Turnir
OP SOLINA
Kategorija
12
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
15.03.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
17.03.2017. ::
Trajanje turnira
17.03.2017. :: - 20.03.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Solin
Broj terena
5
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Dalmacijacement Solin
  • Adresa: Marka Marulića 24
  • Grad: Solin
  • Telefon: 021 212 442
  • Fax: 021 210 213
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Željana Čagalj
  • Tel: 021 212 442
  • Fax:021 210 213
  • E-mail: [email protected]

1. Markovina Duje (Split 1950)
4
15.03.2017. 08:40:45
NE

2. Smolčić Nikola (Split 1950)
13
14.03.2017. 13:19:50
NE

3. Bogdan Stjepan (Ragusa)
22
15.03.2017. 09:40:09
NE

4. Jurišić Kuzma (Ragusa)
24
15.03.2017. 09:40:49
NE

5. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
28
13.03.2017. 19:33:04
NE

6. Geets Antony (Dalmacijacement)
31
13.03.2017. 19:32:20
NE

7. Grilec Sven (Ragusa)
40
15.03.2017. 09:40:36
NE

8. Buvinić Vito (Makarska)
43
16.03.2017. 11:25:25
NE

9. Stiblik Dorian (Šubićevac)
49
14.03.2017. 12:02:52
NE

10. Angelini Marco (Split 1950)
52
08.03.2017. 20:43:31
NE

11. Mrduljaš Toni (Split 1950)
75
15.03.2017. 12:49:14
NE

12. Mazzucchelli Andrea (Dalmacijacement)
77
13.03.2017. 19:30:56
NE

13. Šuste Patrick (Stobreč)
98
14.03.2017. 09:15:32
NE

14. Kraljević Anton (Kaštela)
113
13.03.2017. 19:21:44
NE

15. Jelavić Ratko (Split 1950)
NEMA
15.03.2017. 12:48:49
NE

16. Zdravković-kunac Sergej (Split 1950)
NEMA
16.03.2017. 11:25:06
NE

17. Ružić Hrvoje (Resnik)
NEMA
16.03.2017. 11:24:36
NE

18. Marušić Jason peter (Ragusa)
NEMA
16.03.2017. 06:30:44
NE

19. Mađor Roko (Stobreč)
NEMA
15.03.2017. 12:48:26
NE

20. Bojčić Olavi-niko (Resnik)
NEMA
15.03.2017. 09:59:35
NE

21. Obrvan Miho (Ragusa)
NEMA
15.03.2017. 09:42:10
NE

22. Filipović Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
13.03.2017. 19:31:46
NE

23. Zečević Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
13.03.2017. 19:31:20
NE

24. Hirons Ethan lovre george (Split 1950)
NEMA
14.03.2017. 15:15:01
NE

25. Markovina Roko (Split 1950)
NEMA
15.03.2017. 08:38:35
NE

26. Asanović Roko (Dalmacijacement)
NEMA
13.03.2017. 19:29:52
NE

27. Bekić Antun (Ragusa)
NEMA
15.03.2017. 09:39:54
NE

28. Leskur Robert (Stobreč)
NEMA
31.03.2017. 17:49:07
NE


1. Granić Nika (Makarska rivijera)
4
15.03.2017. 12:47:04
NE

2. Sokanović Klara (Stobreč)
18
06.03.2017. 12:39:30
NE

3. Ivanković Petra (Ragusa)
22
13.03.2017. 09:30:08
NE

4. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
27
14.03.2017. 09:00:39
NE

5. Radošević Lea (Dalmacijacement)
32
13.03.2017. 19:33:51
NE

6. Sivrić Iva (Ploče)
37
14.03.2017. 13:17:10
NE

7. Bumbak Nika (Dalmacija)
40
13.03.2017. 20:22:22
NE

8. Vićan Klara (Iteam)
46
15.03.2017. 09:41:54
NE

9. Varga Timea (Dalmacijacement)
67
13.03.2017. 19:34:56
NE

10. Asanović Lena (Dalmacijacement)
73
13.03.2017. 19:30:09
NE

11. Podrug Ana maria (Dalmacijacement)
89
13.03.2017. 19:35:19
NE

12. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
106
09.03.2017. 15:02:47
NE

13. Vojnović Nera (Stobreč)
NEMA
15.03.2017. 10:04:56
NE

14. Mijović Manuela (Župa Dubrovačka)
NEMA
15.03.2017. 11:52:09
NE

15. Filipović Šušter Katarina (Resnik)
NEMA
15.03.2017. 12:19:03
NE

16. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
NEMA
07.03.2017. 08:42:06
NE

17. Pušić Antea (Stobreč)
NEMA
15.03.2017. 12:47:32
NE

18. Žuvela Nora (Split 1950)
NEMA
15.03.2017. 12:48:00
NE

19. Zeko Lara (Dalmacijacement)
NEMA
13.03.2017. 19:34:13
NE

20. Mandalinić Lorena (Dalmacijacement)
NEMA
13.03.2017. 19:34:34
NE

21. Jelaska Laura (Dalmacijacement)
NEMA
13.03.2017. 19:35:40
NE

22. Novinčak Leonora (Movens)
NEMA
14.03.2017. 08:13:13
NE

23. Knezović Anđela (Pomak)
NEMA
14.03.2017. 14:25:14
NE

24. Vojnović Leona (Stobreč)
NEMA
14.03.2017. 21:03:23
NE

25. Roguljić Gabriela (Pomak)
NEMA
13.03.2017. 15:39:34
NE


Kačić Ante (Ragusa)
54
15.03.2017. 11:19:04
NE

Vilović Antonio (Dalmacijacement)
59
16.03.2017. 11:24:10
NE

()

16.03.2017. 11:25:56
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument