Turnir
REGIONALNO PRVENSTVO DALMACIJE
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
27.03.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
30.03.2019. ::
Trajanje turnira
30.03.2019. :: - 01.04.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Makarska
Broj terena
0
Podloga
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Makarska rivijera
  • Adresa:
  • Grad: Makarska
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel:
  • Fax:
  • E-mail:

1. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
7
25.03.2019. 13:12:01
NE

2. Baničević Marko (Dubrovnik)
13
25.03.2019. 12:35:31
NE

3. Markovina Roko (Split 1950)
16
26.03.2019. 19:28:01
NE

4. Smolčić Nikola (Split 1950)
21
27.03.2019. 13:41:50
NE

5. Mađor Roko (Stobre)
27
25.03.2019. 13:09:17
NE

6. Sikirica Matej (Split 1950)
35
24.03.2019. 21:51:38
NE

7. Bogdan Stjepan (Ragusa)
39
25.03.2019. 12:33:06
NE

8. Bekić Antun (Ragusa)
41
25.03.2019. 12:32:43
NE

9. Kačer Roko (Stobre)
43
26.03.2019. 22:22:03
NE

10. Makjanić Darko (Split 1950)
48
25.03.2019. 08:47:32
NE

11. Terze Bruno (Stobre)
61
26.03.2019. 10:03:24
NE

12. Kardum Luka (Split 1950)
64
27.03.2019. 11:44:24
NE

13. Jurišić Kuzma (Ragusa)
68
25.03.2019. 12:33:28
NE

14. Ćupić Bruno (Zadar 08)
76
26.03.2019. 14:20:02
NE

15. Mrduljaš Toni (Split 1950)
91
26.03.2019. 10:11:37
NE

16. Ćupić Marin (Zadar 08)
105
26.03.2019. 14:20:21
NE

17. Angelini Marco (Split 1950)
121
25.03.2019. 08:36:45
NE

18. Šarić Ivano (Stobre)
130
27.03.2019. 12:34:12
NE

19. Kraljević Anton (Katela)
132
27.03.2019. 08:51:46
NE

20. Karlić Matteo luca (Ragusa)
133
26.03.2019. 19:19:11
NE

21. Grilec Sven (Ragusa)
155
26.03.2019. 14:49:57
NE

22. Marović Matej Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
25.03.2019. 14:25:21
NE


1. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
4
27.03.2019. 08:50:16
NE

2. Zorić Anamaria (Dubrovnik)
14
25.03.2019. 13:55:00
NE

3. Granić Nika (Makarska rivijera)
25
22.03.2019. 13:25:16
NE

4. Žuvela Nora (Split 1950)
31
24.03.2019. 18:07:33
NE

5. Sivrić Iva (Ploče)
34
26.03.2019. 08:36:11
NE

6. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
36
22.03.2019. 21:21:47
NE

7. Justić Ema (Zadar 08)
37
27.03.2019. 08:50:40
NE

8. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
40
25.03.2019. 20:43:32
NE

9. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
42
26.03.2019. 15:12:46
NE

10. Mikulić Iva (Split 1950)
47
21.03.2019. 20:49:42
NE

11. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
48
26.03.2019. 15:19:31
NE

12. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
57
20.03.2019. 14:03:49
DA

13. Giergia Ela (Zadar 08)
63
26.03.2019. 15:19:52
NE

14. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
65
21.03.2019. 13:26:15
NE

15. Bilota Manuela (Resnik)
68
26.03.2019. 22:07:13
NE

16. Vojnović Nera (Stobreč)
89
27.03.2019. 13:16:12
NE

17. Ćukušić Anna (Dalmacijacement)
100
26.03.2019. 20:52:48
NE

18. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
110
27.03.2019. 11:15:02
NE

19. AljinoviĆ Leona (Split 1950)
119
26.03.2019. 19:01:00
NE

20. VUčOVSKI KLARA (Pomak)
183
26.03.2019. 13:21:54
NE

21. Ivanković Petra (Ploče)
NEMA
27.03.2019. 10:54:05
NE

22. Vojnović Leona (Stobreč)
NEMA
27.03.2019. 13:39:45
NE


Asanovi Roko (Dalmacijacement)
50
28.03.2019. 09:49:48
NE

Stiblik Dorian (ubievac)
63
27.03.2019. 18:02:35
NE

Asanovi Lena (Dalmacijacement)
138
28.03.2019. 09:19:26
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument