Turnir
TT CUP
Kategorija
18
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
01.02.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
04.02.2017. ::
Trajanje turnira
04.02.2017. :: - 06.02.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
TVRDA
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pavić
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: [email protected]

1. Kostić Ferček Maks (Varaždin 1181)
2
23.02.2017. 19:39:42
NE

2. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
3
23.02.2017. 19:33:37
NE

3. Stepanić Patrik (HTK Zagreb)
6
23.02.2017. 19:32:38
NE

4. Jurković Marin (Top Spin)
7
23.02.2017. 19:33:33
NE

5. Suevich Lovro (Zagi)
10
23.02.2017. 19:39:53
NE

6. Martinović Mateo (Kvarner)
11
23.02.2017. 19:33:52
NE

7. Katanec Antun (Top Spin)
12
23.02.2017. 19:39:58
NE

8. Stipetić Roko (Ogulin)
14
23.02.2017. 19:33:47
NE

9. Kranjčević Andro (Opatija)
22
24.01.2017. 17:53:08
NE

10. Stekolshchikov Aleksandr (HATK Mladost)
25
23.02.2017. 19:34:03
DA

11. Sabljak Filip (Ogulin)
31
30.01.2017. 18:59:55
NE

12. Samac Tin (HTK Zagreb)
34
01.02.2017. 10:26:07
NE

13. Markušić Ivan (Iteam)
37
23.02.2017. 19:39:49
NE

14. Ivičić Đani (Ponikve)
38
23.02.2017. 19:33:29
NE

15. Sain Francesco (Ogulin)
39
01.02.2017. 13:39:59
NE

16. Jukić Luka (Stobreč)
50
22.01.2017. 16:22:58
NE

17. Stilinović Fran (HTK Zagreb)
87
23.02.2017. 19:33:41
NE

18. Erceg Roko (Iteam)
NEMA
25.02.2017. 07:48:58
NE

19. Kralj Nemanja (Opatija)
NEMA
23.02.2017. 19:39:45
DA

20. Tonejc Vito (HATK Mladost)
NEMA
23.02.2017. 19:34:07
NE

21. Gotić Leon (Varaždin 1181)
NEMA
23.02.2017. 21:27:22
NE


1. Pavković Marina (Split 1950)
6
23.02.2017. 19:32:18
NE

2. Jurković Lea (Futur)
9
23.02.2017. 19:31:50
NE

3. Žužul Katarina (Top Spin)
10
23.02.2017. 19:32:02
NE

4. Mukić Ana (Varaždin 1181)
16
30.01.2017. 19:36:07
NE

5. Sindičić Franka Antonia (Ogulin)
32
23.02.2017. 19:32:11
NE

6. Subotić Lea (Kvarner)
49
31.01.2017. 18:25:25
NE

7. Mandić Antea (Ragusa)
60
30.01.2017. 20:34:30
NE

8. Tronšek Karla (HTK Zagreb)
63
23.02.2017. 19:32:23
NE

9. Sindičić Dora (Ogulin)
88
23.02.2017. 19:32:27
NE

10. Ćališ Katarina (Zagi)
127
23.02.2017. 19:31:58
NE

11. Bokulić Martina (Ogulin)
NEMA
25.01.2017. 18:56:38
NE

12. Golac Mirna (Ponikve)
NEMA
23.02.2017. 19:31:54
NE

13. Hanžek Dorotea (Ponikve)
NEMA
23.02.2017. 19:32:33
NE

14. Draušnik Marta (HTK Zagreb)
NEMA
23.02.2017. 19:32:06
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument