Turnir
DVORANSKO OP SPLITA
Kategorija
14
Rang turnira
6
Zadnji dan prijave
01.02.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
04.02.2017. ::
Trajanje turnira
04.02.2017. :: - 06.02.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Split 1950
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 0993013012
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Markovina Duje (Split 1950)
9
01.02.2017. 11:19:17
NE

2. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
16
23.02.2017. 19:15:57
NE

3. Klaić Karlo (Ragusa)
19
23.02.2017. 19:17:09
NE

4. Šimundža Josip (Split 1950)
30
23.02.2017. 19:16:26
NE

5. Majić Ivan (Poen)
35
23.02.2017. 19:16:31
NE

6. Jelavić Ratko (Split 1950)
44
23.02.2017. 19:17:03
NE

7. Mađor Roko (Stobreč)
45
23.02.2017. 19:16:16
NE

8. Knezović Niko (Dalmacijacement)
57
23.02.2017. 19:15:42
NE

9. Zečević Ivan (Dalmacijacement)
67
23.02.2017. 19:15:52
NE

10. Allen August Jack (Split 1950)
77
23.02.2017. 19:15:30
DA

11. Razmilić Roko (Split 1950)
136
23.02.2017. 19:15:35
NE

12. Babić Jan (Split 1950)
163
23.02.2017. 19:16:57
NE

13. Stojanović Luka (Libertas)
189
23.02.2017. 19:16:02
NE

14. Maroević Jakov (Split 1950)
NEMA
23.02.2017. 19:15:22
NE

15. Vladušić Toni (Dalmacijacement)
NEMA
23.02.2017. 19:15:47
NE

16. Roje Ivo (Split 1950)
NEMA
23.02.2017. 19:16:22
NE

17. Garifullin Ainur (Split 1950)
NEMA
23.02.2017. 19:17:13
DA


1. Svetac Sara (Split 1950)
2
23.02.2017. 19:17:17
NE

2. Mustapić Matea Mirjam (Split 1950)
7
23.02.2017. 19:18:41
NE

3. Knez Stella (Dalmacijacement)
24
01.02.2017. 00:25:22
NE

4. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
25
23.02.2017. 19:18:32
NE

5. Granić Nika (Makarska rivijera)
30
23.02.2017. 19:17:22
NE

6. Kožul Karla (Zadar 08)
32
23.02.2017. 19:18:16
NE

7. Vojnović Nera (Stobreč)
50
23.02.2017. 19:18:08
NE

8. Mihačić Nera (Dalmacijacement)
54
23.02.2017. 19:18:27
NE

9. Žuvela Nora (Split 1950)
57
23.02.2017. 19:18:20
NE

10. Mikulić Iva (Split 1950)
60
23.02.2017. 19:17:50
NE

11. Radošević Lea (Dalmacijacement)
71
23.02.2017. 19:17:27
NE

12. Tokić Leonarda (Pomak)
84
23.01.2017. 18:51:53
NE

13. Marnika Angela (Dalmacija)
87
23.02.2017. 19:17:41
NE

14. Bokšić Laura (Makarska)
92
25.02.2017. 07:38:21
NE

15. Capan Laura (Split 1950)
176
23.02.2017. 19:17:31
NE

16. Kraljević Mariana (Kaštela)
195
23.02.2017. 19:17:54
NE

17. Zeko Lara (Dalmacijacement)
202
23.02.2017. 19:18:12
NE

18. Jurić Julia (Split 1950)
NEMA
23.02.2017. 19:18:03
NE

19. Zeko Karla (Dalmacijacement)
NEMA
23.02.2017. 19:17:45
NE

20. Vuletić Ivana Magdalena (Stobreč)
NEMA
23.02.2017. 19:17:35
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument