Turnir
TT CUP
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
08.02.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
11.02.2017. ::
Trajanje turnira
11.02.2017. :: - 13.02.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pavić
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: szgo@szgo.hr

1. Salopek Dorian (Ogulin)
2
07.02.2017. 19:05:02
NE

2. Stipetić Anton (Ogulin)
8
23.02.2017. 19:45:05
NE

3. Kolić Kristijan (Ogulin)
10
23.02.2017. 19:45:09
NE

4. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
14
05.02.2017. 12:03:12
NE

5. Neralić Luka (Ogulin)
31
26.01.2017. 13:59:54
NE

6. Ćupić Bruno (Zadar 08)
45
23.02.2017. 19:45:14
NE

7. Begović Dino (Zadar 08)
50
23.02.2017. 19:45:01
NE

8. Ćupić Marin (Zadar 08)
67
23.02.2017. 19:45:26
NE

9. Popović Mario (Kvarner)
NEMA
06.02.2017. 12:08:17
NE

10. Bradvić Marko (Gem)
NEMA
07.02.2017. 21:51:54
NE

11. Paskaš Vanja (Ogulin)
NEMA
23.02.2017. 19:45:21
NE


1. Preis Lana (Zlatar)
1
06.02.2017. 18:53:15
NE

2. Tomić Lorena (Terra)
7
08.02.2017. 09:14:28
NE

3. Granić Nika (Makarska rivijera)
8
23.02.2017. 19:45:35
NE

4. Biondić Dora (Opatija)
10
23.02.2017. 19:47:49
NE

5. Ivković Luna (Iteam)
13
07.02.2017. 15:55:41
NE

6. Žufić Mia (Bale)
22
23.02.2017. 19:45:39
NE

7. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
29
23.02.2017. 19:45:47
NE

8. Magdić Tena (Ogulin)
36
23.02.2017. 19:47:44
NE

9. Giergia Ela (Zadar 08)
46
23.02.2017. 19:47:53
NE

10. Bišćan Petra (Karlovac)
73
23.02.2017. 19:47:39
NE

11. Jerak Kaja (Ogulin)
134
06.02.2017. 21:11:03
NE

12. Vratović Agata (Bale)
NEMA
23.02.2017. 19:47:25
NE

13. Leko Maja eva (Bale)
NEMA
23.02.2017. 19:47:21
NE

14. Vrankić Zara (Zadar 08)
NEMA
23.02.2017. 19:47:13
NE

15. Volf Lara (Ogulin)
NEMA
07.02.2017. 18:14:04
NE

16. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
NEMA
23.02.2017. 19:45:43
NE

17. Mrzljak Nika (Ogulin)
NEMA
07.02.2017. 23:08:55
NE

18. Stupar Maja (Rukavac)
NEMA
23.02.2017. 19:45:31
NE

19. Žuvela Nora (Split 1950)
NEMA
23.02.2017. 19:47:57
NE


Natanelić Diego (Pećine)
53
10.02.2017. 18:20:13
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument