Turnir
TT CUP
Kategorija
18
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
01.02.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
04.02.2017
Trajanje turnira
04.02.2017 - 06.02.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
  • Organizator: TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi: DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pavić
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax: (047) 522 846
  • E-mail: szgo@szgo.hr
 
REZULTATIDOWNLOAD
GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.Preuzmite dokument
GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.Preuzmite dokument
 

PRIJAVLJENI IGRAČI - MUŠKI

#PrezimeImeKlubStranacPrijavaRang
1StepanićPatrikHTK ZagrebNE23.02.2017. 19:32:383
2Kostić FerčekMaksVaraždin 1181NE23.02.2017. 19:39:425
3KatanecAntunTop SpinNE23.02.2017. 19:39:587
4JurkovićMarinChromos-SavicaNE23.02.2017. 19:33:339
5BanIvan KarloOgulinNE23.02.2017. 19:33:3718
6KranjčevićAndroOpatijaNE24.01.2017. 17:53:0826
7SamacTinHTK ZagrebNE01.02.2017. 10:26:0727
8MartinovićMateoKvarnerNE23.02.2017. 19:33:5229
9SuevichLovroZagiNE23.02.2017. 19:39:5330
10TonejcVitoZagiNE23.02.2017. 19:34:0740
11IvičićĐaniPonikveNE23.02.2017. 19:33:2949
12SabljakFilipOgulinNE30.01.2017. 18:59:5557
13StipetićRokoOgulinNE23.02.2017. 19:33:4759
14MarkušićIvanIteamNE23.02.2017. 19:39:4960
15StilinovićFranHTK ZagrebNE23.02.2017. 19:33:4162
16StekolshchikovAleksandrHATK MladostDA23.02.2017. 19:34:0363
17JukićLukaStobrečNE22.01.2017. 16:22:5865
18ErcegRokoIteamNE25.02.2017. 07:48:5868
19SainFrancescoOgulinNE01.02.2017. 13:39:5974
20KraljNemanjaOpatijaDA23.02.2017. 19:39:45118
21GotićLeonVaraždin 1181NE23.02.2017. 21:27:22176

PRIJAVLJENI IGRAČI - ŽENSKI

#PrezimeImeKlubStranacPrijavaRang
1BokulićMartinaOgulinNE25.01.2017. 18:56:385
2HanžekDoroteaPonikveNE23.02.2017. 19:32:3310
3GolacMirnaPonikveNE23.02.2017. 19:31:5416
4PavkovićMarinaSplit 1950NE23.02.2017. 19:32:1820
5TronšekKarlaHTK ZagrebNE23.02.2017. 19:32:2329
6ŽužulKatarinaIteamNE23.02.2017. 19:32:0233
7JurkovićLeaHTK ZagrebNE23.02.2017. 19:31:5036
8SindičićFranka AntoniaOgulinNE23.02.2017. 19:32:1139
9MukićAnaVaraždin 1181NE30.01.2017. 19:36:0740
10DraušnikMartaHTK ZagrebNE23.02.2017. 19:32:0647
11MandićAnteaRagusaNE30.01.2017. 20:34:3066
12ĆališKatarinaZagiNE23.02.2017. 19:31:58104
13SindičićDoraOgulinNE23.02.2017. 19:32:27125
14SubotićLeaKvarnerNE31.01.2017. 18:25:25NEMA

ODJAVLJENI IGRAČI

#PrezimeImeKlubStranacOdjavaRang