Turnir
DVORANSKO OP SPLITA
Kategorija
16
Rang turnira
6
Zadnji dan prijave
15.02.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
18.02.2017. ::
Trajanje turnira
18.02.2017. :: - 20.02.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Split 1950
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 0993013012
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Mikrut Luka (Split 1950)
7
16.02.2017. 20:14:56
NE

2. Jakić Marino (Split 1950)
8
16.02.2017. 20:15:17
NE

3. Krolo Karlo (Split 1950)
10
15.02.2017. 22:49:03
NE

4. Jamnicki Marin (Zadar 08)
11
15.02.2017. 22:45:55
NE

5. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
28
15.02.2017. 22:46:20
NE

6. Plosnić Luka (Pomak)
37
17.02.2017. 23:11:14
NE

7. Klaić Karlo (Ragusa)
42
13.02.2017. 10:18:05
NE

8. Markovina Roko (Split 1950)
48
15.02.2017. 08:04:14
NE

9. Majić Ivan (Poen)
62
17.02.2017. 13:04:59
NE

10. Garifullin Ainur (Split 1950)
66
16.02.2017. 00:01:32
DA

11. Šarić Frane (Stobreč)
73
15.02.2017. 22:48:19
NE

12. Vladušić Toni (Dalmacijacement)
114
17.02.2017. 13:05:12
NE

13. Roje Ivo (Split 1950)
189
15.02.2017. 22:48:43
NE

14. Poljičak Niko (Pomak)
194
14.02.2017. 23:33:09
NE

15. Dujmović Ivan (Zadar 08)
NEMA
16.02.2017. 20:15:33
NE

16. Babić Jan (Split 1950)
NEMA
17.02.2017. 13:06:43
NE


1. Svetac Sara (Split 1950)
9
15.02.2017. 22:47:04
NE

2. Mustapić Matea mirjam (Split 1950)
15
15.02.2017. 22:47:22
NE

3. Vuletić Ivana magdalena (Stobreč)
43
16.02.2017. 20:37:15
NE

4. Pušić Antea (Stobreč)
48
17.02.2017. 23:11:29
NE

5. Kuzmanić Lorena (Split 1950)
54
15.02.2017. 22:47:49
NE

6. Mihačić Nera (Dalmacijacement)
70
16.02.2017. 20:18:49
NE

7. Gladan Dina (Dalmacijacement)
74
16.02.2017. 20:19:09
NE

8. Šuša Ester (Šubićevac)
150
14.02.2017. 08:18:23
NE

9. Anić Eni (Split 1950)
182
15.02.2017. 22:49:39
NE

10. Soleša Ani (Pro 2000)
NEMA
16.02.2017. 20:17:48
NE

11. Duplančić Marieta (Split 1950)
NEMA
17.02.2017. 13:05:25
NE

12. Šutić Tonija (Split 1950)
NEMA
17.02.2017. 13:14:45
NE

13. Naimarević Jenifer (Stobreč)
NEMA
15.02.2017. 13:21:36
NE

14. Landeka Lucija (Dalmacijacement)
NEMA
16.02.2017. 20:19:50
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR
Preuzmite dokument