Turnir
DVORANSKO OP SPLITA
Kategorija
16
Rang turnira
6
Zadnji dan prijave
15.02.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
18.02.2017. ::
Trajanje turnira
18.02.2017. :: - 20.02.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Split 1950
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 0993013012
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Krolo Karlo (Split 1950)
5
15.02.2017. 22:49:03
NE

2. Mikrut Luka (Split 1950)
8
16.02.2017. 20:14:56
NE

3. Jamnicki Marin (Zadar 08)
12
15.02.2017. 22:45:55
NE

4. Jakić Marino (Split 1950)
14
16.02.2017. 20:15:17
NE

5. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
25
15.02.2017. 22:46:20
NE

6. Plosnić Luka (Stobreč)
42
17.02.2017. 23:11:14
NE

7. Klaić Karlo (Ragusa)
52
13.02.2017. 10:18:05
NE

8. Majić Ivan (Poen)
53
17.02.2017. 13:04:59
NE

9. Markovina Roko (Split 1950)
57
15.02.2017. 08:04:14
NE

10. Garifullin Ainur (Split 1950)
58
16.02.2017. 00:01:32
DA

11. Šarić Frane (Stobreč)
65
15.02.2017. 22:48:19
NE

12. Vladušić Toni (Dalmacijacement)
82
17.02.2017. 13:05:12
NE

13. Roje Ivo (Split 1950)
108
15.02.2017. 22:48:43
NE

14. Poljičak Niko (Pomak)
127
14.02.2017. 23:33:09
NE

15. Babić Jan (Split 1950)
163
17.02.2017. 13:06:43
NE

16. Dujmović Ivan (Zadar 08)
NEMA
16.02.2017. 20:15:33
NE


1. Svetac Sara (Split 1950)
14
15.02.2017. 22:47:04
NE

2. Mustapić Matea Mirjam (Split 1950)
21
15.02.2017. 22:47:22
NE

3. Šuša Ester (Šubićevac)
42
14.02.2017. 08:18:23
NE

4. Pušić Antea (Stobreč)
43
17.02.2017. 23:11:29
NE

5. Vuletić Ivana Magdalena (Stobreč)
44
16.02.2017. 20:37:15
NE

6. Kuzmanić Lorena (Split 1950)
47
15.02.2017. 22:47:49
NE

7. Naimarević Jenifer (Stobreč)
76
15.02.2017. 13:21:36
NE

8. Gladan Dina (Dalmacijacement)
77
16.02.2017. 20:19:09
NE

9. Mihačić Nera (Dalmacijacement)
80
16.02.2017. 20:18:49
NE

10. Anić Eni (Split 1950)
85
15.02.2017. 22:49:39
NE

11. Duplančić Marieta (Split 1950)
96
17.02.2017. 13:05:25
NE

12. Landeka Lucija (Dalmacijacement)
NEMA
16.02.2017. 20:19:50
NE

13. Soleša Ani (Pro 2000)
NEMA
16.02.2017. 20:17:48
NE

14. Šutić Tonija (Split 1950)
NEMA
17.02.2017. 13:14:45
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR
Preuzmite dokument