Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE
Kategorija
12
Rang turnira
2
Zadnji dan prijave
10.01.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
14.01.2017. ::
Trajanje turnira
14.01.2017. :: - 18.01.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
8
Podloga
tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
24/32/8 (M)
16/32/8 (Ž)
  • Organizator:HTS
  • Adresa: Jozsefa Antalla bb
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: 015513139
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    CROPIN
  • Tel: 0914830757
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
1
10.02.2017. 02:05:46
NE

2. Rakonić Fran (Nova Gradiška)
2
10.02.2017. 02:07:02
NE

3. Salopek Dorian (Ogulin)
3
10.02.2017. 02:06:53
NE

4. Markovina Duje (Split 1950)
4
10.02.2017. 02:06:57
NE

5. Ivkić Emanuel (Opatija)
5
09.01.2017. 13:58:39
NE

6. Karačić Vilim (Terra)
6
10.02.2017. 02:06:32
NE

7. Stipetić Anton (Ogulin)
7
10.02.2017. 02:05:13
NE

8. Sabolić Dominik (Didon)
10
10.02.2017. 02:05:00
NE

9. Cindrić Karlo (Varteks)
17
10.02.2017. 02:42:51
NE

10. Viduka Noa (Hrvoje)
25
10.02.2017. 02:04:45
NE

11. Pižurica Beka (Iteam)
27
10.02.2017. 02:05:05
NE

12. Benčec Benjamin (Iteam)
38
06.01.2017. 16:39:59
NE

13. Markotić Lovro (Iteam)
50
10.02.2017. 02:04:56
NE

14. Natanelić Diego (Pećine)
55
08.01.2017. 17:49:47
NE

15. Neralić Luka (Ogulin)
58
10.02.2017. 02:06:28
NE

16. Prižmić Dino (Split 1950)
NEMA
10.02.2017. 02:05:22
NE

17. Dubovečak Filip (Iteam)
NEMA
10.02.2017. 02:42:00
NE

18. Bulović Matija (Vulpes)
NEMA
10.02.2017. 02:05:08
NE

19. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
NEMA
10.02.2017. 02:07:10
NE

20. Jelavić Ratko (Split 1950)
NEMA
10.02.2017. 02:05:26
NE

21. Babić Roko (Franjo Punčec)
NEMA
10.02.2017. 02:05:38
NE

22. Nikolić Erik (Zagi)
NEMA
06.01.2017. 16:40:25
NE

23. Šveljo Marcos (Futur)
NEMA
10.02.2017. 02:06:43
NE

24. Markovina Roko (Split 1950)
NEMA
10.02.2017. 02:05:51
NE

25. Plosnić Luka (Pomak)
NEMA
10.02.2017. 02:05:56
NE

26. Krstanović Luka (Movens)
NEMA
10.02.2017. 02:06:01
NE

27. Horvatić Max ivan (Ponikve)
NEMA
10.02.2017. 02:06:05
NE

28. Baničević Marko (Dubrovnik)
NEMA
10.02.2017. 02:06:24
NE

29. Šantić Leopold (Didon)
NEMA
10.02.2017. 02:05:42
NE

30. Kopić Ilija (Vinkovci)
NEMA
10.02.2017. 02:04:52
NE

31. Halambek Jakov (Rally)
NEMA
09.01.2017. 21:43:01
NE

32. Bradvić Marko (Gem)
NEMA
04.01.2017. 13:05:27
NE

33. Adlašić Denis (Varaždin 1181)
NEMA
08.01.2017. 19:41:53
NE

34. Kuna Fran (Osijek)
NEMA
07.01.2017. 12:00:06
NE

35. Popović Mario (Kvarner)
NEMA
06.01.2017. 13:49:57
NE

36. Dodig Matej (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
05.01.2017. 18:58:43
NE


1. Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
2
10.02.2017. 02:02:10
NE

2. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
3
10.02.2017. 02:04:19
NE

3. Granić Nika (Makarska rivijera)
4
10.02.2017. 02:01:43
NE

4. Mišković Dora (Vulpes)
8
08.01.2017. 17:19:09
NE

5. Držanić Doris (Iteam)
10
10.02.2017. 02:43:04
NE

6. Biondić Dora (Opatija)
11
09.01.2017. 15:48:24
NE

7. Palikuća Petra (Iteam)
19
10.02.2017. 02:04:29
NE

8. Mažuran Lara (Futur)
41
10.02.2017. 02:43:29
NE

9. Volf Lara (Ogulin)
NEMA
10.02.2017. 02:02:39
NE

10. Kastelan Tea (Iteam)
NEMA
10.02.2017. 02:01:53
NE

11. Cindrić Rebeka (Varteks)
NEMA
10.02.2017. 02:43:14
NE

12. Olij Petra (Vinkovci)
NEMA
10.02.2017. 02:04:15
NE

13. Stupar Maja (Rukavac)
NEMA
09.01.2017. 16:38:33
NE

14. Persson Manuella (Pećine)
NEMA
08.01.2017. 17:48:41
NE

15. Roso Korina (Slavonija-Žito)
NEMA
06.01.2017. 20:30:32
NE

16. Marčinko Petra (Top Spin)
NEMA
06.01.2017. 16:40:55
NE

17. Bedeković Ines (Zagi)
NEMA
06.01.2017. 16:39:47
NE

18. Vranić Nina (HTK Zagreb)
NEMA
06.01.2017. 09:26:24
NE

19. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
NEMA
05.01.2017. 23:40:22
NE

20. Midžić Ema (Osijek)
NEMA
05.01.2017. 20:17:12
NE

21. Midžić Ema (Osijek)
NEMA
05.01.2017. 20:15:18
NE

22. Miletić Lana (Kvarner)
NEMA
10.01.2017. 13:26:34
NE

23. Derniković Ria (Iteam)
NEMA
10.02.2017. 02:03:05
NE

24. Rajki Tena (HTK Zagreb)
NEMA
10.02.2017. 02:04:37
NE

25. Žuvela Nora (Split 1950)
NEMA
10.02.2017. 02:04:33
NE

26. Rimac Elena (Vinkovci)
NEMA
10.02.2017. 02:02:15
NE

27. Martinčić Korina (Zaprešić)
NEMA
10.02.2017. 02:04:11
NE

28. Tarocco Leticia (Ragusa)
NEMA
10.02.2017. 02:04:07
NE

29. Mijović Manuela (Župa Dubrovačka)
NEMA
10.02.2017. 02:04:03
NE

30. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
NEMA
10.02.2017. 02:03:49
NE

31. Knez Stella (Dalmacijacement)
NEMA
10.02.2017. 02:03:40
NE

32. Kovačić Valentina (Iteam)
NEMA
10.02.2017. 02:03:25
NE

33. Vojnović Nera (Stobreč)
NEMA
10.02.2017. 02:03:20
NE

34. Kontent Chiara (Hrvoje)
NEMA
10.02.2017. 02:03:16
NE

35. Kožul Karla (Zadar 08)
NEMA
10.02.2017. 02:02:33
NE

36. Miljanić Lucija (Ponikve)
NEMA
10.02.2017. 02:02:43
NE

37. Sladaković Tara (Smrikve)
NEMA
10.02.2017. 02:02:53
NE


Babić Corina (Pećine)
85
13.01.2017. 19:10:25
NE

Glavaš Adi (Top Spin)
102
09.01.2017. 16:24:26
NE

Tabak Katarina (Victoria)

09.01.2017. 16:18:16
NE

Gadžić Davor (Osijek)

11.01.2017. 08:19:53
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument