Turnir
OLIMPIJA KUP
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
22.02.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
25.02.2017. ::
Trajanje turnira
25.02.2017. :: - 27.02.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Osijek
Broj terena
3
Podloga
tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Teniski klub Olimpija Osijek
  • Adresa: Ulica olimpije 2
  • Grad: Osijek
  • Telefon: +385 99 3270 388
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Stjepan Pavičić
  • Tel: +385 95 7010 001
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Dodig Matej (Olimpija Osijek 1984)
MR3
08.02.2017. 08:17:30
NE

2. Babić Brajko Leon (Đakovo)
6
23.02.2017. 09:04:24
NE

3. Boban Viktor (Medveščak)
12
22.02.2017. 09:30:02
NE

4. Rakonić Fran (Nova Gradiška)
13
23.02.2017. 17:26:23
NE

5. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
14
17.01.2017. 19:02:33
NE

6. Rihtar Filip (Vinkovci)
23
22.02.2017. 14:20:57
NE

7. Petričević Tin (Vinkovci)
40
18.02.2017. 16:06:25
NE

8. Balić Bruno (Olimpija Osijek 1984)
46
16.02.2017. 09:01:43
NE

9. Zrilić Roko (Vinkovci)
53
15.02.2017. 18:33:20
NE

10. Bek Filip (Osijek)
93
21.02.2017. 12:34:12
NE

11. Bilić Ivan (Osijek)
223
26.01.2017. 13:44:27
NE

12. Margetić Matija (Prečko)
NEMA
22.02.2017. 11:46:25
NE

13. Oštro Tin (Chromos-Savica)
NEMA
21.02.2017. 12:34:37
NE

14. Bek Matej (Osijek)
NEMA
21.02.2017. 12:32:50
NE

15. Mateašić Danijel (Osijek)
NEMA
16.02.2017. 09:04:03
NE


1. Marčinko Petra (Top Spin)
3
22.02.2017. 12:34:03
NE

2. Koričić Lucija (Olimpija Osijek 1984)
8
16.02.2017. 08:43:48
NE

3. Sladaković Tara (Smrikve)
10
21.02.2017. 20:59:39
NE

4. Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
21
16.02.2017. 09:01:03
NE

5. Roso Korina (Slavonija-Žito)
31
20.02.2017. 10:13:12
NE

6. Olij Petra (Vinkovci)
49
18.02.2017. 21:44:35
NE

7. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
56
16.02.2017. 09:02:55
NE

8. Guttler Karmen (Našice)
81
16.02.2017. 08:42:52
NE

9. Riđan Ivona (Brod)
98
18.02.2017. 18:42:29
NE

10. Putrić Dora (Olimpija Osijek 1984)
116
16.02.2017. 09:02:26
NE

11. Ostojić Lena (Brod)
120
23.02.2017. 17:53:10
NE

12. Lukačević Luna (Vinkovci)
162
22.02.2017. 12:03:19
NE

13. IVKOVIć KLARA (Olimpija Osijek 1984)
200
16.02.2017. 08:59:59
NE

14. Ćosić Lora (Dubrovnik)
201
21.02.2017. 13:23:16
NE

15. Čopčić Ena (Vinkovci)
NEMA
23.02.2017. 17:52:36
NE

16. Suhorski Ema (Vinkovci)
NEMA
22.02.2017. 12:04:04
NE

17. Jovčić Nevena (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
22.02.2017. 09:06:50
NE

18. Benković Marija (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
21.02.2017. 11:48:54
NE

19. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
NEMA
16.02.2017. 10:00:22
NE

20. Marić Ana (Brod)
NEMA
28.02.2017. 18:34:46
NE


Vukadin Noa (Iteam)
MR6
24.02.2017. 14:59:15
NE

Midžić Ema (Osijek)
16
23.02.2017. 18:57:47
NE

Kopić Ilija (Vinkovci)
48
24.02.2017. 21:48:07
NE

Šuša Ester (Šubićevac)

22.02.2017. 15:08:49
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument