Turnir
DVORANSKI ZAGI KUP
Kategorija
16
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
25.01.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
28.01.2017. ::
Trajanje turnira
28.01.2017. :: - 30.01.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Dean Gledić i Davor Jaić
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
1
24.01.2017. 22:49:29
NE

2. Škreb Dorian (Vulpes)
3
25.01.2017. 11:56:42
NE

3. Borse Bartol (HTK Zagreb)
10
09.02.2017. 22:56:15
NE

4. Mitrović Fran (Ponikve)
11
09.02.2017. 22:56:53
NE

5. Samac Tin (HTK Zagreb)
16
23.01.2017. 21:23:01
NE

6. Šimunović Dominik (Zagi)
18
09.02.2017. 22:59:41
NE

7. Ivičić Đani (Ponikve)
19
09.02.2017. 22:58:05
NE

8. Sabljak Filip (Ogulin)
21
09.02.2017. 23:00:30
NE

9. Bašković Roko (Kvarner)
22
09.02.2017. 22:58:47
NE

10. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
33
09.02.2017. 22:59:58
NE

11. Tipura Dorian (Kvarner)
39
24.01.2017. 07:13:05
NE

12. Zlatar Teodor (Franjo Punčec)
44
23.01.2017. 07:59:06
NE

13. Antoljak Marko (HTK Zagreb)
68
24.01.2017. 22:30:47
NE

14. Stojanović Marko (Libertas)
91
09.02.2017. 22:58:32
NE

15. Draušnik Eugen (Medveščak)
117
09.02.2017. 22:56:03
NE

16. Volarević Matija (Pro 2000)
NEMA
09.02.2017. 23:00:20
NE

17. Sokolić Sven (Iteam)
NEMA
09.02.2017. 23:00:08
NE

18. Inđić Marko (Ogulin)
NEMA
22.01.2017. 21:45:17
NE

19. Kranjčević Andro (Opatija)
NEMA
23.01.2017. 19:30:18
NE

20. Tkalec Robert (Medveščak)
NEMA
09.02.2017. 22:56:40
NE

21. Žeželj Nikola (Vulpes)
NEMA
09.02.2017. 22:55:49
NE


1. Habeković Ita (HTK Zagreb)
1
09.02.2017. 22:50:09
NE

2. Hraščanec Lara (Varteks)
3
09.02.2017. 22:55:30
NE

3. Ivanišević Petra (Lošinj-Jadranka)
4
24.01.2017. 15:10:21
NE

4. Majetić Marijana (Victoria)
6
09.02.2017. 22:51:51
NE

5. Mukić Ana (Varaždin 1181)
13
22.01.2017. 09:56:54
NE

6. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
17
09.02.2017. 22:52:34
NE

7. Gunjača Elena (Ponikve)
19
09.02.2017. 22:52:24
NE

8. Grulović Lara (Medveščak)
30
09.02.2017. 22:53:15
NE

9. Pintar Lorena (Ponikve)
54
09.02.2017. 22:54:20
NE

10. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
58
09.02.2017. 22:51:06
NE

11. Perinović Klara (Ponikve)
67
09.02.2017. 22:52:02
NE

12. Džaja Ria (Victoria)
87
09.02.2017. 22:53:27
NE

13. Ćališ Katarina (Zagi)
NEMA
09.02.2017. 22:52:15
NE

14. Matić Stella (Movens)
NEMA
24.01.2017. 21:15:26
NE

15. Tronšek Karla (HTK Zagreb)
NEMA
09.02.2017. 22:53:41
NE

16. Sindičić Franka Antonia (Ogulin)
NEMA
24.01.2017. 19:43:09
NE

17. Puljić Marta (Požega)
NEMA
09.02.2017. 22:54:52
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument