57. Gačić Ivor (Karlovac)
129
05.05.2019. 19:16:29
NE

58. Grdinić Lovro (Iteam)
132
06.05.2019. 22:50:26
NE

59. Kolić Dominik (Ogulin)
NEMA
30.04.2019. 15:10:32
NE

60. Marić Modrušan Ariu (Smrikve)
NEMA
01.05.2019. 08:17:07
NE


1. Biondić Dora (Opatija)
1
02.05.2019. 14:43:25
NE

2. Mišković Dora (Vulpes)
2
05.05.2019. 20:06:01
NE

3. Riđan Ivona (Brod)
3
29.04.2019. 15:44:16
NE

4. Justić Ema (Zadar 08)
4
05.05.2019. 21:23:29
NE

5. Turčić Lucija (Iteam)
5
06.05.2019. 10:38:09
NE

6. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
6
05.05.2019. 21:13:10
NE

7. Rastočić Lucija (Zagi)
8
02.04.2019. 22:37:52
NE

8. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
9
03.05.2019. 12:01:49
NE

9. Zupičić Lucija (Rabac)
10
06.05.2019. 09:00:24
NE

10. Belvanović Anja (Đakovo)
11
06.05.2019. 17:19:20
NE

11. Ćorić Sofija (Vulpes)
12
05.05.2019. 20:04:57
NE

12. Balent Tamara (Prelog)
13
01.05.2019. 16:42:06
NE

13. Tomeljak Niki (Top Spin)
14
06.05.2019. 09:09:37
NE

14. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
15
28.04.2019. 19:44:10
NE

15. Lebo Lea (Zaprešić)
17
06.05.2019. 16:21:14
NE

16. Giergia Ela (Zadar 08)
18
03.05.2019. 12:01:19
NE

17. Stipčević Zara (Zaprešić)
19
07.05.2019. 10:28:02
NE

18. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
20
06.05.2019. 08:12:48
NE

19. Les Mihaela (Zagi)
21
06.05.2019. 15:23:28
NE

20. Šantić Ema (Didon)
23
06.05.2019. 10:29:08
NE

21. Bilota Manuela (Resnik)
24
04.05.2019. 19:06:41
NE

22. Dragičević Nika (Didon)
25
06.05.2019. 11:22:29
NE

23. Vukoja Rebeka (Medveščak)
26
06.05.2019. 17:24:45
NE

24. Majoli Peskar Nika (Top Spin)
28
06.05.2019. 21:13:08
NE

25. Šerić Lara (Pomak)
29
07.05.2019. 12:15:38
NE

26. Šaban Paula (Zagi)
31
06.05.2019. 15:23:57
NE

27. Sunara Nika (Zagi)
33
06.05.2019. 15:23:45
NE

28. Hrvatin Viktoria (Rabac)
37
06.05.2019. 09:00:05
NE

29. Kardum Andrea (Iteam)
39
07.05.2019. 09:19:53
NE

30. Gojmerac Lea (Futur)
40
30.04.2019. 20:39:39
NE

31. Resanović Nela (Samobor 1890)
41
05.05.2019. 20:49:53
NE

32. Vidan Tara (Zagi)
42
18.04.2019. 23:36:42
NE

33. Čupić Ani (Rabac)
44
06.05.2019. 08:59:47
NE

34. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
45
01.05.2019. 17:34:58
NE

35. Juraj Špirić Leona (Samobor 1890)
48
07.05.2019. 09:58:24
NE

36. AljinoviĆ Leona (Split 1950)
49
09.04.2019. 13:15:55
NE

37. Balić Helena (Zlatar)
53
05.05.2019. 00:05:38
NE

38. Kraljević Sara (Tweener)
57
07.05.2019. 07:28:49
NE

39. Gojmerac Nina (Futur)
58
30.04.2019. 20:40:30
NE

40. Bulaku Veronika (Futur)
62
01.05.2019. 10:59:45
NE

41. Rašan-Buha Milana (Movens)
64
06.05.2019. 20:49:48
NE

42. Kunac Nika (Movens)
69
07.05.2019. 09:08:38
NE

43. Likić Lara (Varteks)
70
06.05.2019. 08:07:10
NE

44. Kordić Kalina (Tweener)
76
06.05.2019. 16:03:13
NE

45. Hudinčec Ana (Futur)
78
05.05.2019. 09:29:12
NE

46. Damjanović Tara (Purger)
79
07.05.2019. 07:23:13
NE

47. Drempetić Dora (Iteam)
80
06.05.2019. 20:27:27
NE

48. Maslać Dora (Medveščak)
87
07.05.2019. 10:59:55
NE

49. Čakarun Nika (Pro 2000)
88
06.05.2019. 17:31:19
NE

50. Runje Tea (Vulpes)
95
05.05.2019. 20:06:34
NE

51. Mihalić Marinela (Ogulin)
109
05.05.2019. 17:53:31
NE

52. Ševerdija Lola (Šubićevac)
112
06.05.2019. 22:36:47
NE

53. Kežman Lana (Movens)
115
07.05.2019. 08:28:53
NE

54. Laušić Lucija (Movens)
116
06.05.2019. 19:12:38
NE

55. Murgić Maja (Iteam)
130
06.05.2019. 20:28:05
NE

56. Čurik Laura ina (Zagi)
133
06.05.2019. 20:15:37
NE

57. BuŠiĆ Dora (Futur)
135
01.05.2019. 12:25:51
NE

58. MiloŠ Jona Emilia (Pro 2000)
NEMA
07.05.2019. 12:36:01
NE

59. Šelendić Barbara (Vulpes)
NEMA
05.05.2019. 20:06:49
NE

60. Kavić Anja (Vulpes)
NEMA
05.05.2019. 20:05:19
NE


Mari Nina (Vinkovci)
32
06.05.2019. 15:31:16
NE

Ka?i Ante (Ragusa)
47
08.05.2019. 17:35:43
NE

?u?ik Iskra (Zagi)
54
08.05.2019. 17:53:04
NE

MARAKOVI IVAN (Iteam)
73
07.05.2019. 19:41:49
NE

Kore?i Ivan Dominik (Vulpes)
115
07.05.2019. 21:27:43
NE

?o Tara (Top Spin)

08.05.2019. 16:08:27
NE

Sen?ar Mia (Medveak)

08.05.2019. 11:26:49
NE