Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE
Kategorija
18
Rang turnira
2
Zadnji dan prijave
07.02.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
11.02.2017. ::
Trajanje turnira
11.02.2017. :: - 15.02.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
8
Podloga
tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/0 (M)
0/32/0 (Ž)
  • Organizator:HTS
  • Adresa: Jozsefa Antalla bb
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: 015513139
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    CROPIN
  • Tel: 0914830757
  • Fax:
  • E-mail: tajna.recic@hts.hr

1. Ban Ivan karlo (Ogulin)
1
03.02.2017. 18:24:36
NE

2. Šaler Filip (Ponikve)
2
08.02.2017. 11:11:11
NE

3. Suevich Lovro (Zagi)
3
08.02.2017. 10:06:26
NE

4. Galić Marko (HTK Zagreb)
5
08.02.2017. 10:07:02
NE

5. Matić Mile (HTK Zagreb)
7
08.02.2017. 10:07:20
NE

6. Kostić Ferček Maks (Varaždin 1181)
8
03.02.2017. 12:29:27
NE

7. Bašić Nikola (Samobor 1890)
9
08.02.2017. 11:05:23
NE

8. Mlinar Janko (Iteam)
10
08.02.2017. 10:39:02
NE

9. Inđić Marko (Ogulin)
12
03.02.2017. 00:02:23
NE

10. Dizdarević Tin (Zagi)
14
08.02.2017. 10:08:07
NE

11. Ajduković Duje (Iteam)
15
08.02.2017. 10:36:31
NE

12. Kos Jan (Iteam)
17
08.02.2017. 11:06:32
NE

13. Sabljak Filip (Ogulin)
18
30.01.2017. 19:00:51
NE

14. Žeželj Nikola (Vulpes)
21
08.02.2017. 10:09:50
NE

15. Kranjčević Andro (Opatija)
23
29.01.2017. 19:21:54
NE

16. Madžar Stipan (Stobreč)
26
31.01.2017. 09:29:55
NE

17. Katanec Antun (Top Spin)
28
06.02.2017. 11:06:07
NE

18. Jurković Marin (Top Spin)
33
08.02.2017. 10:05:25
NE

19. Gadžić Davor (Osijek)
34
24.01.2017. 21:00:14
NE

20. Ivičić Đani (Ponikve)
37
08.02.2017. 11:15:21
NE

21. Suevich Karlo (Chromos-Savica)
39
08.02.2017. 15:41:17
NE

22. Stepanić Patrik (HTK Zagreb)
42
08.02.2017. 11:07:22
NE

23. Kovačić Vid (Top Spin)
46
08.02.2017. 13:22:51
NE

24. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
47
08.02.2017. 11:09:40
NE

25. Piper Nikola (Požega)
51
08.02.2017. 11:06:05
NE

26. Ilić Jovan (Olimpija Osijek 1984)
52
24.01.2017. 17:17:11
NE

27. Markušić Ivan (Iteam)
53
08.02.2017. 12:04:46
NE

28. Samac Tin (HTK Zagreb)
54
07.02.2017. 09:20:56
NE

29. Zalukar Marko (Zagi)
67
08.02.2017. 11:11:41
NE

30. Volarević Matija (Pro 2000)
70
08.02.2017. 10:31:15
NE

31. Barun Božo (Resnik)
74
07.02.2017. 08:43:03
NE

32. Đerek Luka (Medveščak)
79
08.02.2017. 11:13:30
NE

33. Jukić Luka (Stobreč)
80
22.01.2017. 16:24:06
NE

34. Puljiz Tonko (Iteam)
81
08.02.2017. 10:37:36
NE

35. Erceg Roko (Iteam)
86
08.02.2017. 10:11:48
NE

36. Stilinović Fran (HTK Zagreb)
87
08.02.2017. 10:10:48
NE

37. Lui Marko (Medveščak)
128
08.02.2017. 11:12:58
NE

38. Sušak Bruno (Iteam)
138
08.02.2017. 10:40:23
NE

39. Znamenaček Marko (Medveščak)
144
08.02.2017. 11:14:04
NE

40. Dobrović Lovro (Iteam)
147
08.02.2017. 10:37:52
NE

41. Dujmović Grgo (Split 1950)
155
08.02.2017. 10:01:54
NE

42. Devald Borna (HTK Zagreb)
165
08.02.2017. 11:09:15
NE

43. Primorac Matej vinko (HTK Zagreb)
NEMA
08.02.2017. 10:11:29
NE

44. Paro Renzo (Stobreč)
NEMA
08.02.2017. 11:11:55
NE

45. Čičin Šain Ante (Medveščak)
NEMA
08.02.2017. 11:12:42
NE

46. Grulović Filip (Medveščak)
NEMA
08.02.2017. 11:13:16
NE

47. Martinčić Mihael (Zaprešić)
NEMA
06.02.2017. 20:59:51
NE

48. Glamuzina Pavle (Medveščak)
NEMA
08.02.2017. 11:13:43
NE

49. Šoškić Luka (Stobreč)
NEMA
23.02.2017. 20:49:58
NE

50. Antoljak Marko (HTK Zagreb)
NEMA
08.02.2017. 10:07:55
NE

51. Omeragić Andrej (Kvarner)
NEMA
06.02.2017. 21:50:04
NE

52. Gašparović Robert (HATK Mladost)
NEMA
08.02.2017. 11:15:02
NE

53. Bujas Frane (HTK Zagreb)
NEMA
08.02.2017. 11:09:27
NE

54. Kajin Karlo (Ogulin)
NEMA
01.02.2017. 09:43:46
NE

55. Tarabarić Ivan (Stobreč)
NEMA
31.01.2017. 08:34:16
NE

56. Ćudina Vicko (Iteam)
NEMA
08.02.2017. 10:38:11
NE

57. Šuler Jakov (Iteam)
NEMA
08.02.2017. 10:36:47
NE

58. Šeatović Borna (Iteam)
NEMA
08.02.2017. 10:36:14
NE

59. Krapec Josip (Iteam)
NEMA
08.02.2017. 10:37:21
NE

60. Krapec Franjo (Iteam)
NEMA
08.02.2017. 10:37:16
NE

61. Bonetta Dino (HTK Zagreb)
NEMA
08.02.2017. 10:31:31
NE

62. Ninčević Frane (HTK Zagreb)
NEMA
08.02.2017. 11:08:46
NE

63. Savin Roko (Zagi)
NEMA
06.02.2017. 13:32:46
NE

64. Divković Karlo (HTK Zagreb)
NEMA
08.02.2017. 11:07:07
NE

65. Baković Tin (Samobor 1890)
NEMA
06.02.2017. 11:38:25
NE

66. Lajoš Jan robert (Kvarner)
NEMA
25.01.2017. 11:24:59
NE

67. Tonejc Vito (HATK Mladost)
NEMA
08.02.2017. 10:32:53
NE

68. Grabovac Andrej (Dalmacijacement)
NEMA
08.02.2017. 10:30:38
NE

69. Markušić Borna (Iteam)
NEMA
08.02.2017. 10:37:04
NE


1. Wurth Tara (Iteam)
1
08.02.2017. 10:05:40
NE

2. Turković Domenika (Špansko)
2
05.02.2017. 21:07:42
NE

3. Habeković Ita (HTK Zagreb)
3
08.02.2017. 10:04:40
NE

4. Mašić Laura (HTK Zagreb)
6
08.02.2017. 10:30:59
NE

5. Hunčak Kornelia (Opatija)
7
03.02.2017. 13:33:41
NE

6. Zelić Iva (Zagi)
8
08.02.2017. 10:34:11
NE

7. Mukić Ana (Varaždin 1181)
10
30.01.2017. 19:36:33
NE

8. Boderištanac Matea (Iteam)
11
26.01.2017. 13:58:09
NE

9. Žužul Katarina (Top Spin)
13
08.02.2017. 11:03:57
NE

10. Cipetić Renata (Dalmacijacement)
16
08.02.2017. 10:14:55
NE

11. Pavković Marina (Split 1950)
20
08.02.2017. 10:02:21
NE

12. Kralj Lora (HTK Zagreb)
21
08.02.2017. 11:10:12
NE

13. Sindičić Franka antonia (Ogulin)
22
05.02.2017. 16:19:07
NE

14. Svetec Nika (Varteks)
23
08.02.2017. 11:19:53
NE

15. Šunjić Neli (Iteam)
25
08.02.2017. 10:05:56
NE

16. Bagarić Leonarda (Iteam)
27
08.02.2017. 10:39:58
NE

17. Jurković Lea (Futur)
29
08.02.2017. 10:11:12
NE

18. Duić Plumtree Katarina (Dalmacijacement)
34
08.02.2017. 10:29:29
NE

19. Janko Leonarda (Iteam)
37
06.01.2017. 12:09:25
NE

20. Kilić Karla (Dalmacijacement)
40
08.02.2017. 10:30:01
NE

21. Brežanin Lana (Iteam)
48
08.02.2017. 11:04:22
NE

22. Pintar Lorena (Ponikve)
49
08.02.2017. 10:13:19
NE

23. Gavrić Lorena (Iteam)
50
08.02.2017. 10:39:22
NE

24. Zečević Andrea (Dalmacijacement)
53
08.02.2017. 10:29:48
NE

25. Šipek Lana (Zagi)
55
08.02.2017. 10:33:42
NE

26. Mohač Borna (Ponikve)
60
31.01.2017. 21:16:20
NE

27. Deranja Petra (Ragusa)
63
23.01.2017. 11:37:09
NE

28. Boderištanac Sara (Victoria)
72
12.01.2017. 15:42:54
NE

29. Ivanišević Petra (Lošinj-Jadranka)
73
05.02.2017. 13:15:50
NE

30. Mandić Antea (Ragusa)
79
23.01.2017. 11:33:36
NE

31. Gunjača Elena (Ponikve)
92
08.02.2017. 10:12:30
NE

32. Zalukar Sara (Zagi)
101
08.02.2017. 10:35:57
NE

33. Rinaldi Angela (HTK Zagreb)
111
08.02.2017. 10:06:10
NE

34. Valentičević Nika (Iteam)
134
08.02.2017. 11:05:06
NE

35. Ćališ Katarina (Zagi)
135
08.02.2017. 10:10:13
NE

36. Perinović Klara (Ponikve)
145
08.02.2017. 10:05:01
NE

37. Pupić Petra (HTK Zagreb)
NEMA
08.02.2017. 11:10:41
NE

38. Muštra borić Martina (Resnik)
NEMA
06.02.2017. 14:39:59
NE

39. Draušnik Marta (HTK Zagreb)
NEMA
08.02.2017. 10:12:15
NE

40. Golac Mirna (Ponikve)
NEMA
08.02.2017. 10:10:31
NE

41. Konigshofer Maja (Ivan Merz)
NEMA
08.02.2017. 10:04:25
NE

42. Ajduković Karla (Split 1950)
NEMA
07.02.2017. 10:17:06
NE

43. Senčar Veronika (Medveščak)
NEMA
08.02.2017. 11:14:33
NE

44. Rakar Lea (Medveščak)
NEMA
08.02.2017. 11:14:18
NE

45. Tronšek Karla (HTK Zagreb)
NEMA
08.02.2017. 10:09:04
NE

46. Hanžek Dorotea (Ponikve)
NEMA
08.02.2017. 11:06:19
NE

47. Galjan Tea (Iteam)
NEMA
25.01.2017. 20:30:22
NE

48. Šiljić Ema (Iteam)
NEMA
08.02.2017. 10:40:57
NE

49. Bokulić Martina (Ogulin)
NEMA
25.01.2017. 18:56:10
NE

50. Mamić Matea (Dalmacijacement)
NEMA
08.02.2017. 10:30:18
NE


Škreb Dorian (Vulpes)
4
10.02.2017. 19:41:45
NE

Stekolshchikov Aleksandr (HATK Mladost)
36
06.02.2017. 10:10:26
DA


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument