Turnir
DVORANSKO OP SPLITA
Kategorija
14
Rang turnira
6
Zadnji dan prijave
01.02.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
04.02.2017. ::
Trajanje turnira
04.02.2017. :: - 06.02.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator: TK Split 1950
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi: DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 0993013012
  • Fax:
  • E-mail: tksplit1950@gmail.com
 
REZULTATIDOWNLOAD
GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.Preuzmite dokument
GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.Preuzmite dokument
 

PRIJAVLJENI IGRAČI - MUŠKI

#PrezimeImeKlubStranacPrijavaRang
1MaroevićJakovSplit 1950NE23.02.2017. 19:15:2222
2MarkovinaDujeNeoNE01.02.2017. 11:19:1728
3HironsEthan Lovre GeorgeSplit 1950NE23.02.2017. 19:15:5736
4KlaićKarloRagusaNE23.02.2017. 19:17:0939
5GarifullinAinurNeoDA23.02.2017. 19:17:1343
6MajićIvanPoenNE23.02.2017. 19:16:3158
7ŠimundžaJosipSplit 1950NE23.02.2017. 19:16:2660
8VladušićToniDalmacijacementNE23.02.2017. 19:15:4762
9JelavićRatkoSplit 1950NE23.02.2017. 19:17:0367
10MađorRokoSplit 1950NE23.02.2017. 19:16:1671
11KnezovićNikoDalmacijacementNE23.02.2017. 19:15:4276
12AllenAugust JackSplit 1950DA23.02.2017. 19:15:30112
13RojeIvoSplit 1950NE23.02.2017. 19:16:22120
14ZečevićIvanDalmacijacementNE23.02.2017. 19:15:52123
15RazmilićRokoSplit 1950NE23.02.2017. 19:15:35156
16BabićJanSplit 1950NE23.02.2017. 19:16:57179
17StojanovićLukaLibertasNE23.02.2017. 19:16:02188

PRIJAVLJENI IGRAČI - ŽENSKI

#PrezimeImeKlubStranacPrijavaRang
1SvetacSaraSplit 1950NE23.02.2017. 19:17:178
2MustapićMatea MirjamSplit 1950NE23.02.2017. 19:18:4115
3VuletićIvana MagdalenaStobrečNE23.02.2017. 19:17:3542
4JerolimovChiaraZadar 08NE23.02.2017. 19:18:3247
5KožulKarlaZadar 08NE23.02.2017. 19:18:1651
6GranićNikaŠubićevacNE23.02.2017. 19:17:2255
7KnezStellaDalmacijacementNE01.02.2017. 00:25:2259
8VojnovićNeraStobrečNE23.02.2017. 19:18:0873
9MarnikaAngelaDalmacijaNE23.02.2017. 19:17:4175
10MihačićNeraDalmacijacementNE23.02.2017. 19:18:2776
11MikulićIvaSplit 1950NE23.02.2017. 19:17:5087
12ŽuvelaNoraSplit 1950NE23.02.2017. 19:18:2094
13BokšićLauraMakarskaNE25.02.2017. 07:38:2196
14RadoševićLeaDalmacijacementNE23.02.2017. 19:17:2799
15TokićLeonardaSplit 1950NE23.01.2017. 18:51:53112
16KraljevićMarianaKaštelaNE23.02.2017. 19:17:54197
17ZekoLaraDalmacijacementNE23.02.2017. 19:18:12203
18CapanLauraSplit 1950NE23.02.2017. 19:17:31204
19JurićJuliaNeoNE23.02.2017. 19:18:03217
20ZekoKarlaDalmacijacementNE23.02.2017. 19:17:45NEMA

ODJAVLJENI IGRAČI

#PrezimeImeKlubStranacOdjavaRang