Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE
Kategorija
S
Rang turnira
2
Zadnji dan prijave
24.01.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
28.01.2017. ::
Trajanje turnira
28.01.2017. :: - 01.02.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
9
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/0
  • Organizator:Nacionalni teniski centar
  • Adresa: Jozsefa Antalla bb
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 01 6520 510
  • Fax: 01 6503 399
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivan Markanović
  • Tel: 098 1376 779
  • Fax:01 4830 720
  • E-mail: [email protected]

1. Šaler Filip (Ponikve)
3
28.02.2017. 20:58:35
NE

2. Kostić ferček Maks (Varaždin 1181)
4
20.01.2017. 08:09:03
NE

3. Baković Tin (Samobor 1890)
6
21.01.2017. 10:54:22
NE

4. Jurković Marin (Top Spin)
9
28.02.2017. 20:57:02
NE

5. Mlinar Janko (Iteam)
13
28.02.2017. 21:00:25
NE

6. Stepanić Patrik (HTK Zagreb)
19
28.02.2017. 21:01:23
NE

7. Suevich Lovro (Zagi)
33
28.02.2017. 21:01:07
NE

8. Lumpert Janko (Ponikve)
35
28.02.2017. 20:57:54
NE

9. Kos Jan (Iteam)
46
28.02.2017. 21:00:18
NE

10. Melša Morris (Hrvoje)
50
28.02.2017. 20:58:54
NE

11. Omeragić Andrej (Kvarner)
55
28.02.2017. 21:02:04
NE

12. Rihtarić Oto (Varaždin 1181)
65
23.01.2017. 11:08:34
NE

13. Lajoš Jan robert (Kvarner)
79
28.02.2017. 20:58:23
NE

14. Martinis Jakov (HTK Zagreb)
81
28.02.2017. 21:01:35
NE

15. Bilić Ante (Vrbovec)
88
20.01.2017. 16:45:00
NE

16. Krneta Nino (Zadar 08)
89
23.01.2017. 10:41:35
NE

17. Sušak Bruno (Iteam)
99
28.02.2017. 20:58:03
NE

18. Selak Matija (Movens)
130
19.01.2017. 17:27:10
NE

19. Giljanović Luka (HATK Mladost)
135
28.02.2017. 21:01:42
NE

20. Veselić Luka (HATK Mladost)
150
28.02.2017. 21:02:32
NE

21. Gajdek Martin (Vulpes)
169
24.01.2017. 11:22:15
NE

22. Ritz Krešimir (HATK Mladost)
175
28.02.2017. 20:57:37
NE

23. Krapec Franjo (Iteam)
178
28.02.2017. 21:00:09
NE

24. Krapec Josip (Iteam)
182
28.02.2017. 20:58:14
NE

25. Orešković Vedran (Medveščak)
209
28.02.2017. 20:59:16
NE

26. Gelo Ivan (HATK Mladost)
261
28.02.2017. 20:57:11
NE

27. Stebbings Michael robin (Ivan Merz)
262
28.02.2017. 20:59:57
NE

28. Markušić Borna (Iteam)
274
28.02.2017. 21:02:24
NE

29. Barunica Mario (Hrvoje)
283
28.02.2017. 20:59:06
NE

30. Senčar Marko (Medveščak)
296
28.02.2017. 20:59:37
NE

31. Vertuš Antonio (Iteam)
305
28.02.2017. 20:59:45
NE

32. Soldo Ante (Iteam)
372
28.02.2017. 20:57:27
NE

33. Zubčić Luka (Ponikve)
374
28.02.2017. 21:01:15
NE

34. Šeatović Borna (Iteam)
495
28.02.2017. 20:58:45
NE

35. Bujas Frane (HTK Zagreb)
NEMA
28.02.2017. 20:59:29
NE

36. Sudac Dino (Ogulin)
NEMA
28.02.2017. 20:57:45
NE


1. Mukić Ana (Varaždin 1181)
16
22.01.2017. 09:56:30
NE

2. Bokulić Martina (Ogulin)
26
10.01.2017. 14:43:25
NE

3. Mohač Borna (Ponikve)
44
19.01.2017. 07:09:52
NE

4. Deranja Petra (Ragusa)
58
23.01.2017. 11:25:14
NE

5. Žagar Lucia (Opatija)
NEMA
23.01.2017. 10:47:06
NE



KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - seniori
Preuzmite dokument