Turnir
DVORANSKI ZAGI KUP
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
08.03.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
11.03.2017. ::
Trajanje turnira
11.03.2017. :: - 13.03.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Dean Gledić i Davor Jaić
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
MR4
24.02.2017. 17:02:21
NE

2. Vukadin Noa (Iteam)
MR6
08.03.2017. 14:15:15
NE

3. Vasung Dorian (HATK Mladost)
2
08.03.2017. 17:54:32
NE

4. Ivanišević Vito (Zadar 08)
11
07.03.2017. 19:58:19
NE

5. Boban Viktor (Medveščak)
12
09.03.2017. 09:17:03
NE

6. Jančić Daniel (San Spin)
18
05.03.2017. 19:03:28
NE

7. Nikolić Erik (Zagi)
21
08.03.2017. 13:30:10
NE

8. Jagetić Borna (Varaždin 1181)
32
08.03.2017. 08:41:49
NE

9. Štabek Domagoj (Terra)
47
08.03.2017. 06:49:47
NE

10. Perkov Vito (Zadar 08)
NEMA
08.03.2017. 15:42:30
NE

11. Oštro Tin (Chromos-Savica)
NEMA
07.03.2017. 19:14:28
NE

12. Jaki Borna (Križevci)
NEMA
08.03.2017. 14:15:40
NE

13. Vulama Dominik (Medveščak)
NEMA
10.03.2017. 10:28:17
NE


1. Marčinko Petra (Top Spin)
3
10.03.2017. 09:04:09
NE

2. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
6
08.03.2017. 14:14:31
NE

3. Martinčić Korina (Zaprešić)
12
08.03.2017. 08:49:50
NE

4. Vranić Nina (HTK Zagreb)
15
08.03.2017. 14:15:54
NE

5. Midžić Ema (Osijek)
16
08.03.2017. 13:53:03
NE

6. Derniković Ria (Iteam)
20
08.03.2017. 14:14:49
NE

7. Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
21
07.03.2017. 20:02:26
NE

8. Škegro Marina (Zagi)
22
09.03.2017. 09:16:52
NE

9. Vlainić Tani (Iteam)
23
08.03.2017. 14:14:41
NE

10. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
27
08.03.2017. 14:16:08
NE

11. Miljanić Lucija (Ponikve)
33
08.03.2017. 07:09:20
NE

12. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
47
07.03.2017. 15:26:50
NE

13. Žuvela Nora (Split 1950)
57
08.03.2017. 15:42:54
NE

14. Bedeković Ines (Zagi)
63
08.03.2017. 15:43:48
NE

15. Mogulić Tea (Samobor 1890)
NEMA
07.03.2017. 20:02:51
NE

16. MIšAK LUCIJA (Varaždin 1181)
NEMA
07.03.2017. 18:23:27
NE

17. Kartelo Anja (HATK Mladost)
NEMA
10.03.2017. 09:00:15
NE

18. Šuša Ester (Šubićevac)
NEMA
10.03.2017. 10:28:46
NE


Kljaić Noa (Iteam)
26
10.03.2017. 10:29:24
NE

Matoničkin Josip Vid (Vulpes)

09.03.2017. 13:34:33
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument