Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE
Kategorija
14
Rang turnira
2
Zadnji dan prijave
03.01.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
07.01.2017. ::
Trajanje turnira
07.01.2017. :: - 11.01.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
8
Podloga
tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
24/32/8 (M)
16/32/8 (Ž)
  • Organizator:HTS
  • Adresa: Jozsefa Antalla bb
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: 015513139
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    CROPIN
  • Tel: 0914830757
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Poljičak Mili (Pomak)
MR1
10.02.2017. 02:12:30
NE

2. Prižmić Dino (Split 1950)
MR2
10.02.2017. 02:14:29
NE

3. Dodig Matej (Olimpija Osijek 1984)
MR3
10.02.2017. 02:14:25
NE

4. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
MR4
10.02.2017. 02:12:34
NE

5. Mikrut Luka (Split 1950)
MR5
10.02.2017. 02:15:08
NE

6. Vukadin Noa (Iteam)
MR6
10.02.2017. 02:12:47
NE

7. Šodan Ivan (Split 1950)
MR7
10.02.2017. 03:21:12
NE

8. Borse Bartol (HTK Zagreb)
1
10.02.2017. 02:13:45
NE

9. Vasung Dorian (HATK Mladost)
2
03.01.2017. 16:13:08
NE

10. Majcan Lovro (Samobor 1890)
10
10.02.2017. 02:13:56
NE

11. Boban Viktor (Medveščak)
12
10.02.2017. 02:14:54
NE

12. Markovina Roko (Split 1950)
15
10.02.2017. 02:12:51
NE

13. Klaić Karlo (Ragusa)
19
10.02.2017. 02:14:21
NE

14. Kljaić Noa (Iteam)
26
10.02.2017. 02:12:17
NE

15. Majić Ivan (Poen)
35
10.02.2017. 02:13:51
NE

16. Balić Bruno (Olimpija Osijek 1984)
46
10.02.2017. 02:14:58
NE

17. Marić Vid (Top Spin)
64
10.02.2017. 02:12:26
NE

18. Škreb Daniel (Vulpes)
133
10.02.2017. 02:15:02
NE

19. Došen Luka (Vulpes)
151
10.02.2017. 02:12:41
NE

20. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
NEMA
10.02.2017. 02:14:00
NE

21. Jaki Borna (Križevci)
NEMA
06.01.2017. 14:33:03
NE

22. Bill Alen (Pro 2000)
NEMA
10.02.2017. 02:14:09
NE

23. Oštro Tin (Chromos-Savica)
NEMA
10.02.2017. 02:14:17
NE

24. Stipetić Roko (Ogulin)
NEMA
10.02.2017. 02:14:39
NE

25. Margetić Matija (Prečko)
NEMA
10.02.2017. 02:14:44
NE

26. Biondić Dorijan (Opatija)
NEMA
10.02.2017. 02:14:50
NE

27. Mitrović Fran (Ponikve)
NEMA
10.02.2017. 02:14:34
NE

28. Erceg Lovre (Split 1950)
NEMA
10.02.2017. 02:13:40
NE

29. Ercegović Ante Petar (Lošinj-Jadranka)
NEMA
10.02.2017. 02:13:00
NE

30. Bašković Roko (Kvarner)
NEMA
10.02.2017. 02:12:55
NE

31. Brkić Vinko (Franjo Punčec)
NEMA
10.02.2017. 02:12:12
NE

32. Vidović Luka (Varteks)
NEMA
10.02.2017. 02:12:22
NE


1. Majetić Marijana (Victoria)
1
02.01.2017. 16:15:10
NE

2. Rajki Tena (HTK Zagreb)
4
10.02.2017. 02:11:47
NE

3. Tarocco Leticia (Ragusa)
5
10.02.2017. 02:10:35
NE

4. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
6
10.02.2017. 02:11:27
NE

5. Mustapić Matea Mirjam (Split 1950)
7
10.02.2017. 02:10:31
NE

6. Hunčak Daniela (Opatija)
9
10.02.2017. 02:11:11
NE

7. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
11
03.01.2017. 16:13:25
NE

8. Bubalo Ema (Split 1950)
13
10.02.2017. 02:12:00
NE

9. Vranić Nina (HTK Zagreb)
15
10.02.2017. 02:11:16
NE

10. Živković Laura (Iteam)
28
10.02.2017. 02:11:51
NE

11. Projić Ivana Marija (Split 1950)
36
10.02.2017. 02:09:54
NE

12. Hunčak Renata (Opatija)
39
10.02.2017. 02:10:41
NE

13. Marinović Matija (Zadar 08)
51
10.02.2017. 02:09:42
NE

14. Stanić Maja (Kastav)
NEMA
02.01.2017. 18:26:40
NE

15. Baltić Ena (Zagi)
NEMA
02.01.2017. 16:30:01
NE

16. Džaja Ria (Victoria)
NEMA
02.01.2017. 16:16:21
NE

17. Hraščanec Lara (Varteks)
NEMA
10.02.2017. 02:10:17
NE

18. Vukičević Klara (Pomak)
NEMA
10.02.2017. 02:10:47
NE

19. Žunić Mare (Dalmacija)
NEMA
10.02.2017. 02:10:52
NE

20. Biondić Matea (Opatija)
NEMA
10.02.2017. 02:10:56
NE

21. Dundović Nika (Kvarner)
NEMA
10.02.2017. 02:11:01
NE

22. Kos Dora (Ponikve)
NEMA
10.02.2017. 02:10:03
NE

23. Grulović Lara (Medveščak)
NEMA
10.02.2017. 02:09:58
NE

24. Mogulić Tea (Samobor 1890)
NEMA
10.02.2017. 02:10:26
NE

25. Hunčak Kornelia (Opatija)
NEMA
10.02.2017. 02:11:32
NE

26. Perinović Klara (Ponikve)
NEMA
10.02.2017. 02:11:37
NE

27. Vićan Mia Rae (Iteam)
NEMA
10.02.2017. 02:11:43
NE

28. Čačulović Lana (Victoria)
NEMA
10.02.2017. 02:11:06
NE

29. Naimarević Jenifer (Stobreč)
NEMA
10.02.2017. 02:09:38
NE

30. Ružić Antonia (Franjo Punčec)
NEMA
10.02.2017. 02:09:29
NE

31. Sindičić Dora (Ogulin)
NEMA
10.02.2017. 02:10:22
NE



KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument