Turnir
DVORANSKO OP SOLINA
Kategorija
12
Rang turnira
6
Zadnji dan prijave
15.02.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
18.02.2017. ::
Trajanje turnira
18.02.2017. :: - 20.02.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Solin
Broj terena
5
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Dalmacijacement Solin
  • Adresa: Marka Marulića 24
  • Grad: Solin
  • Telefon: 021 212 442
  • Fax: 021 210 213
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Željana Čagalj
  • Tel: 021 212 442
  • Fax:021 210 213
  • E-mail: [email protected]

1. Markovina Duje (Split 1950)
2
13.02.2017. 12:21:33
NE

2. Smolčić Nikola (Split 1950)
9
14.02.2017. 08:29:47
NE

3. Allen August Jack (Split 1950)
19
23.02.2017. 21:18:52
DA

4. Geets Antony (Dalmacijacement)
34
23.02.2017. 21:19:02
NE

5. Angelini Marco (Split 1950)
39
23.02.2017. 21:18:39
NE

6. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
50
23.02.2017. 21:18:21
NE

7. Mazzucchelli Andrea (Dalmacijacement)
55
23.02.2017. 21:18:57
NE

8. Šuste Patrick (Stobreč)
59
03.02.2017. 20:47:26
NE

9. Ćupić Marin (Zadar 08)
64
23.02.2017. 21:18:47
NE

10. Mrduljaš Toni (Split 1950)
67
23.02.2017. 21:18:43
NE

11. Bojčić Olavi-Niko (Resnik)
85
14.02.2017. 20:19:34
NE

12. Filipović Ivan (Dalmacijacement)
93
23.02.2017. 21:18:26
NE

13. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
NEMA
23.02.2017. 21:18:34
NE

14. Mađor Roko (Stobreč)
NEMA
23.02.2017. 21:18:30
NE

15. Ružić Hrvoje (Resnik)
NEMA
14.02.2017. 20:18:30
NE

16. Jelavić Ratko (Split 1950)
NEMA
23.02.2017. 21:19:07
NE


1. Granić Nika (Makarska rivijera)
3
23.02.2017. 21:17:58
NE

2. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
14
13.02.2017. 21:15:24
NE

3. Zorić Anamarija (Dubrovnik)
15
15.02.2017. 09:55:39
NE

4. Sokanović Klara (Stobreč)
16
14.02.2017. 18:16:40
NE

5. Radošević Lea (Dalmacijacement)
18
23.02.2017. 21:17:38
NE

6. ŠKOKIĆ PETRA (Resnik)
24
14.02.2017. 20:20:05
NE

7. BUMBAK NIKA (Šubićevac)
26
23.02.2017. 21:18:15
NE

8. Ivanković Petra (Ragusa)
36
13.02.2017. 13:03:33
NE

9. SIVRIć IVA (Ploče)
38
14.02.2017. 16:54:08
NE

10. Podrug Ana Maria (Dalmacijacement)
65
23.02.2017. 21:17:46
NE

11. KNEZOVIć ANđELA (Pomak)
69
14.02.2017. 14:23:08
NE

12. Mandalinić Lorena (Dalmacijacement)
87
23.02.2017. 21:17:42
NE

13. BAKALAR KARLA (Metković)
89
09.02.2017. 14:49:23
NE

14. Hrvačić Lana (Resnik)
103
15.02.2017. 09:41:15
NE

15. Tokić Leonarda (Pomak)
NEMA
05.02.2017. 14:13:31
NE

16. Roso Korina (Slavonija-Žito)
NEMA
25.01.2017. 15:51:00
NE

17. Filipović Šušter Katarina (Resnik)
NEMA
09.02.2017. 09:11:25
NE

18. SUšAC KLEOPATRA (Metković)
NEMA
09.02.2017. 20:45:12
NE

19. ROGULJIć GABRIELA (Pomak)
NEMA
06.02.2017. 13:11:29
NE

20. Knez Stella (Dalmacijacement)
NEMA
23.02.2017. 21:17:31
NE

21. Mikulić Iva (Split 1950)
NEMA
23.02.2017. 21:18:11
NE

22. Vojnović Leona (Stobreč)
NEMA
23.02.2017. 21:18:03
NE

23. Zeko Lara (Dalmacijacement)
NEMA
23.02.2017. 21:17:54
NE

24. Žuvela Nora (Split 1950)
NEMA
23.02.2017. 21:17:50
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument