Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE
Kategorija
16
Rang turnira
2
Zadnji dan prijave
17.01.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
21.01.2017. ::
Trajanje turnira
21.01.2017. :: - 25.01.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
9
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
"24/32/8 (M)
16/32/8 (Ž)"
  • Organizator:Nacionalni teniski centar
  • Adresa: Jozsefa Antalla bb
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 01 6520 510
  • Fax: 01 6503 399
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Željka Pongračić
  • Tel: 091 4830 756
  • Fax:01 4830 720
  • E-mail: [email protected]

1. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
1
06.01.2017. 18:14:39
NE

2. Škreb Dorian (Vulpes)
3
16.01.2017. 20:06:12
NE

3. Krolo Karlo (Split 1950)
5
10.02.2017. 00:14:03
NE

4. Borse Bartol (HTK Zagreb)
10
09.02.2017. 23:22:39
NE

5. Mitrović Fran (Ponikve)
11
09.02.2017. 23:22:57
NE

6. Jamnicki Marin (Zadar 08)
12
09.02.2017. 23:19:35
NE

7. Jakić Marino (Split 1950)
14
10.02.2017. 00:17:25
NE

8. Samac Tin (HTK Zagreb)
16
09.02.2017. 23:22:48
NE

9. Bill Alen (Pro 2000)
17
09.02.2017. 23:23:16
NE

10. Šimunović Dominik (Zagi)
18
09.02.2017. 23:21:30
NE

11. Ivičić Đani (Ponikve)
19
09.02.2017. 23:22:03
NE

12. Sabljak Filip (Ogulin)
21
15.01.2017. 17:29:06
NE

13. Bašković Roko (Kvarner)
22
16.01.2017. 11:17:39
NE

14. Sain Francesco (Ogulin)
23
15.01.2017. 13:51:44
NE

15. Hržić Adrijan (Rukavac)
24
12.01.2017. 14:04:33
NE

16. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
25
16.01.2017. 16:53:52
NE

17. Ilić Jovan (Olimpija Osijek 1984)
31
12.01.2017. 13:23:38
NE

18. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
33
09.02.2017. 23:20:14
NE

19. Tipura Dorian (Kvarner)
39
10.02.2017. 00:13:26
NE

20. Zlatar Teodor (Franjo Punčec)
44
16.01.2017. 08:25:52
NE

21. Antoljak Marko (HTK Zagreb)
68
09.02.2017. 23:19:42
NE

22. Stojanović Marko (Libertas)
91
09.02.2017. 23:19:59
NE

23. Draušnik Eugen (Medveščak)
117
09.02.2017. 23:19:53
NE

24. Zorica David (Kastav)
NEMA
09.02.2017. 23:20:35
NE

25. Kalender Admir (Top Spin)
NEMA
09.02.2017. 23:22:44
NE

26. Vukadin Damjan (Medveščak)
NEMA
09.02.2017. 23:20:23
NE

27. Dujmović Grgo (Split 1950)
NEMA
09.02.2017. 23:21:44
NE

28. Matić Mile (HTK Zagreb)
NEMA
09.02.2017. 23:23:32
NE

29. Dujmović Ivan (Zadar 08)
NEMA
09.02.2017. 23:20:19
NE

30. Martinović Mateo (Kvarner)
NEMA
09.02.2017. 23:23:21
NE

31. Piper Nikola (Požega)
NEMA
09.02.2017. 23:21:39
NE

32. Žeželj Nikola (Vulpes)
NEMA
09.02.2017. 23:23:02
NE

33. Stilinović Fran (HTK Zagreb)
NEMA
09.02.2017. 23:21:35
NE

34. Puljiz Tonko (Iteam)
NEMA
09.02.2017. 23:21:24
NE

35. Tkalec Robert (Medveščak)
NEMA
09.02.2017. 23:21:17
NE

36. Mrvac Mateo (Iteam)
NEMA
09.02.2017. 23:20:28
NE

37. Kranjčević Andro (Opatija)
NEMA
16.01.2017. 22:11:37
NE

38. Schmidt Jan (Vulpes)
NEMA
16.01.2017. 20:05:24
NE

39. Dobrović Lovro (Iteam)
NEMA
10.02.2017. 00:13:39
NE

40. Barun Božo (Resnik)
NEMA
15.01.2017. 23:07:06
NE

41. Inđić Marko (Ogulin)
NEMA
15.01.2017. 14:12:09
NE

42. Kostić Ferček Maks (Varaždin 1181)
NEMA
14.01.2017. 05:58:57
NE

43. Kajić Gabrijel (Iteam)
NEMA
09.02.2017. 23:27:33
NE

44. Gadžić Davor (Osijek)
NEMA
11.01.2017. 08:20:21
NE


1. Habeković Ita (HTK Zagreb)
1
09.02.2017. 23:16:46
NE

2. Wurth Tara (Iteam)
2
09.02.2017. 23:16:38
NE

3. Ivanišević Petra (Lošinj-Jadranka)
4
11.01.2017. 16:37:15
NE

4. Hunčak Kornelia (Opatija)
5
13.01.2017. 15:41:37
NE

5. Majetić Marijana (Victoria)
6
16.01.2017. 14:25:27
NE

6. Žunić Mare (Dalmacija)
8
09.02.2017. 23:17:17
NE

7. BODERIšTANAC MATEA (Iteam)
9
12.01.2017. 15:08:19
NE

8. Žužul Katarina (Top Spin)
11
09.02.2017. 23:17:53
NE

9. Mukić Ana (Varaždin 1181)
13
16.01.2017. 03:38:56
NE

10. Kralj Lora (HTK Zagreb)
15
09.02.2017. 23:17:57
NE

11. Vićan Mia Rae (Iteam)
16
09.02.2017. 23:15:02
NE

12. Gunjača Elena (Ponikve)
19
09.02.2017. 23:17:13
NE

13. Dundović Nika (Kvarner)
25
09.01.2017. 09:33:12
NE

14. Biondić Matea (Opatija)
28
16.01.2017. 16:32:17
NE

15. Grulović Lara (Medveščak)
30
09.02.2017. 23:14:48
NE

16. Zalukar Sara (Zagi)
40
16.01.2017. 14:26:08
NE

17. Stanić Maja (Kastav)
56
09.02.2017. 23:15:17
NE

18. Perinović Klara (Ponikve)
67
09.02.2017. 23:16:51
NE

19. Duplančić Marieta (Split 1950)
96
09.02.2017. 23:15:23
NE

20. Bagarić Leonarda (Iteam)
NEMA
09.02.2017. 23:18:02
NE

21. Medić Ana-Marija (Osijek)
NEMA
11.01.2017. 10:28:17
NE

22. Duić Plumtree Katarina (Dalmacijacement)
NEMA
09.02.2017. 23:27:07
NE

23. Svetec Nika (Varteks)
NEMA
09.02.2017. 23:15:08
NE

24. Faj Lucija (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
09.02.2017. 23:15:34
NE

25. Dedaj Monika (Uljanik)
NEMA
09.02.2017. 23:17:33
NE

26. Deranja Petra (Ragusa)
NEMA
09.02.2017. 23:17:05
NE

27. Šiljić Ema (Iteam)
NEMA
09.02.2017. 23:16:32
NE

28. Mandić Antea (Ragusa)
NEMA
09.02.2017. 23:16:16
NE

29. Mohač Borna (Ponikve)
NEMA
09.02.2017. 23:16:08
NE

30. Oliynykova Oleksandra (Ponikve)
NEMA
09.02.2017. 23:16:02
NE

31. Pavković Marina (Split 1950)
NEMA
09.02.2017. 23:15:56
NE

32. Tronšek Karla (HTK Zagreb)
NEMA
09.02.2017. 23:15:41
NE



KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument