Turnir
DVORANSKI ZAGI KUP
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
08.02.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
11.02.2017. ::
Trajanje turnira
11.02.2017. :: - 13.02.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Dean Gledić i Davor Jaić
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Vukadin Noa (Iteam)
MR4
09.02.2017. 09:29:23
NE

2. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
MR5
08.02.2017. 09:54:10
NE

3. Ferega Filip (Iteam)
10
09.02.2017. 09:30:07
NE

4. Jančić Daniel (San Spin)
19
08.02.2017. 13:19:06
NE

5. Nikolić Erik (Zagi)
21
09.02.2017. 09:30:22
NE

6. Majcan Lovro (Samobor 1890)
24
07.02.2017. 16:18:12
NE

7. Kljaić Noa (Iteam)
33
09.02.2017. 09:30:48
NE

8. Nazarov Abbas (Iteam)
37
09.02.2017. 09:31:11
NE

9. Kvakan Damjan (Iteam)
93
09.02.2017. 09:32:01
NE

10. Došen Luka (Vulpes)
179
09.02.2017. 09:30:33
NE

11. Kurtagić Teo (HATK Mladost)
233
09.02.2017. 09:30:58
NE

12. Burec Oliver (Vrbovec)
NEMA
23.02.2017. 20:18:25
NE

13. Antončić Fran (Futur)
NEMA
23.02.2017. 20:18:13
NE

14. Stipetić Roko (Ogulin)
NEMA
09.02.2017. 18:18:34
NE

15. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
NEMA
07.02.2017. 16:19:41
NE

16. Biondić Dorijan (Opatija)
NEMA
07.02.2017. 21:31:34
NE

17. Margetić Matija (Prečko)
NEMA
07.02.2017. 23:13:29
NE

18. Boršić Borna (VIŽI)
NEMA
08.02.2017. 10:13:03
NE

19. Duda Guillaume victor (Top Spin)
NEMA
09.02.2017. 06:44:46
DA

20. Šupih-kvaternik Vid (Top Spin)
NEMA
09.02.2017. 06:45:26
NE

21. Vidović Luka (Varteks)
NEMA
10.01.2017. 11:05:18
NE

22. Cindrić Marko (Zagi)
NEMA
09.02.2017. 09:31:24
NE

23. Subotić Leon (Kvarner)
NEMA
09.02.2017. 09:31:42
NE

24. Brkić Vinko (Franjo Punčec)
NEMA
11.01.2017. 17:40:34
NE


1. Majetić Marijana (Victoria)
MR1
23.02.2017. 20:18:31
NE

2. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
6
09.02.2017. 09:32:23
NE

3. Martinčić Korina (Zaprešić)
10
06.02.2017. 21:03:16
NE

4. Vranić Nina (HTK Zagreb)
11
09.02.2017. 09:34:48
NE

5. Sladaković Tara (Smrikve)
15
09.02.2017. 09:32:34
NE

6. Derniković Ria (Iteam)
19
09.02.2017. 09:34:35
NE

7. Vlainić Tani (Iteam)
20
09.02.2017. 09:34:23
NE

8. Hunčak Daniela (Opatija)
23
03.02.2017. 13:39:55
NE

9. Hunčak Renata (Opatija)
26
03.02.2017. 13:37:04
NE

10. Živković Laura (Iteam)
28
09.02.2017. 09:34:09
NE

11. Škegro Marina (Zagi)
34
09.02.2017. 09:33:17
NE

12. Kovačić Valentina (Iteam)
36
09.02.2017. 09:33:38
NE

13. Mišković Iva (Iteam)
57
09.02.2017. 09:35:00
NE

14. Baltić Ena (Zagi)
NEMA
23.02.2017. 20:18:45
NE

15. Kartelo Anja (HATK Mladost)
NEMA
23.02.2017. 20:18:38
NE

16. Rozmajer Ema (HTK Zagreb)
NEMA
09.02.2017. 09:35:53
NE

17. Lux Maxima (Terra)
NEMA
09.02.2017. 09:35:38
NE

18. Čopčić Ena (Vinkovci)
NEMA
09.02.2017. 09:35:29
NE

19. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
NEMA
09.02.2017. 09:35:15
NE

20. Biondić Matea (Opatija)
NEMA
09.02.2017. 09:32:12
NE

21. Dundović Nika (Kvarner)
NEMA
23.01.2017. 21:31:16
NE

22. Sindičić Dora (Ogulin)
NEMA
05.02.2017. 17:46:04
NE

23. Matković Eva (Kvarner)
NEMA
07.02.2017. 21:15:48
NE

24. Mišak Lucija (Varaždin 1181)
NEMA
08.02.2017. 07:10:20
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument