Turnir
DVORANSKI ZAGI KUP
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
11.01.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
14.01.2017. ::
Trajanje turnira
14.01.2017. :: - 16.01.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Dean Gledić i Davor Jaić
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Borse Bartol (HTK Zagreb)
1
10.02.2017. 02:16:54
NE

2. Vasung Dorian (HATK Mladost)
4
10.02.2017. 02:16:29
NE

3. Šodan Ivan (Split 1950)
6
10.02.2017. 02:17:40
NE

4. Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
7
10.02.2017. 02:17:27
NE

5. Boban Viktor (Medveščak)
22
10.02.2017. 02:17:12
NE

6. Kljaić Noa (Iteam)
33
10.02.2017. 02:17:07
NE

7. Došen Luka (Vulpes)
179
10.02.2017. 02:17:35
NE

8. Šupih-kvaternik Vid (Top Spin)
NEMA
10.02.2017. 02:17:31
NE

9. Margetić Matija (Prečko)
NEMA
09.01.2017. 16:53:29
NE

10. Bašković Roko (Kvarner)
NEMA
11.01.2017. 10:40:03
NE

11. Oštro Tin (Chromos-Savica)
NEMA
10.02.2017. 02:16:34
NE

12. Biondić Dorijan (Opatija)
NEMA
10.02.2017. 02:16:46
NE

13. Cindrić Marko (Zagi)
NEMA
10.02.2017. 02:16:49
NE

14. Jaki Borna (Križevci)
NEMA
10.02.2017. 02:16:59
NE

15. Stojanović Luka (Libertas)
NEMA
10.02.2017. 02:17:15
NE

16. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
NEMA
10.02.2017. 02:17:23
NE

17. Vidović Luka (Varteks)
NEMA
07.01.2017. 17:18:44
NE


1. Živković Laura (Iteam)
28
10.02.2017. 02:18:30
NE

2. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
39
10.02.2017. 02:18:39
NE

3. Projić Ivana marija (Split 1950)
50
10.02.2017. 02:18:16
NE

4. Vićan Mia rae (Iteam)
NEMA
10.02.2017. 02:18:00
NE

5. Džaja Ria (Victoria)
NEMA
10.02.2017. 02:18:22
NE

6. Kartelo Anja (HATK Mladost)
NEMA
10.02.2017. 02:18:05
NE

7. Borko Mia (Vrbovec)
NEMA
10.02.2017. 02:17:55
NE

8. Klepec Gabrijela (Vrbovec)
NEMA
10.02.2017. 02:17:51
NE

9. Hraščanec Lara (Varteks)
NEMA
10.02.2017. 02:17:45
NE

10. Mišak Lucija (Varaždin 1181)
NEMA
10.02.2017. 02:18:43
NE

11. Naimarević Jenifer (Stobreč)
NEMA
10.02.2017. 02:18:34
NE

12. Sindičić Dora (Ogulin)
NEMA
10.01.2017. 15:37:40
NE

13. Matković Eva (Kvarner)
NEMA
11.01.2017. 10:56:34
NE

14. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
NEMA
10.02.2017. 02:18:48
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument