Turnir
DVORANSKO OP NACIONALNOG TENISKOG CENTRA
Kategorija
16
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
22.02.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
25.02.2017. ::
Trajanje turnira
25.02.2017. :: - 28.02.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
8
Podloga
tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/0 (M)
0/32/0 (Ž)
  • Organizator:HTS
  • Adresa: Jozsefa Antalla bb
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: 015513139
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    CROPIN
  • Tel: 0914830757
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Mitrović Fran (Ponikve)
11
22.02.2017. 14:39:07
NE

2. Samac Tin (HTK Zagreb)
16
22.02.2017. 11:30:43
NE

3. Šimunović Dominik (Zagi)
18
20.02.2017. 23:18:05
NE

4. Sabljak Filip (Ogulin)
21
15.02.2017. 21:39:46
NE

5. Bašković Roko (Kvarner)
22
22.02.2017. 10:19:46
NE

6. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
33
22.02.2017. 14:42:30
NE

7. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
34
21.02.2017. 22:32:58
NE

8. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
37
22.02.2017. 10:55:32
NE

9. Tipura Dorian (Kvarner)
39
21.02.2017. 15:36:28
NE

10. Jančić Daniel (San Spin)
51
01.02.2017. 13:47:54
NE

11. Draušnik Eugen (Medveščak)
117
22.02.2017. 14:40:56
NE

12. Puljiz Tonko (Iteam)
NEMA
22.02.2017. 14:41:59
NE

13. Tkalec Robert (Medveščak)
NEMA
22.02.2017. 14:40:32
NE

14. Mrvac Mateo (Iteam)
NEMA
23.02.2017. 08:31:35
NE

15. Jamić Nikola (Movens)
NEMA
22.02.2017. 08:54:46
NE

16. Inđić Marko (Ogulin)
NEMA
21.02.2017. 15:00:06
NE

17. Šelović Marin (Tim)
NEMA
20.02.2017. 22:00:00
NE


1. BODERIšTANAC MATEA (Iteam)
9
19.02.2017. 20:47:58
NE

2. Žužul Katarina (Top Spin)
11
22.02.2017. 14:46:56
NE

3. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
17
22.02.2017. 14:46:36
NE

4. Kos Dora (Ponikve)
29
22.02.2017. 14:45:02
NE

5. Grulović Lara (Medveščak)
30
22.02.2017. 14:45:31
NE

6. Škegro Marina (Zagi)
32
22.02.2017. 14:45:54
NE

7. Crnolatac Nataša (Zagi)
60
21.02.2017. 20:00:46
NE

8. Perinović Klara (Ponikve)
67
22.02.2017. 14:42:56
NE

9. Ćališ Katarina (Zagi)
NEMA
22.02.2017. 14:47:27
NE

10. Tronšek Karla (HTK Zagreb)
NEMA
22.02.2017. 14:43:20
NE

11. Matić Stella (Movens)
NEMA
21.02.2017. 21:23:30
NE

12. Bagarić Leonarda (Iteam)
NEMA
23.02.2017. 08:31:59
NE


Škreb Dorian (Vulpes)
3
24.02.2017. 23:16:10
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument