Turnir
DVORANSKO OP PONIKVA
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
22.02.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
25.02.2017. ::
Trajanje turnira
25.02.2017. :: - 27.02.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivan Milinković
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: tkponikve@tkponikve.hr

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
1
28.02.2017. 18:56:34
NE

2. Karačić Vilim (Terra)
6
21.02.2017. 20:09:49
NE

3. Vertuš Tomo (Varteks)
7
22.02.2017. 11:41:14
NE

4. Kolić Kristijan (Ogulin)
10
22.02.2017. 13:34:31
NE

5. Levak Noa (Franjo Punčec)
11
28.02.2017. 18:55:10
NE

6. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
14
22.02.2017. 09:25:57
NE

7. Smolčić Nikola (Split 1950)
16
21.02.2017. 17:53:41
NE

8. Viduka Noa (Hrvoje)
26
28.02.2017. 18:54:48
NE

9. Pižurica Beka (Iteam)
28
22.02.2017. 09:28:31
NE

10. Skenderović Vid (Varteks)
36
21.02.2017. 18:21:12
NE

11. Kreković Filip (Movens)
41
23.02.2017. 20:27:18
NE

12. Šilipetar Lovro (Iteam)
49
28.02.2017. 18:56:27
NE

13. Natanelić Diego (Pećine)
53
22.02.2017. 11:58:17
NE

14. Posavec Paris (Franjo Punčec)
85
28.02.2017. 18:54:37
NE

15. Lukić Marko (Požega)
NEMA
28.02.2017. 18:55:22
NE

16. Kržić Tin (Purger)
NEMA
28.02.2017. 18:55:33
NE

17. Mikulin Sven (Iteam)
NEMA
28.02.2017. 18:55:53
NE

18. Dražetić Juraj (Iteam)
NEMA
28.02.2017. 18:56:03
NE

19. Pupić Martin (HTK Zagreb)
NEMA
28.02.2017. 18:55:44
NE

20. Dubovečak Filip (Iteam)
NEMA
28.02.2017. 18:55:01
NE

21. Nazarov Abbas (Iteam)
NEMA
28.02.2017. 18:54:29
NE

22. Krstanović Luka (Movens)
NEMA
21.02.2017. 12:08:44
NE

23. Halambek Jakov (Rally)
NEMA
21.02.2017. 11:44:07
NE

24. Nikolić Erik (Zagi)
NEMA
21.02.2017. 09:38:19
NE

25. Kuna Fran (Osijek)
NEMA
28.02.2017. 18:54:10
NE

26. Bulović Matija (Vulpes)
NEMA
22.02.2017. 17:21:20
NE

27. Baničević Marko (Dubrovnik)
NEMA
13.02.2017. 14:16:35
NE

28. Šveljo Marcos (Futur)
NEMA
21.02.2017. 15:51:01
NE

29. Kopić Ilija (Vinkovci)
NEMA
22.02.2017. 10:28:07
NE

30. Horvatić Max ivan (Ponikve)
NEMA
08.02.2017. 16:48:48
NE

31. Jamić Jurica (Movens)
NEMA
22.02.2017. 08:56:57
NE

32. Bradvić Marko (Gem)
NEMA
21.02.2017. 21:46:23
NE


1. Preis Lana (Zlatar)
1
21.02.2017. 17:59:09
NE

2. Stojanović Sara (Iteam)
3
28.02.2017. 18:57:32
NE

3. Mišković Dora (Vulpes)
6
21.02.2017. 23:10:10
NE

4. Tomić Lorena (Terra)
7
22.02.2017. 07:20:55
NE

5. Brnić Maja (Iteam)
9
28.02.2017. 18:57:16
NE

6. Biondić Dora (Opatija)
10
21.02.2017. 22:14:43
NE

7. Držanić Doris (Iteam)
11
28.02.2017. 18:59:24
NE

8. Ivković Luna (Iteam)
13
21.02.2017. 15:03:31
NE

9. Sikirica Nika (Top Spin)
19
21.02.2017. 15:03:06
NE

10. Žufić Mia (Bale)
22
22.02.2017. 09:24:13
NE

11. Vukić Marta (Ponikve)
37
20.02.2017. 12:43:11
NE

12. Ćorković Iva (Ponikve)
38
28.02.2017. 19:08:15
NE

13. Sabljić Ruta (Iteam)
42
28.02.2017. 18:56:56
NE

14. Bekavac Dora (Iteam)
47
28.02.2017. 19:08:06
NE

15. Plavljanić Lana (Vulpes)
55
21.02.2017. 23:09:46
NE

16. Bjelovučić kopilović Leona (Iteam)
61
20.02.2017. 22:28:21
NE

17. Jelić-rozić Magdalena (Hrvoje)
65
28.02.2017. 18:59:12
NE

18. Marčinko Ana (Top Spin)
80
21.02.2017. 09:24:14
NE

19. Pešut Laura (San Spin)
NEMA
06.03.2017. 14:14:01
NE

20. Piškulić Roza (Rukavac)
NEMA
28.02.2017. 19:07:57
NE

21. Piškulić Nina (Rukavac)
NEMA
28.02.2017. 18:58:09
NE

22. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
NEMA
28.02.2017. 18:57:52
NE

23. Tomašević Ela maria (Iteam)
NEMA
28.02.2017. 18:57:43
NE

24. Miljanić Lucija (Ponikve)
NEMA
28.02.2017. 18:57:08
NE

25. Ratkušić Franka (Prečko)
NEMA
20.02.2017. 15:57:22
NE

26. Stupar Maja (Rukavac)
NEMA
20.02.2017. 09:52:48
NE

27. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
NEMA
21.02.2017. 14:22:58
NE

28. Mrzljak Nika (Ogulin)
NEMA
21.02.2017. 18:19:11
NE

29. Kastelan Tea (Iteam)
NEMA
22.02.2017. 12:01:36
NE

30. Vratović Agata (Bale)
NEMA
22.02.2017. 09:22:58
NE

31. Leko Maja eva (Bale)
NEMA
22.02.2017. 09:21:47
NE

32. Tabak Katarina (Victoria)
NEMA
22.02.2017. 08:11:35
NE

33. Božić Iva (Top Spin)
NEMA
13.02.2017. 12:35:02
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument