Turnir
DVORANSKO OP NACIONALNOG TENISKOG CENTRA
Kategorija
16
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
22.02.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
25.02.2017. ::
Trajanje turnira
25.02.2017. :: - 28.02.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
8
Podloga
tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/0 (M)
0/32/0 (Ž)
  • Organizator:HTS
  • Adresa: Jozsefa Antalla bb
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: 015513139
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    CROPIN
  • Tel: 0914830757
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Sabljak Filip (Ogulin)
15
15.02.2017. 21:39:46
NE

2. Mitrović Fran (Ponikve)
17
22.02.2017. 14:39:07
NE

3. Bašković Roko (Kvarner)
20
22.02.2017. 10:19:46
NE

4. Šimunović Dominik (Zagi)
24
20.02.2017. 23:18:05
NE

5. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
30
21.02.2017. 22:32:58
NE

6. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
39
22.02.2017. 14:42:30
NE

7. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
43
22.02.2017. 10:55:32
NE

8. Jančić Daniel (San Spin)
45
01.02.2017. 13:47:54
NE

9. Samac Tin (HTK Zagreb)
74
22.02.2017. 11:30:43
NE

10. Tipura Dorian (Kvarner)
81
21.02.2017. 15:36:28
NE

11. Draušnik Eugen (Medveščak)
197
22.02.2017. 14:40:56
NE

12. Puljiz Tonko (Iteam)
NEMA
22.02.2017. 14:41:59
NE

13. Tkalec Robert (Medveščak)
NEMA
22.02.2017. 14:40:32
NE

14. Mrvac Mateo (Iteam)
NEMA
23.02.2017. 08:31:35
NE

15. Jamić Nikola (Movens)
NEMA
22.02.2017. 08:54:46
NE

16. Inđić Marko (Ogulin)
NEMA
21.02.2017. 15:00:06
NE

17. Šelović Marin (Tim)
NEMA
20.02.2017. 22:00:00
NE


1. Boderištanac Matea (Iteam)
10
19.02.2017. 20:47:58
NE

2. Žužul Katarina (Top Spin)
11
22.02.2017. 14:46:56
NE

3. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
14
22.02.2017. 14:46:36
NE

4. Grulović Lara (Medveščak)
30
22.02.2017. 14:45:31
NE

5. Škegro Marina (Zagi)
34
22.02.2017. 14:45:54
NE

6. Crnolatac Nataša (Zagi)
83
21.02.2017. 20:00:46
NE

7. Perinović Klara (Ponikve)
109
22.02.2017. 14:42:56
NE

8. Matić Stella (Movens)
115
21.02.2017. 21:23:30
NE

9. Kos Dora (Ponikve)
175
22.02.2017. 14:45:02
NE

10. Ćališ Katarina (Zagi)
NEMA
22.02.2017. 14:47:27
NE

11. Tronšek Karla (HTK Zagreb)
NEMA
22.02.2017. 14:43:20
NE

12. Bagarić Leonarda (Iteam)
NEMA
23.02.2017. 08:31:59
NE


Škreb Dorian (Vulpes)
3
24.02.2017. 23:16:10
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument