Turnir
21. OP OPATIJE
Kategorija
16
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
15.03.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
17.03.2017. ::
Trajanje turnira
17.03.2017. :: - 20.03.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Opatija
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Opatija
  • Adresa: Drage Gervaisa 1
  • Grad: Opatija
  • Telefon: 051271075
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miloš Vrenc
  • Tel: 0921662210
  • Fax:051271075
  • E-mail: [email protected]

1. Ban Ivan karlo (Ogulin)
1
04.03.2017. 18:46:28
NE

2. Suevich Lovro (Zagi)
4
11.03.2017. 20:26:20
NE

3. Poljičak Mili (Pomak)
10
14.03.2017. 15:15:19
NE

4. Jamnicki Marin (Zadar 08)
11
12.03.2017. 23:05:35
NE

5. Sabljak Filip (Ogulin)
13
06.03.2017. 06:20:56
NE

6. Vukadin Noa (Iteam)
14
14.03.2017. 10:07:05
NE

7. Bašković Roko (Kvarner)
16
13.03.2017. 06:50:14
NE

8. Mitrović Fran (Ponikve)
19
08.03.2017. 11:12:56
NE

9. Hržić Adrijan (Rukavac)
22
12.03.2017. 22:13:09
NE

10. Bill Alen (Pro 2000)
24
13.03.2017. 07:59:03
NE

11. Ivičić Đani (Ponikve)
26
14.03.2017. 10:05:50
NE

12. Biondić Dorijan (Opatija)
38
08.03.2017. 21:43:54
NE

13. Samac Tin (HTK Zagreb)
47
13.03.2017. 18:58:53
NE

14. Subotić Leon (Kvarner)
62
12.03.2017. 19:56:36
NE

15. Ivkić Emanuel (Opatija)
75
13.03.2017. 20:18:30
NE

16. Tipura Dorian (Kvarner)
81
14.03.2017. 11:10:43
NE

17. Žiković Ian (Uljanik)
144
08.03.2017. 19:36:03
NE

18. Priskić Ian (Opatija)
145
14.03.2017. 10:09:00
NE

19. Jelušić Noah (Opatija)
152
14.03.2017. 10:08:34
NE

20. Poljičak Niko (Pomak)
192
14.03.2017. 15:10:54
NE

21. Dujmović Ivan (Zadar 08)
NEMA
15.03.2017. 11:39:33
NE

22. Nedeljko Ervin (Franjo Punčec)
NEMA
15.03.2017. 09:44:18
NE

23. Gregović Ante (Kvarner)
NEMA
15.03.2017. 12:32:07
NE

24. Vukadin Damjan (Medveščak)
NEMA
15.03.2017. 12:32:44
NE

25. Stilinović Fran (HTK Zagreb)
NEMA
14.03.2017. 12:46:47
NE

26. Inđić Marko (Ogulin)
NEMA
08.03.2017. 13:23:55
NE

27. Martinović Mateo (Kvarner)
NEMA
14.03.2017. 10:05:15
NE

28. Puljiz Tonko (Iteam)
NEMA
14.03.2017. 10:06:29
NE

29. Žeželj Nikola (Vulpes)
NEMA
14.03.2017. 10:07:34
NE

30. Uljanić Mateo (Opatija)
NEMA
14.03.2017. 10:07:58
NE

31. Volarević Matija (Pro 2000)
NEMA
06.03.2017. 08:47:43
NE

32. Zorica David (Kastav)
NEMA
14.03.2017. 11:04:20
NE

33. Sokolić Sven (Iteam)
NEMA
14.03.2017. 11:07:17
NE

34. Tkalec Robert (Medveščak)
NEMA
14.03.2017. 11:24:48
NE

35. Bagarić Niko (Rukavac)
NEMA
14.03.2017. 11:38:22
NE

36. Kranjčević Andro (Opatija)
NEMA
03.03.2017. 21:37:56
NE


1. Hraščanec Lara (Varteks)
3
31.03.2017. 19:42:03
NE

2. Hunčak Kornelia (Opatija)
4
06.03.2017. 09:43:14
NE

3. Vukičević Klara (Pomak)
5
05.03.2017. 11:38:29
NE

4. Majetić Marijana (Victoria)
6
31.03.2017. 19:41:45
NE

5. Žunić Mare (Dalmacija)
7
14.03.2017. 12:56:02
NE

6. Mukić Ana (Varaždin 1181)
8
03.03.2017. 08:05:17
NE

7. Žužul Katarina (Top Spin)
9
16.03.2017. 08:56:15
NE

8. Boderištanac Matea (Iteam)
11
05.03.2017. 10:34:14
NE

9. Matković Eva (Kvarner)
12
14.03.2017. 21:55:12
NE

10. Ivanišević Petra (Lošinj-Jadranka)
23
12.03.2017. 09:21:56
NE

11. Dundović Nika (Kvarner)
24
04.03.2017. 20:39:25
NE

12. Hunčak Daniela (Opatija)
29
06.03.2017. 10:11:01
NE

13. Škegro Marina (Zagi)
31
14.03.2017. 10:56:19
NE

14. Hunčak Renata (Opatija)
33
06.03.2017. 10:03:56
NE

15. Gunjača Elena (Ponikve)
35
15.03.2017. 12:32:26
NE

16. Biondić Matea (Opatija)
38
14.03.2017. 10:57:44
NE

17. Velnić Laura (Pećine)
41
15.03.2017. 00:51:43
NE

18. Sladaković Tara (Smrikve)
44
08.03.2017. 19:35:27
NE

19. Persson Manuella (Pećine)
57
15.03.2017. 00:52:34
NE

20. Sindičić Dora (Ogulin)
72
14.03.2017. 20:59:19
NE

21. Džaja Ria (Victoria)
90
15.03.2017. 13:31:31
NE

22. Perinović Klara (Ponikve)
108
14.03.2017. 10:55:28
NE

23. Kos Dora (Ponikve)
174
14.03.2017. 10:56:48
NE

24. Sindičić Franka antonia (Ogulin)
NEMA
14.03.2017. 21:16:20
NE

25. Soleša Ani (Pro 2000)
NEMA
13.03.2017. 18:52:02
NE

26. Škegro Korina (Chromos)
NEMA
14.03.2017. 10:55:52
NE

27. Pavković Marina (Split 1950)
NEMA
14.03.2017. 10:57:15
NE


Stanić Maja (Kastav)
39
17.03.2017. 10:33:33
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument