Turnir
TT CUP
Kategorija
16
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
11.01.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
14.01.2017. ::
Trajanje turnira
14.01.2017. :: - 16.01.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pavić
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: [email protected]

1. Ban Ivan karlo (Ogulin)
1
06.01.2017. 17:24:33
NE

2. Stipetić Roko (Ogulin)
6
09.02.2017. 21:56:41
NE

3. Krolo Karlo (Split 1950)
10
09.02.2017. 21:52:35
NE

4. Hržić Adrijan (Rukavac)
14
06.01.2017. 23:59:30
NE

5. Sabljak Filip (Ogulin)
15
09.02.2017. 22:04:27
NE

6. Ivičić Đani (Ponikve)
18
09.02.2017. 21:52:18
NE

7. Sain Francesco (Ogulin)
19
09.02.2017. 22:03:52
NE

8. Samac Tin (HTK Zagreb)
74
09.02.2017. 21:50:46
NE

9. Tipura Dorian (Kvarner)
81
09.02.2017. 21:51:19
NE

10. Paskaš Vanja (Ogulin)
176
09.02.2017. 21:48:42
NE

11. Barun Tomislav (Zagreb)
NEMA
09.02.2017. 22:04:11
NE

12. Kranjčević Andro (Opatija)
NEMA
09.02.2017. 21:57:19
NE

13. Bagarić Niko (Rukavac)
NEMA
07.01.2017. 09:03:14
NE

14. Dujmović Ivan (Zadar 08)
NEMA
09.02.2017. 21:56:15
NE

15. Martinović Mateo (Kvarner)
NEMA
09.02.2017. 21:57:49
NE

16. Kostić ferček Maks (Varaždin 1181)
NEMA
09.01.2017. 14:30:43
NE

17. Tkalec Robert (Medveščak)
NEMA
09.02.2017. 21:52:03
NE

18. Mrvac Mateo (Iteam)
NEMA
09.02.2017. 21:51:03
NE

19. Inđić Marko (Ogulin)
NEMA
09.02.2017. 21:50:25
NE

20. Katalenić Borna (Rukavac)
NEMA
10.01.2017. 10:55:25
NE

21. Zorica David (Kastav)
NEMA
09.02.2017. 21:50:07
NE


1. Majetić Marijana (Victoria)
4
09.02.2017. 21:35:12
NE

2. Mukić Ana (Varaždin 1181)
8
09.01.2017. 10:37:22
NE

3. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
28
09.02.2017. 21:46:15
NE

4. Hunčak Daniela (Opatija)
29
09.02.2017. 21:35:47
NE

5. Hunčak Renata (Opatija)
33
09.02.2017. 21:46:56
NE

6. Crnolatac Nataša (Zagi)
83
09.02.2017. 21:36:08
NE

7. Cindrić Leonarda (Ogulin)
NEMA
09.02.2017. 21:35:27
NE

8. Sindičić Franka antonia (Ogulin)
NEMA
09.02.2017. 21:47:28
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument