Turnir
DVORANSKI ZAGI KUP
Kategorija
12
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
04.01.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
07.01.2017. ::
Trajanje turnira
07.01.2017. :: - 09.01.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Dean Gledić i Davor Jaić
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
1
10.02.2017. 00:35:10
NE

2. Markovina Duje (Split 1950)
2
10.02.2017. 00:38:26
NE

3. Rakonić Fran (Nova Gradiška)
3
10.02.2017. 00:41:17
NE

4. Salopek Dorian (Ogulin)
4
10.02.2017. 00:37:09
NE

5. Ivkić Emanuel (Opatija)
5
10.02.2017. 00:40:36
NE

6. Karačić Vilim (Terra)
7
10.02.2017. 00:37:21
NE

7. Sabolić Dominik (Didon)
10
10.02.2017. 00:36:14
NE

8. Cindrić Karlo (Varteks)
14
10.02.2017. 00:38:06
NE

9. Pižurica Beka (Terra)
25
10.02.2017. 00:39:13
NE

10. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
27
05.01.2017. 17:30:48
NE

11. Benčec Benjamin (Iteam)
29
10.02.2017. 00:37:56
NE

12. Bek Filip (Osijek)
30
10.02.2017. 00:35:33
NE

13. Šagovac Erik (Ponikve)
35
10.02.2017. 00:38:39
NE

14. Šainović Luka (Top Spin)
41
06.03.2017. 09:45:10
NE

15. Hulaj Edon (San Spin)
51
10.02.2017. 00:36:45
NE

16. Novaković Roko (HTK Zagreb)
108
10.02.2017. 00:35:23
NE

17. Dmitrić Kimi (Slavonija-Žito)
NEMA
04.01.2017. 15:32:00
NE

18. Bulović Matija (Vulpes)
NEMA
10.02.2017. 00:36:32
NE

19. Kržić Tin (Purger)
NEMA
10.02.2017. 00:36:57
NE

20. Krstanović Luka (Movens)
NEMA
10.02.2017. 00:37:33
NE

21. Dubovečak Filip (Iteam)
NEMA
10.02.2017. 00:38:15
NE

22. Halambek Jakov (Rally)
NEMA
10.02.2017. 00:38:51
NE

23. Martinović Fran (Hrvoje)
NEMA
10.02.2017. 00:40:26
NE

24. Baničević Marko (Dubrovnik)
NEMA
10.02.2017. 00:40:46
NE

25. Šantić Leopold (Didon)
NEMA
10.02.2017. 00:40:56
NE

26. Šveljo Marcos (Futur)
NEMA
10.02.2017. 00:41:26
NE

27. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
NEMA
10.02.2017. 00:41:44
NE

28. Nikolić Erik (Zagi)
NEMA
10.02.2017. 00:42:00
NE


1. DRžANIć DORIS (Iteam)
4
10.02.2017. 00:43:09
NE

2. Rastočić Lucija (Zagi)
5
10.02.2017. 00:42:51
NE

3. Ivković Luna (Iteam)
17
10.02.2017. 00:44:13
NE

4. Palikuća Petra (Iteam)
19
10.02.2017. 00:45:06
NE

5. Mažuran Lara (Futur)
40
10.02.2017. 00:45:58
NE

6. Crnković Tara Antonia (Pro Junior)
42
10.02.2017. 00:44:53
NE

7. Koščević Ella (Hrvoje)
48
10.02.2017. 00:45:37
NE

8. Derniković Ria (Iteam)
NEMA
10.02.2017. 00:45:15
NE

9. Kontent Chiara (Hrvoje)
NEMA
10.02.2017. 00:45:48
NE

10. Kovačić Valentina (Iteam)
NEMA
10.02.2017. 00:46:16
NE

11. Kožul Karla (Zadar 08)
NEMA
10.02.2017. 00:43:23
NE

12. Vojnović Nera (Stobreč)
NEMA
10.02.2017. 00:43:34
NE

13. Volf Lara (Ogulin)
NEMA
10.02.2017. 00:42:59
NE

14. Maračić Matea (Zagi)
NEMA
10.02.2017. 00:43:55
NE

15. Brnardić Stela (Zagi)
NEMA
10.02.2017. 00:42:31
NE

16. Martinčić Korina (Zaprešić)
NEMA
10.02.2017. 00:42:13
NE

17. Bedeković Ines (Zagi)
NEMA
02.01.2017. 13:46:26
NE

18. Roso Korina (Slavonija-Žito)
NEMA
04.01.2017. 15:31:44
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument