Turnir
TT CUP
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
18.01.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
21.01.2017. ::
Trajanje turnira
21.01.2017. :: - 23.01.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
TVRDA
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pavić
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: [email protected]

1. Šodan Ivan (Split 1950)
MR7
10.02.2017. 02:49:51
NE

2. Majcan Lovro (Samobor 1890)
10
16.01.2017. 19:30:43
NE

3. Salopek Dorian (Ogulin)
17
10.02.2017. 02:52:28
NE

4. Ivkić Emanuel (Opatija)
20
18.01.2017. 10:49:23
NE

5. Soldatić Leon (Kvarner)
28
10.02.2017. 02:52:13
NE

6. Stipetić Anton (Ogulin)
50
10.02.2017. 02:52:32
NE

7. Neralić Luka (Ogulin)
83
11.01.2017. 10:48:28
NE

8. Paskaš Vanja (Ogulin)
123
10.02.2017. 02:52:53
NE

9. Oštro Tin (Chromos-Savica)
NEMA
10.02.2017. 02:52:37
NE

10. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
NEMA
16.01.2017. 19:27:02
NE

11. Perkov Vito (Zadar 08)
NEMA
18.01.2017. 09:45:41
NE

12. Subotić Leon (Kvarner)
NEMA
17.01.2017. 14:07:14
NE

13. Stipetić Roko (Ogulin)
NEMA
10.02.2017. 02:53:06
NE

14. Margetić Matija (Prečko)
NEMA
18.01.2017. 08:14:09
NE

15. Biondić Dorijan (Opatija)
NEMA
18.01.2017. 10:59:05
NE


1. Rajki Tena (HTK Zagreb)
4
18.01.2017. 09:43:07
NE

2. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
6
10.02.2017. 02:53:12
NE

3. Hunčak Daniela (Opatija)
9
16.01.2017. 21:50:54
NE

4. Sladaković Tara (Smrikve)
10
10.02.2017. 02:54:20
NE

5. Derniković Ria (Iteam)
20
10.02.2017. 02:54:16
NE

6. Živković Laura (Iteam)
28
10.02.2017. 02:54:32
NE

7. Hunčak Renata (Opatija)
39
16.01.2017. 21:54:44
NE

8. Volf Lara (Ogulin)
41
17.01.2017. 21:06:29
NE

9. Magdić Tena (Ogulin)
61
10.02.2017. 02:53:16
NE

10. Palikuća Petra (Iteam)
73
10.02.2017. 02:53:55
NE

11. Jerak Kaja (Ogulin)
156
10.02.2017. 02:54:28
NE

12. Matković Eva (Kvarner)
NEMA
18.01.2017. 11:48:08
NE

13. Sindičić Dora (Ogulin)
NEMA
18.01.2017. 12:52:00
NE

14. Naimarević Jenifer (Stobreč)
NEMA
10.02.2017. 02:53:50
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument