Turnir
DVORANSKI ZAGI KUP
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
01.02.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
04.02.2017. ::
Trajanje turnira
04.02.2017. :: - 06.02.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Dean Gledić i Davor Jaić
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
1
23.02.2017. 19:06:52
NE

2. Salopek Dorian (Ogulin)
4
23.02.2017. 19:05:52
NE

3. Ivkić Emanuel (Opatija)
5
30.01.2017. 18:28:27
NE

4. Karačić Vilim (Terra)
7
01.02.2017. 11:48:50
NE

5. Sabolić Dominik (Didon)
10
23.02.2017. 19:06:30
NE

6. Omazić David Ante (Medveščak)
12
23.02.2017. 19:06:34
NE

7. Maričić Lovro (Top Spin)
13
23.02.2017. 19:06:07
NE

8. Slivar Lukas (Medveščak)
15
23.02.2017. 19:06:42
NE

9. Viduka Noa (Hrvoje)
17
23.02.2017. 19:05:23
NE

10. Pižurica Beka (Terra)
25
23.02.2017. 19:06:46
NE

11. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
27
31.01.2017. 19:19:11
NE

12. Benčec Benjamin (Iteam)
29
23.02.2017. 19:05:00
NE

13. Markotić Lovro (Iteam)
46
23.02.2017. 19:05:06
NE

14. Bagarić Nikola (HTK Zagreb)
72
23.02.2017. 19:06:21
NE

15. Novaković Roko (HTK Zagreb)
108
23.02.2017. 19:05:58
NE

16. Jamić Jurica (Movens)
NEMA
01.02.2017. 16:46:25
NE

17. Nikolić Erik (Zagi)
NEMA
23.02.2017. 19:06:38
NE

18. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
NEMA
23.02.2017. 19:06:12
NE

19. Dubovečak Filip (Iteam)
NEMA
23.02.2017. 19:06:17
NE

20. Bulović Matija (Vulpes)
NEMA
01.02.2017. 08:45:29
NE

21. Šantić Leopold (Didon)
NEMA
23.02.2017. 19:06:03
NE

22. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
NEMA
23.02.2017. 19:04:52
NE

23. Nazarov Abbas (Iteam)
NEMA
23.02.2017. 19:05:27
NE

24. Šveljo Marcos (Futur)
NEMA
23.02.2017. 19:06:26
NE


1. DRžANIć DORIS (Iteam)
4
23.02.2017. 19:03:00
NE

2. Rastočić Lucija (Zagi)
5
01.02.2017. 16:46:55
NE

3. Mišković Dora (Vulpes)
7
03.02.2017. 11:06:54
NE

4. Biondić Dora (Opatija)
8
01.02.2017. 07:28:50
NE

5. Tomić Lorena (HATK Mladost)
9
31.01.2017. 08:50:14
NE

6. Ivković Luna (Iteam)
17
23.02.2017. 19:03:58
NE

7. Brnić Maja (Iteam)
20
23.02.2017. 19:02:32
NE

8. PAVLOVIć ANA KARLA (Ponikve)
27
23.02.2017. 19:04:03
NE

9. Mažuran Lara (Futur)
40
23.02.2017. 19:03:13
NE

10. Crnković Tara Antonia (Pro Junior)
42
23.02.2017. 19:02:50
NE

11. RATKUšIć FRANKA (Prečko)
105
23.02.2017. 19:02:13
NE

12. Persson Manuella (Pećine)
NEMA
01.02.2017. 08:45:45
NE

13. Božić Lucija (Pro Junior)
NEMA
30.01.2017. 20:47:12
NE

14. Volf Lara (Ogulin)
NEMA
31.01.2017. 18:44:42
NE

15. Rajki Tena (HTK Zagreb)
NEMA
29.01.2017. 11:09:33
NE

16. Kontent Chiara (Hrvoje)
NEMA
23.02.2017. 19:03:26
NE

17. Bedeković Ines (Zagi)
NEMA
23.02.2017. 19:03:46
NE

18. Pešut Laura (San Spin)
NEMA
23.02.2017. 19:03:53
NE

19. Tabak Katarina (Zagi)
NEMA
23.02.2017. 19:03:19
NE

20. Dujmović Dora (Zagi)
NEMA
23.02.2017. 19:03:05
NE

21. Derniković Ria (Iteam)
NEMA
23.02.2017. 19:04:09
NE

22. Kastelan Tea (Iteam)
NEMA
23.02.2017. 19:04:14
NE

23. Brnardić Stela (Zagi)
NEMA
23.02.2017. 19:04:18
NE

24. Sladaković Tara (Smrikve)
NEMA
23.02.2017. 19:04:28
NE


Natanelić Diego (Pećine)
63
01.02.2017. 19:42:39
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument