Turnir
DVORANSKO OP PONIKVA
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
22.02.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
25.02.2017. ::
Trajanje turnira
25.02.2017. :: - 27.02.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivan Milinković
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: [email protected]

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
1
28.02.2017. 18:56:34
NE

2. Karačić Vilim (Terra)
6
21.02.2017. 20:09:49
NE

3. Vertuš Tomo (Varteks)
9
22.02.2017. 11:41:14
NE

4. Smolčić Nikola (Split 1950)
13
21.02.2017. 17:53:41
NE

5. Kolić Kristijan (Ogulin)
14
22.02.2017. 13:34:31
NE

6. Levak Noa (Franjo Punčec)
16
28.02.2017. 18:55:10
NE

7. Viduka Noa (Hrvoje)
25
28.02.2017. 18:54:48
NE

8. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
26
22.02.2017. 09:25:57
NE

9. Pižurica Beka (Iteam)
27
22.02.2017. 09:28:31
NE

10. Skenderović Vid (Varteks)
46
21.02.2017. 18:21:12
NE

11. Kreković Filip (Movens)
48
23.02.2017. 20:27:18
NE

12. Šilipetar Lovro (Iteam)
53
28.02.2017. 18:56:27
NE

13. Natanelić Diego (Pećine)
55
22.02.2017. 11:58:17
NE

14. Posavec Paris (Franjo Punčec)
64
28.02.2017. 18:54:37
NE

15. Mikulin Sven (Iteam)
90
28.02.2017. 18:55:53
NE

16. Kopić Ilija (Vinkovci)
NEMA
22.02.2017. 10:28:07
NE

17. Krstanović Luka (Movens)
NEMA
21.02.2017. 12:08:44
NE

18. Halambek Jakov (Rally)
NEMA
21.02.2017. 11:44:07
NE

19. Nikolić Erik (Zagi)
NEMA
21.02.2017. 09:38:19
NE

20. Horvatić Max ivan (Ponikve)
NEMA
08.02.2017. 16:48:48
NE

21. Kuna Fran (Osijek)
NEMA
28.02.2017. 18:54:10
NE

22. Bulović Matija (Vulpes)
NEMA
22.02.2017. 17:21:20
NE

23. Baničević Marko (Dubrovnik)
NEMA
13.02.2017. 14:16:35
NE

24. Dražetić Juraj (Iteam)
NEMA
28.02.2017. 18:56:03
NE

25. Jamić Jurica (Movens)
NEMA
22.02.2017. 08:56:57
NE

26. Nazarov Abbas (Iteam)
NEMA
28.02.2017. 18:54:29
NE

27. Bradvić Marko (Gem)
NEMA
21.02.2017. 21:46:23
NE

28. Dubovečak Filip (Iteam)
NEMA
28.02.2017. 18:55:01
NE

29. Lukić Marko (Požega)
NEMA
28.02.2017. 18:55:22
NE

30. Kržić Tin (Purger)
NEMA
28.02.2017. 18:55:33
NE

31. Pupić Martin (HTK Zagreb)
NEMA
28.02.2017. 18:55:44
NE

32. Šveljo Marcos (Futur)
NEMA
21.02.2017. 15:51:01
NE


1. Preis Lana (Zlatar)
1
21.02.2017. 17:59:09
NE

2. Stojanović Sara (Iteam)
5
28.02.2017. 18:57:32
NE

3. Tomić Lorena (HATK Mladost)
6
22.02.2017. 07:20:55
NE

4. Mišković Dora (Vulpes)
8
21.02.2017. 23:10:10
NE

5. Držanić Doris (Iteam)
10
28.02.2017. 18:59:24
NE

6. Biondić Dora (Opatija)
11
21.02.2017. 22:14:43
NE

7. Ivković Luna (Iteam)
15
21.02.2017. 15:03:31
NE

8. Brnić Maja (Iteam)
16
28.02.2017. 18:57:16
NE

9. Žufić Mia (Bale)
21
22.02.2017. 09:24:13
NE

10. Vukić Marta (Ponikve)
29
20.02.2017. 12:43:11
NE

11. Bjelovučić kopilović Leona (Iteam)
33
20.02.2017. 22:28:21
NE

12. Sabljić Ruta (Iteam)
43
28.02.2017. 18:56:56
NE

13. Sikirica Nika (Top Spin)
44
21.02.2017. 15:03:06
NE

14. Marčinko Ana (Top Spin)
50
21.02.2017. 09:24:14
NE

15. Plavljanić Lana (Vulpes)
54
21.02.2017. 23:09:46
NE

16. Ćorković Iva (Ponikve)
58
28.02.2017. 19:08:15
NE

17. Bekavac Dora (Iteam)
80
28.02.2017. 19:08:06
NE

18. Jelić-rozić Magdalena (Hrvoje)
87
28.02.2017. 18:59:12
NE

19. Ratkušić Franka (Prečko)
125
20.02.2017. 15:57:22
NE

20. Tomašević Ela maria (Iteam)
136
28.02.2017. 18:57:43
NE

21. Miljanić Lucija (Ponikve)
NEMA
28.02.2017. 18:57:08
NE

22. Stupar Maja (Rukavac)
NEMA
20.02.2017. 09:52:48
NE

23. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
NEMA
28.02.2017. 18:57:52
NE

24. Piškulić Nina (Rukavac)
NEMA
28.02.2017. 18:58:09
NE

25. Piškulić Roza (Rukavac)
NEMA
28.02.2017. 19:07:57
NE

26. Božić Iva (Top Spin)
NEMA
13.02.2017. 12:35:02
NE

27. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
NEMA
21.02.2017. 14:22:58
NE

28. Vratović Agata (Bale)
NEMA
22.02.2017. 09:22:58
NE

29. Kastelan Tea (Iteam)
NEMA
22.02.2017. 12:01:36
NE

30. Leko Maja eva (Bale)
NEMA
22.02.2017. 09:21:47
NE

31. Tabak Katarina (Victoria)
NEMA
22.02.2017. 08:11:35
NE

32. Mrzljak Nika (Ogulin)
NEMA
21.02.2017. 18:19:11
NE

33. Pešut Laura (San Spin)
NEMA
06.03.2017. 14:14:01
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument