Turnir
TT CUP
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
15.02.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
18.02.2017. ::
Trajanje turnira
18.02.2017. :: - 20.02.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pavić
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: szgo@szgo.hr

1. Ivkić Emanuel (Opatija)
9
13.02.2017. 12:30:05
NE

2. Salopek Dorian (Ogulin)
10
13.02.2017. 16:06:10
NE

3. Soldatić Leon (Kvarner)
17
16.02.2017. 11:43:49
NE

4. Boban Viktor (Medveščak)
18
15.02.2017. 12:34:35
NE

5. Ivanišević Vito (Zadar 08)
31
15.02.2017. 12:32:33
NE

6. Stipetić Anton (Ogulin)
34
14.02.2017. 17:04:07
NE

7. Nazarov Abbas (Iteam)
37
16.02.2017. 11:33:49
NE

8. Jurlina Luka (Iteam)
38
16.02.2017. 11:34:55
NE

9. Dubovečak Filip (Iteam)
44
17.02.2017. 10:52:04
NE

10. Neralić Luka (Ogulin)
86
26.01.2017. 14:03:51
NE

11. Dražetić Juraj (Iteam)
198
16.02.2017. 11:34:15
NE

12. Margetić Matija (Prečko)
NEMA
16.02.2017. 13:26:09
NE

13. Antončić Fran (Futur)
NEMA
16.02.2017. 17:13:11
NE

14. Ercegović Ante Petar (Vulpes)
NEMA
17.02.2017. 10:53:11
NE

15. Paskaš Vanja (Ogulin)
NEMA
16.02.2017. 12:06:04
NE

16. Oštro Tin (Chromos-Savica)
NEMA
16.02.2017. 11:35:54
NE

17. Stipetić Roko (Ogulin)
NEMA
14.02.2017. 16:57:21
NE

18. Subotić Leon (Kvarner)
NEMA
15.02.2017. 13:43:24
NE


1. Sladaković Tara (Smrikve)
10
16.02.2017. 11:35:23
NE

2. Persson Manuella (Pećine)
29
17.02.2017. 14:42:35
NE

3. Tomić Lorena (Terra)
34
14.02.2017. 08:58:56
NE

4. Mišković Iva (Iteam)
45
16.02.2017. 11:34:37
NE

5. Magdić Tena (Ogulin)
85
08.02.2017. 22:44:13
NE

6. Komadina Morana (Dalmacija)
90
16.02.2017. 11:33:29
NE

7. Bišćan Petra (Karlovac)
138
12.02.2017. 12:10:10
NE

8. Jerak Kaja (Ogulin)
221
16.02.2017. 12:07:30
NE

9. Jozić Gabrijela (Chromos-Savica)
NEMA
16.02.2017. 11:36:22
NE

10. Volf Lara (Ogulin)
NEMA
15.02.2017. 13:51:50
NE

11. Sindičić Dora (Ogulin)
NEMA
15.02.2017. 10:14:01
NE


Kolić Kristijan (Ogulin)
42
16.02.2017. 23:24:47
NE

Stanić Maja (Kastav)

17.02.2017. 20:02:02
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument