Turnir
DVORANSKO OP SPLITA
Kategorija
12
Rang turnira
6
Zadnji dan prijave
22.02.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
25.02.2017. ::
Trajanje turnira
25.02.2017. :: - 27.02.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tk "Split 1950"
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 099 3013 012
  • Fax:
  • E-mail: tksplit1950@gmail.com

1. Markovina Duje (Split 1950)
4
22.02.2017. 10:23:29
NE

2. Allen August Jack (Split 1950)
13
21.02.2017. 21:08:54
DA

3. Smolčić Nikola (Split 1950)
16
21.02.2017. 17:57:22
NE

4. Bogdan Stjepan (Ragusa)
27
22.02.2017. 12:46:58
NE

5. Jurišić Kuzma (Ragusa)
32
22.02.2017. 12:49:11
NE

6. Geets Antony (Dalmacijacement)
35
22.02.2017. 13:00:16
NE

7. Kardum Luka (Split 1950)
40
22.02.2017. 21:19:45
NE

8. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
59
22.02.2017. 13:00:34
NE

9. Mrduljaš Toni (Split 1950)
74
21.02.2017. 21:18:46
NE

10. Grilec Sven (Ragusa)
80
22.02.2017. 12:47:15
NE

11. Mazzucchelli Andrea (Dalmacijacement)
82
22.02.2017. 12:59:31
NE

12. Kačić Ante (Ragusa)
86
22.02.2017. 12:55:43
NE

13. Angelini Marco (Split 1950)
96
19.02.2017. 13:37:44
NE

14. Zečević Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
22.02.2017. 12:59:15
NE

15. Asanović Roko (Dalmacijacement)
NEMA
22.02.2017. 12:58:56
NE

16. Bojčić Olavi-niko (Resnik)
NEMA
22.02.2017. 12:52:36
NE

17. Filipović Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
22.02.2017. 12:59:56
NE

18. Šuste Patrick (Stobreč)
NEMA
03.02.2017. 20:49:09
NE

19. Ružić Hrvoje (Resnik)
NEMA
22.02.2017. 12:32:32
NE

20. Zdravković-kunac Sergej (Split 1950)
NEMA
21.02.2017. 21:16:13
NE

21. Bekić Antun (Ragusa)
NEMA
22.02.2017. 12:46:27
NE

22. Rosenzweig Borna Filip (Top Spin)
NEMA
21.02.2017. 21:15:07
NE

23. Mađor Roko (Stobreč)
NEMA
21.02.2017. 21:13:16
NE

24. Marušić Jason peter (Ragusa)
NEMA
22.02.2017. 12:47:32
NE

25. Novaković Neo (Ragusa)
NEMA
22.02.2017. 12:48:55
NE

26. Jelavić Ratko (Split 1950)
NEMA
21.02.2017. 21:12:20
NE

27. Raguž Luka (Ragusa)
NEMA
22.02.2017. 12:49:32
NE

28. Obrvan Miho (Ragusa)
NEMA
22.02.2017. 12:49:50
NE


1. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
4
22.02.2017. 12:44:44
NE

2. Zorić Anamarija (Dubrovnik)
5
22.02.2017. 09:27:32
NE

3. Granić Nika (Makarska rivijera)
8
22.02.2017. 12:45:03
NE

4. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
16
20.02.2017. 13:12:08
NE

5. Sokanović Klara (Stobreč)
24
20.02.2017. 16:02:36
NE

6. Ivanković Maria (Ploče)
39
21.02.2017. 21:42:02
NE

7. Bakalar Karla (Metković)
51
18.02.2017. 09:06:58
NE

8. Bilota Manuela (Resnik)
53
22.02.2017. 21:23:41
NE

9. Šušnjar Tara (Split 1950)
54
22.02.2017. 12:45:46
NE

10. Radošević Lea (Dalmacijacement)
69
22.02.2017. 13:01:06
NE

11. Vićan Klara (Iteam)
82
22.02.2017. 12:50:30
NE

12. Bumbak Nika (Dalmacija)
97
22.02.2017. 08:00:37
NE

13. Podrug Ana maria (Dalmacijacement)
108
22.02.2017. 13:01:49
NE

14. Hrvačić Lana (Resnik)
139
22.02.2017. 09:48:10
NE

15. Knez Stella (Dalmacijacement)
NEMA
22.02.2017. 09:15:24
NE

16. Filipović Šušter Katarina (Resnik)
NEMA
21.02.2017. 21:07:24
NE

17. Ajduković Lana (Split 1950)
NEMA
21.02.2017. 21:08:35
NE

18. Daničić Matea (Ragusa)
NEMA
22.02.2017. 12:51:01
NE

19. Vojnović Leona (Stobreč)
NEMA
20.02.2017. 19:09:11
NE

20. Roguljić Gabriela (Pomak)
NEMA
20.02.2017. 10:00:56
NE

21. Knezović Anđela (Pomak)
NEMA
19.02.2017. 11:48:46
NE

22. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
NEMA
05.02.2017. 14:14:38
NE

23. Trajković Paulina (Ragusa)
NEMA
22.02.2017. 12:50:45
NE

24. Capan Laura (Split 1950)
NEMA
21.02.2017. 21:10:47
NE

25. Roko Antonia (Dubrovnik)
NEMA
22.02.2017. 09:46:23
NE

26. Pušić Antea (Stobreč)
NEMA
21.02.2017. 21:42:19
NE

27. Žuvela Nora (Split 1950)
NEMA
21.02.2017. 21:18:07
NE

28. Mikulić Iva (Split 1950)
NEMA
21.02.2017. 21:17:22
NE

29. Ševelj Lea (Ragusa)
NEMA
22.02.2017. 12:50:08
NE

30. Kristić Marija (Ragusa)
NEMA
22.02.2017. 12:51:18
NE


ŠkokiĆ Petra (Resnik)
23
24.02.2017. 18:48:49
NE

Knezović Marin (Split 1950)
124
24.02.2017. 18:47:22
NE

Sušac Kleopatra (Metković)
141
24.02.2017. 18:46:09
NE

()

24.02.2017. 18:47:53
NE

Hirons Ethan lovre george (Split 1950)

24.02.2017. 18:47:45
NE

Vojnović Nera (Stobreč)

24.02.2017. 18:46:36
NE

Jelaska Laura (Dalmacijacement)

24.02.2017. 18:48:27
NE

Knezović Josip (Split 1950)

24.02.2017. 18:47:36
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument