Turnir
DVORANSKI ZAGI KUP
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
15.02.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
18.02.2017. ::
Trajanje turnira
18.02.2017. :: - 20.02.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Dean Gledić i Davor Jaić
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: tkzagi@gmail.com

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
1
15.02.2017. 11:52:56
NE

2. Rakonić Fran (Nova Gradiška)
5
14.02.2017. 16:51:57
NE

3. Vertuš Tomo (Varteks)
7
14.02.2017. 19:14:34
NE

4. Sabolić Dominik (Didon)
9
15.02.2017. 11:48:17
NE

5. Kolić Kristijan (Ogulin)
10
12.02.2017. 13:47:09
NE

6. Slivar Lukas (Medveščak)
12
15.02.2017. 10:40:54
NE

7. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
14
15.02.2017. 10:21:54
NE

8. Cindrić Karlo (Varteks)
15
14.02.2017. 09:36:02
NE

9. Viduka Noa (Hrvoje)
26
16.02.2017. 20:06:20
NE

10. Skenderović Vid (Varteks)
36
14.02.2017. 18:58:32
NE

11. Božičević Matej (HTK Zagreb)
48
15.02.2017. 11:55:16
NE

12. Novaković Roko (HTK Zagreb)
75
15.02.2017. 11:52:21
NE

13. Puškar Alem (Tweener)
77
15.02.2017. 17:53:41
NE

14. Markotić Lovro (Iteam)
87
15.02.2017. 11:54:27
NE

15. Omazić David ante (Medveščak)
95
15.02.2017. 10:41:05
NE

16. Glavaš Adi (Top Spin)
118
14.02.2017. 10:02:05
NE

17. Šveljo Marcos (Futur)
NEMA
15.02.2017. 12:53:10
NE

18. Brković Andrej (Zagi)
NEMA
15.02.2017. 12:01:59
NE

19. Bradvić Marko (Gem)
NEMA
16.02.2017. 14:09:59
NE

20. Adlašić Denis (Varaždin 1181)
NEMA
15.02.2017. 20:00:06
NE

21. Dubovečak Filip (Iteam)
NEMA
15.02.2017. 10:42:03
NE

22. Nikolić Erik (Zagi)
NEMA
14.02.2017. 07:34:47
NE

23. Čelan Marian (Novska)
NEMA
13.02.2017. 09:35:24
NE

24. Jamić Jurica (Movens)
NEMA
13.02.2017. 08:25:25
NE

25. Halambek Jakov (Rally)
NEMA
12.02.2017. 14:14:53
NE

26. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
NEMA
08.02.2017. 09:54:39
NE

27. Horvatić Max ivan (Ponikve)
NEMA
07.02.2017. 20:25:29
NE

28. Dodig Matej (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
02.02.2017. 12:48:25
NE

29. Benčec Benjamin (Iteam)
NEMA
14.02.2017. 10:01:56
NE

30. Kopić Ilija (Vinkovci)
NEMA
13.02.2017. 10:22:51
NE

31. Bulović Matija (Vulpes)
NEMA
15.02.2017. 08:11:49
NE

32. Lukić Marko (Požega)
NEMA
14.02.2017. 14:53:10
NE

33. Baničević Marko (Dubrovnik)
NEMA
14.02.2017. 10:21:50
NE


1. Preis Lana (Zlatar)
1
14.02.2017. 10:05:59
NE

2. Stojanović Sara (Iteam)
3
15.02.2017. 17:53:33
NE

3. Mišković Dora (Vulpes)
6
16.02.2017. 11:46:34
NE

4. Brnić Maja (Iteam)
9
15.02.2017. 17:53:21
NE

5. Držanić Doris (Iteam)
11
15.02.2017. 11:56:25
NE

6. Ivković Luna (Iteam)
13
17.02.2017. 10:00:52
NE

7. Sikirica Nika (Top Spin)
19
15.02.2017. 16:16:36
NE

8. Rastočić Lucija (Zagi)
34
14.02.2017. 23:03:46
NE

9. Vukić Marta (Ponikve)
37
14.02.2017. 20:33:20
NE

10. Ćorković Iva (Ponikve)
38
17.02.2017. 10:04:28
NE

11. Pavlović Ana karla (Ponikve)
58
17.02.2017. 14:25:35
NE

12. Marčinko Ana (Top Spin)
80
14.02.2017. 16:55:07
NE

13. Ratkušić Franka (Prečko)
NEMA
17.02.2017. 17:37:39
NE

14. Lacković Sarah (Varteks)
NEMA
15.02.2017. 13:31:28
NE

15. Martinčić Korina (Zaprešić)
NEMA
15.02.2017. 16:04:30
NE

16. Kuzman Ivana (Ponikve)
NEMA
15.02.2017. 16:05:15
NE

17. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
NEMA
15.02.2017. 17:53:56
NE

18. Novaković Marta (Karlovac)
NEMA
15.02.2017. 11:53:51
NE

19. Bedeković Ines (Zagi)
NEMA
14.02.2017. 10:01:47
NE

20. Cindrić Rebeka (Varteks)
NEMA
14.02.2017. 09:33:53
NE

21. Kovačić Valentina (Iteam)
NEMA
13.02.2017. 20:25:23
NE

22. Tabak Katarina (Victoria)
NEMA
14.02.2017. 10:02:19
NE

23. Kožul Karla (Split 1950)
NEMA
15.02.2017. 11:51:16
NE

24. Kastelan Tea (Iteam)
NEMA
15.02.2017. 11:50:12
NE

25. Hiršzon Lea (Varteks)
NEMA
15.02.2017. 11:08:24
NE

26. Božić Lucija (Pro Junior)
NEMA
14.02.2017. 21:06:25
NE

27. Marčinko Petra (Top Spin)
NEMA
14.02.2017. 16:54:58
NE

28. Brnardić Stela (Zagi)
NEMA
14.02.2017. 10:02:48
NE

29. Olij Petra (Vinkovci)
NEMA
12.02.2017. 11:03:01
NE


Salopek Dorian (Ogulin)
2
16.02.2017. 08:15:13
NE

Natanelić Diego (Pećine)
53
17.02.2017. 11:31:57
NE

Bagarić Nikola (HTK Zagreb)
78
17.02.2017. 13:58:58
NE

Zrilić Roko (Vinkovci)

16.02.2017. 14:19:22
NE

Dujmović Dora (Zagi)

17.02.2017. 17:37:56
NE

Pešut Laura (San Spin)

16.02.2017. 14:19:50
NE

Persson Manuella (Pećine)

17.02.2017. 14:26:48
NE

()

17.02.2017. 13:59:08
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument