Turnir
DVORANSKO OP NACIONALNOG TENISKOG CENTRA
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
01.03.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
04.03.2017. ::
Trajanje turnira
04.03.2017. :: - 07.03.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
9
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/0 (M)
0/32/0 (Ž)
  • Organizator:Nacionalni teniski centar
  • Adresa: Jozsefa Antalla bb
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 01 6520 510
  • Fax: 01 6503 399
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Željka Pongračić
  • Tel: 091 4830 756
  • Fax:01 4830 720
  • E-mail: [email protected]

1. Rakonić Fran (Nova Gradiška)
3
01.03.2017. 14:47:54
NE

2. Salopek Dorian (Ogulin)
4
20.02.2017. 13:37:59
NE

3. Vertuš Tomo (Varteks)
6
01.03.2017. 10:18:59
NE

4. Sabolić Dominik (Didon)
10
22.02.2017. 09:25:27
NE

5. Omazić David Ante (Medveščak)
12
01.03.2017. 12:58:32
NE

6. Maričić Lovro (Top Spin)
13
01.03.2017. 12:59:28
NE

7. Cindrić Karlo (Varteks)
14
01.03.2017. 08:23:59
NE

8. Slivar Lukas (Medveščak)
15
01.03.2017. 12:58:51
NE

9. Viduka Noa (Hrvoje)
17
02.03.2017. 09:38:36
NE

10. Neralić Luka (Ogulin)
24
01.03.2017. 08:15:31
NE

11. Pižurica Beka (Terra)
25
01.03.2017. 12:05:49
NE

12. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
27
01.03.2017. 09:38:57
NE

13. Benčec Benjamin (Iteam)
29
01.03.2017. 12:56:59
NE

14. Šainović Luka (Top Spin)
41
28.02.2017. 17:26:22
NE

15. Markotić Lovro (Iteam)
46
01.03.2017. 14:16:43
NE

16. Glavaš Adi (Top Spin)
52
01.03.2017. 15:18:56
NE

17. Puškar Alem (Futur)
53
01.03.2017. 13:04:22
NE

18. KREKOVIć FILIP (Movens)
69
28.02.2017. 12:18:08
NE

19. Grdinić Maks Zvonimir (Iteam)
70
02.03.2017. 09:39:21
NE

20. Kraljević Anton (Kaštela)
83
25.02.2017. 17:34:22
NE

21. Jamić Jurica (Movens)
NEMA
28.02.2017. 11:18:20
NE

22. Šveljo Marcos (Futur)
NEMA
02.03.2017. 09:38:57
NE

23. Bradvić Marko (Gem)
NEMA
01.03.2017. 10:13:59
NE

24. Popović Mario (Kvarner)
NEMA
01.03.2017. 13:35:04
NE

25. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
NEMA
01.03.2017. 12:06:49
NE

26. Kopić Ilija (Vinkovci)
NEMA
01.03.2017. 12:49:15
NE

27. Bulović Matija (Vulpes)
NEMA
01.03.2017. 12:57:49
NE

28. MARKULIN BRANISLAV LAU (VIŽI)
NEMA
03.03.2017. 09:18:05
DA


1. Mišković Dora (Vulpes)
7
01.03.2017. 17:36:06
NE

2. Tomić Lorena (HATK Mladost)
9
01.03.2017. 12:50:34
NE

3. STOJANOVIć SARA (Iteam)
10
01.03.2017. 13:04:45
NE

4. Ivković Luna (Iteam)
17
01.03.2017. 13:01:40
NE

5. Brnić Maja (Iteam)
20
01.03.2017. 13:05:04
NE

6. Bjelovučić Kopilović Leona (Žar)
22
01.03.2017. 12:56:35
NE

7. Lacković Sarah (Varteks)
30
01.03.2017. 10:14:00
NE

8. SIKIRICA NIKA (Top Spin)
33
01.03.2017. 13:39:15
NE

9. Poljan Ena (Varteks)
34
01.03.2017. 10:50:47
NE

10. SIVRIć IVA (Ploče)
38
28.02.2017. 13:11:36
NE

11. Crnković Tara Antonia (Pro Junior)
42
27.02.2017. 14:20:31
NE

12. Novaković Marta (Karlovac)
NEMA
01.03.2017. 12:58:12
NE

13. Kuzman Ivana (Ponikve)
NEMA
02.03.2017. 08:48:49
NE

14. Pešut Laura (San Spin)
NEMA
02.03.2017. 09:38:16
NE

15. Božić Iva (Top Spin)
NEMA
27.02.2017. 14:25:28
NE

16. Kastelan Tea (Iteam)
NEMA
23.02.2017. 14:08:01
NE

17. Šelendić Magdalena (Vulpes)
NEMA
02.03.2017. 14:02:50
NE

18. Benčić Obadić Pia (Top Spin)
NEMA
28.02.2017. 19:32:55
NE

19. Tabak Katarina (Zagi)
NEMA
27.02.2017. 16:18:19
NE

20. Cindrić Rebeka (Varteks)
NEMA
01.03.2017. 08:34:17
NE

21. Kraljević Mariana (Kaštela)
NEMA
01.03.2017. 13:19:45
NE


Nikolić Erik (Zagi)

01.03.2017. 15:30:12
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument