Turnir
DVORANSKO OP TK DALMACIJA
Kategorija
18
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
25.01.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
28.01.2017. ::
Trajanje turnira
28.01.2017. :: - 30.01.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zadar
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Dalmacija
  • Adresa: Ulica 159.brigade
  • Grad: Zadar
  • Telefon: 098/313-053
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miroslav Nincevic
  • Tel: 098/313-053
  • Fax:023/315-641
  • E-mail: [email protected]

1. Kostić ferček Maks (Varaždin 1181)
1
09.02.2017. 22:37:08
NE

2. Galić Marko (HTK Zagreb)
6
09.02.2017. 22:33:56
NE

3. Gadžić Davor (Osijek)
35
14.01.2017. 17:31:16
NE

4. Ilić Jovan (Olimpija Osijek 1984)
41
24.01.2017. 17:16:55
NE

5. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
44
09.02.2017. 22:34:47
NE

6. Piper Nikola (Požega)
47
09.02.2017. 22:35:09
NE

7. Markušić Ivan (Iteam)
54
09.02.2017. 22:34:08
NE

8. Jukić Luka (Stobreč)
55
22.01.2017. 16:22:01
NE

9. Dujmović Ivan (Zadar 08)
75
09.02.2017. 22:34:32
NE

10. Stilinović Fran (HTK Zagreb)
87
09.02.2017. 22:36:29
NE

11. Kalmeta Ivan (Dalmacija)
100
09.02.2017. 22:35:54
NE

12. Šodan Ivan (Split 1950)
107
09.02.2017. 22:36:04
NE

13. Bilosnić Mate (Zadar 08)
117
09.02.2017. 22:35:35
NE

14. Kalmeta Karlo (Dalmacija)
155
09.02.2017. 22:35:44
NE

15. Grabovac Andrej (Dalmacijacement)
NEMA
09.02.2017. 22:36:42
NE

16. Paro Renzo (Stobreč)
NEMA
09.02.2017. 22:34:18
NE

17. Medin Ante (Zadar 08)
NEMA
09.02.2017. 22:35:24
NE

18. Kola Filip (Dalmacija)
NEMA
09.02.2017. 22:35:00
NE


1. Jurković Lea (Futur)
5
09.02.2017. 22:38:54
NE

2. Vukičević Klara (Pomak)
17
23.01.2017. 08:31:29
NE

3. Svetac Sara (Split 1950)
26
09.02.2017. 22:38:31
NE

4. Deranja Petra (Ragusa)
47
24.01.2017. 21:51:39
NE

5. Bubalo Ema (Split 1950)
104
09.02.2017. 22:38:10
NE

6. Mandić Antea (Ragusa)
112
25.01.2017. 11:51:34
NE

7. Duplančić Marieta (Split 1950)
114
09.02.2017. 22:37:21
NE

8. Marnika Angela (Dalmacija)
119
09.02.2017. 22:37:59
NE

9. Naimarević Jenifer (Stobreč)
NEMA
09.02.2017. 22:37:49
NE

10. Konigshofer Maja (Ivan Merz)
NEMA
09.02.2017. 22:38:44
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument