Turnir
DVORANSKO OP PONIKVA
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
15.03.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
18.03.2017. ::
Trajanje turnira
18.03.2017. :: - 20.03.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivan Milinković
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: [email protected]

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
1
13.03.2017. 19:33:16
NE

2. Sabolić Dominik (Didon)
10
13.03.2017. 09:09:33
NE

3. Omazić David Ante (Medveščak)
12
31.03.2017. 17:37:55
NE

4. Maričić Lovro (Top Spin)
13
14.03.2017. 19:11:27
NE

5. Cindrić Karlo (Varteks)
14
15.03.2017. 13:39:55
NE

6. Levak Noa (Franjo Punčec)
20
31.03.2017. 17:37:24
NE

7. Pižurica Beka (Terra)
25
14.03.2017. 13:17:05
NE

8. Cerezin Vito (Zagi)
26
14.03.2017. 08:03:13
NE

9. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
27
15.03.2017. 10:24:44
NE

10. Ivanišević Emanuel (Zagi)
28
31.03.2017. 17:37:41
NE

11. Benčec Benjamin (Iteam)
29
14.03.2017. 23:22:21
NE

12. Skenderović Vid (Varteks)
37
14.03.2017. 08:15:08
NE

13. Šainović Luka (Top Spin)
41
14.03.2017. 10:44:14
NE

14. Puškar Alem (Futur)
53
31.03.2017. 17:38:09
NE

15. Oliynykov Nazar (Ponikve)
NEMA
31.03.2017. 17:38:53
NE

16. Bulović Matija (Vulpes)
NEMA
13.03.2017. 11:55:43
NE

17. Lučić Vito (Zaprešić)
NEMA
13.03.2017. 20:28:46
NE

18. Nazarov Abbas (Iteam)
NEMA
31.03.2017. 17:37:08
NE

19. Nikolić Erik (Zagi)
NEMA
15.03.2017. 13:12:20
NE

20. Lukić Marko (Požega)
NEMA
14.03.2017. 15:07:29
NE


1. Rastočić Lucija (Zagi)
5
15.03.2017. 15:45:28
NE

2. Preis Lana (Zlatar)
6
14.03.2017. 07:25:03
NE

3. Mišković Dora (Vulpes)
7
15.03.2017. 12:22:34
NE

4. Biondić Dora (Opatija)
8
14.03.2017. 13:20:15
NE

5. Tomić Lorena (HATK Mladost)
9
15.03.2017. 08:47:21
NE

6. STOJANOVIć SARA (Iteam)
10
31.03.2017. 17:39:39
NE

7. Bjelovučić Kopilović Leona (Žar)
22
15.03.2017. 14:40:24
NE

8. SIKIRICA NIKA (Top Spin)
33
14.03.2017. 09:03:44
NE

9. Babić Corina (Pećine)
37
15.03.2017. 00:53:24
NE

10. Mažuran Lara (Futur)
40
14.03.2017. 08:21:46
NE

11. Crnković Tara Antonia (Pro Junior)
42
13.03.2017. 15:47:41
NE

12. Bekavac Dora (Iteam)
46
31.03.2017. 17:39:25
NE

13. Plavljanić Lana (Vulpes)
49
15.03.2017. 12:22:49
NE

14. Marčinko Ana (Top Spin)
56
15.03.2017. 08:25:51
NE

15. Tomašević Ela Maria (Iteam)
62
31.03.2017. 17:39:53
NE

16. Kuzman Ivana (Ponikve)
NEMA
31.03.2017. 17:39:11
NE

17. Roso Korina (Slavonija-Žito)
NEMA
07.03.2017. 12:02:56
NE

18. Božić Iva (Top Spin)
NEMA
06.03.2017. 12:54:31
NE

19. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
NEMA
09.03.2017. 16:17:49
NE

20. Pešut Laura (San Spin)
NEMA
02.03.2017. 12:33:38
NE

21. Benčić Obadić Pia (Top Spin)
NEMA
14.03.2017. 09:04:34
NE

22. GREGL LUCIJA (Rally)
NEMA
15.03.2017. 14:57:09
NE

23. Cindrić Rebeka (Varteks)
NEMA
15.03.2017. 13:41:59
NE

24. Martinčić Korina (Zaprešić)
NEMA
15.03.2017. 12:42:14
NE

25. Rogina Mia (Varteks)
NEMA
15.03.2017. 10:13:52
NE

26. Božić Lucija (Pro Junior)
NEMA
15.03.2017. 12:00:54
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument