Turnir
DVORANSKO OP PONIKVA
Kategorija
12
Rang turnira
7
Zadnji dan prijave
18.01.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
21.01.2017. ::
Trajanje turnira
21.01.2017. :: - 23.01.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivan Milinković
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: [email protected]

1. Slivar Lukas (Medveščak)
15
10.02.2017. 02:32:46
NE

2. Marić Hrvoje (Ponikve)
18
10.02.2017. 02:32:26
NE

3. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
27
18.01.2017. 19:36:06
NE

4. Šagovac Erik (Ponikve)
35
10.02.2017. 02:31:24
NE

5. Šainović Luka (Top Spin)
41
10.02.2017. 04:31:43
NE

6. Ćupić Bruno (Zadar 08)
45
17.01.2017. 17:25:53
NE

7. Markotić Lovro (Iteam)
46
10.02.2017. 02:31:50
NE

8. Šilipetar Lovro (Iteam)
49
10.02.2017. 02:30:52
NE

9. Puškar Alem (Futur)
53
10.02.2017. 02:32:08
NE

10. Božičević Matej (HTK Zagreb)
61
10.02.2017. 02:30:47
NE

11. Ćupić Marin (Zadar 08)
64
17.01.2017. 17:25:36
NE

12. Mikulin Sven (Iteam)
68
10.02.2017. 02:32:39
NE

13. KREKOVIć FILIP (Movens)
69
17.01.2017. 23:12:32
NE

14. Bagarić Nikola (HTK Zagreb)
72
10.02.2017. 02:32:35
NE

15. Novaković Roko (HTK Zagreb)
108
10.02.2017. 02:32:17
NE

16. Bradvić Marko (Gem)
NEMA
06.01.2017. 10:12:43
NE

17. Nazarov Abbas (Iteam)
NEMA
10.02.2017. 02:30:40
NE

18. Kvakan Damjan (Iteam)
NEMA
10.02.2017. 02:31:16
NE

19. Rako Marino (Movens)
NEMA
17.01.2017. 23:13:18
NE

20. Bulović Matija (Vulpes)
NEMA
10.02.2017. 02:31:44
NE

21. Dražetić Juraj (Iteam)
NEMA
10.02.2017. 02:32:04
NE

22. Krstanović Luka (Movens)
NEMA
17.01.2017. 23:12:09
NE

23. Jamić Jurica (Movens)
NEMA
17.01.2017. 23:11:54
NE

24. Jurlina Luka (Iteam)
NEMA
10.02.2017. 02:32:30
NE


1. Rastočić Lucija (Zagi)
5
17.01.2017. 23:13:36
NE

2. STOJANOVIć SARA (Iteam)
10
10.02.2017. 02:33:58
NE

3. Ivković Luna (Iteam)
17
10.02.2017. 02:33:22
NE

4. Brnić Maja (Iteam)
20
10.02.2017. 02:33:54
NE

5. Vukić Marta (Ponikve)
25
10.02.2017. 02:33:50
NE

6. PAVLOVIć ANA KARLA (Ponikve)
27
10.02.2017. 02:33:16
NE

7. Turčić Lucija (Iteam)
32
10.02.2017. 02:33:27
NE

8. Mažuran Lara (Futur)
40
10.02.2017. 02:34:03
NE

9. Crnković Tara Antonia (Pro Junior)
42
10.02.2017. 02:33:01
NE

10. Bekavac Dora (Iteam)
46
10.02.2017. 02:33:31
NE

11. Giergia Ela (Zadar 08)
47
17.01.2017. 17:26:11
NE

12. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
50
17.01.2017. 14:02:43
NE

13. Tomašević Ela Maria (Iteam)
62
10.02.2017. 02:33:07
NE

14. Sabljić Ruta (Iteam)
66
10.02.2017. 02:34:25
NE

15. RATKUšIć FRANKA (Prečko)
105
18.01.2017. 12:40:22
NE

16. Pešut Laura (San Spin)
NEMA
10.02.2017. 02:34:14
NE

17. Sindičić Katarina (San Spin)
NEMA
10.02.2017. 02:34:09
NE

18. Miljanić Lucija (Ponikve)
NEMA
12.02.2017. 10:17:54
NE

19. Kastelan Tea (Iteam)
NEMA
10.02.2017. 02:33:12
NE

20. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
NEMA
10.02.2017. 02:32:56
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument