Turnir
OP SPLITA
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
22.03.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
24.03.2017. ::
Trajanje turnira
24.03.2017. :: - 27.03.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator: Tk "Split 1950"
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi: DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 099 3013 012
  • Fax:
  • E-mail: tksplit1950@gmail.com
 
REZULTATIDOWNLOAD
GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.Preuzmite dokument
GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.Preuzmite dokument
GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.Preuzmite dokument
GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.Preuzmite dokument
 

PRIJAVLJENI IGRAČI - MUŠKI

#PrezimeImeKlubStranacPrijavaRang
1PoljičakMiliPomakNE21.03.2017. 13:06:22MR1
2ErcegLovreSplit 1950NE22.03.2017. 20:52:231
3MitrovićFranPonikveNE21.03.2017. 11:03:413
4MikrutLukaSplit 1950NE22.03.2017. 12:18:055
5AllenA. WalkerSplit 1950DA23.03.2017. 21:41:3415
6MaroevićJakovSplit 1950NE06.03.2017. 19:10:3622
7PlosnićLukaStobrečNE22.03.2017. 20:40:5223
8MarkovinaRokoNeoNE22.03.2017. 09:41:0226
9BobanViktorMedveščakNE18.03.2017. 19:01:0427
10ŠimundžaJosipSplit 1950NE22.03.2017. 20:53:3233
11GarifullinAinurNeoDA16.03.2017. 18:08:3434
12KlaićKarloRagusaNE21.03.2017. 09:55:2437
13MajićIvanPoenNE21.03.2017. 18:07:3340
14IvaniševićVitoZadar 08NE21.03.2017. 22:01:3541
15ŠarićFraneSplit 1950NE21.03.2017. 23:53:5349
16HironsEthan Lovre GeorgeSplit 1950NE14.03.2017. 20:23:2050
17MarkovinaDujeNeoNE22.03.2017. 09:43:0052
18VladušićToniDalmacijacementNE20.03.2017. 21:52:4753
19MišuraRokoStobrečNE23.03.2017. 21:41:5254
20JelavićRatkoSplit 1950NE22.03.2017. 20:54:0556
21MađorRokoSplit 1950NE21.03.2017. 18:24:2467
22AnđelićMarinoDalmacijacementNE21.03.2017. 12:38:1179
23RojeIvoSplit 1950NE21.03.2017. 13:51:5084
24PerkovVitoZadar 08NE22.03.2017. 10:26:0392
25RazmilićRokoSplit 1950NE22.03.2017. 11:30:53107
26AsanovićRokoDalmacijacementNE22.03.2017. 20:59:09108
27AllenAugust JackSplit 1950DA23.03.2017. 21:41:24138
28BabićJanSplit 1950NE22.03.2017. 21:19:14139
29AngeliniMarcoSplit 1950NE22.03.2017. 09:52:40163
30JerkovićMarinPomakNE22.03.2017. 20:38:17NEMA

PRIJAVLJENI IGRAČI - ŽENSKI

#PrezimeImeKlubStranacPrijavaRang
1VukičevićKlaraPomakNE16.03.2017. 17:35:462
2SvetacSaraSplit 1950NE20.03.2017. 15:14:298
3KosDoraIteamNE22.03.2017. 20:38:5013
4GrulovićLaraMedveščakNE22.03.2017. 20:58:2814
5BubaloEmaSplit 1950NE21.03.2017. 07:22:3615
6NaimarevićJeniferStobrečNE21.03.2017. 19:29:5823
7KuzmanićLorenaSplit 1950NE21.03.2017. 07:58:3124
8MustapićMatea MirjamSplit 1950NE21.03.2017. 09:46:1927
9TaroccoLeticiaRagusaNE23.03.2017. 08:48:3928
10ŠušaEsterŠubićevacNE21.03.2017. 18:34:4830
11VuletićIvana MagdalenaStobrečNE22.03.2017. 20:39:4235
12VolfLaraOgulinNE22.03.2017. 13:11:4639
13PušićAnteaStobrečNE20.03.2017. 21:17:4240
14MarinovićMatijaZadar 08NE22.03.2017. 08:01:5241
15VukićNikolinaDubrovnikNE21.03.2017. 08:18:3743
16KnezStellaDalmacijacementNE22.03.2017. 21:00:3752
17GladanDinaDalmacijacementNE22.03.2017. 08:53:3560
18MihačićNeraDalmacijacementNE31.03.2017. 18:13:2363
19GranićNikaŠubićevacNE22.03.2017. 22:33:2165
20VojnovićNeraStobrečNE22.03.2017. 13:47:1766
21BokšićLauraMakarskaNE23.03.2017. 12:27:5580
22VojnovićLeonaStobrečNE22.03.2017. 10:58:3997
23ŽuvelaNoraSplit 1950NE22.03.2017. 22:33:08102
24ČirjakLeonardaZadar 08NE22.03.2017. 08:02:33106
25TokićLeonardaSplit 1950NE16.03.2017. 18:26:59114

ODJAVLJENI IGRAČI

#PrezimeImeKlubStranacOdjavaRang
ProjićIvana MarijaNeoNE25.03.2017. 07:21:5049
AjdukovićLanaSplit 1950NE25.03.2017. 07:22:33204
ŠkurlaVlatkoSplit 1950NE23.03.2017. 21:47:15