Turnir
DVORANSKO OP TK DALMACIJA
Kategorija
16
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
22.02.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
25.02.2017. ::
Trajanje turnira
25.02.2017. :: - 27.02.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zadar
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Dalmacija
  • Adresa: Ulica 159.brigade
  • Grad: Zadar
  • Telefon: 098/313-053
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miroslav Nincevic
  • Tel: 098/313-053
  • Fax:023/315-641
  • E-mail: tkdalmacija@gmail.com

1. Ban Ivan karlo (Ogulin)
1
17.02.2017. 17:16:46
NE

2. Jakić Marino (Split 1950)
2
28.02.2017. 19:53:43
NE

3. Krolo Karlo (Split 1950)
8
28.02.2017. 19:53:25
NE

4. Hržić Adrijan (Rukavac)
15
14.02.2017. 11:25:52
NE

5. Jamnicki Marin (Zadar 08)
18
28.02.2017. 19:52:58
NE

6. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
19
28.02.2017. 19:52:38
NE

7. Stipetić Roko (Ogulin)
20
19.02.2017. 17:05:03
NE

8. Ivanišević Vito (Zadar 08)
57
21.02.2017. 17:48:34
NE

9. Garifullin Ainur (Split 1950)
91
28.02.2017. 19:53:34
DA

10. Šimundža Josip (Split 1950)
106
28.02.2017. 19:52:17
NE

11. Kola Filip (Dalmacija)
138
28.02.2017. 19:54:01
NE

12. Poljičak Niko (Pomak)
NEMA
28.02.2017. 19:54:11
NE

13. Kranjčević Andro (Opatija)
NEMA
08.02.2017. 09:53:06
NE

14. Perkov Vito (Zadar 08)
NEMA
28.02.2017. 19:53:51
NE

15. Braun Tomislav (Karlovac)
NEMA
21.02.2017. 09:09:26
NE

16. Piper Nikola (Osijek)
NEMA
22.02.2017. 10:07:12
NE

17. Dujmović Ivan (Zadar 08)
NEMA
22.02.2017. 09:52:07
NE

18. Ninčević Luka (Dalmacija)
NEMA
28.02.2017. 19:52:27
NE

19. Kalmeta Karlo (Dalmacija)
NEMA
28.02.2017. 19:52:49
NE

20. Kostić Ferček Maks (Varaždin 1181)
NEMA
21.02.2017. 19:25:24
NE

21. Martinović Mateo (Kvarner)
NEMA
28.02.2017. 19:53:16
NE

22. Gadžić Davor (Osijek)
NEMA
17.02.2017. 11:58:32
NE


1. Majetić Marijana (Victoria)
1
03.03.2017. 15:28:53
NE

2. Svetac Sara (Split 1950)
4
20.02.2017. 11:27:57
NE

3. Mukić Ana (Varaždin 1181)
5
14.02.2017. 09:02:53
NE

4. Matković Eva (Kvarner)
8
21.02.2017. 16:33:10
NE

5. Žunić Mare (Dalmacija)
11
28.02.2017. 19:54:47
NE

6. Dundović Nika (Kvarner)
14
17.02.2017. 15:02:53
NE

7. Mustapić Matea mirjam (Split 1950)
16
28.02.2017. 19:55:16
NE

8. Vukičević Klara (Pomak)
18
20.02.2017. 09:25:44
NE

9. Kožul Karla (Split 1950)
56
22.02.2017. 11:51:44
NE

10. Vuletić Ivana magdalena (Stobreč)
60
28.02.2017. 19:54:38
NE

11. Pavić Nika (Zadar 08)
68
22.02.2017. 09:47:39
NE

12. Projić Ivana marija (Split 1950)
77
28.02.2017. 19:55:25
NE

13. Komadina Morana (Dalmacija)
97
28.02.2017. 19:55:46
NE

14. Marinović Matija (Zadar 08)
110
21.02.2017. 18:17:48
NE

15. Ivanišević Petra (Lošinj-Jadranka)
113
20.02.2017. 10:45:09
NE

16. Čirjak Leonarda (Zadar 08)
153
21.02.2017. 18:17:17
NE

17. Anić Eni (Split 1950)
156
28.02.2017. 19:55:04
NE

18. Duplančić Marieta (Split 1950)
NEMA
28.02.2017. 19:54:55
NE

19. Pavković Marina (Split 1950)
NEMA
28.02.2017. 19:54:30
NE

20. Naimarević Jenifer (Stobreč)
NEMA
21.02.2017. 13:17:38
NE

21. Šuša Ester (Šubićevac)
NEMA
22.02.2017. 12:45:33
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument