Turnir
OP SPLITA
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
22.03.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
24.03.2017. ::
Trajanje turnira
24.03.2017. :: - 27.03.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:Tk "Split 1950"
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 099 3013 012
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Poljičak Mili (Pomak)
MR1
21.03.2017. 13:06:22
NE

2. Mikrut Luka (Split 1950)
MR3
22.03.2017. 12:18:05
NE

3. Allen A. walker (Split 1950)
7
23.03.2017. 21:41:34
DA

4. Plosnić Luka (Pomak)
9
22.03.2017. 20:40:52
NE

5. Hirons Ethan lovre george (Split 1950)
10
14.03.2017. 20:23:20
NE

6. Markovina Duje (Split 1950)
12
22.03.2017. 09:43:00
NE

7. Ivanišević Vito (Zadar 08)
15
21.03.2017. 22:01:35
NE

8. Boban Viktor (Medveščak)
16
18.03.2017. 19:01:04
NE

9. Markovina Roko (Split 1950)
19
22.03.2017. 09:41:02
NE

10. Klaić Karlo (Ragusa)
20
21.03.2017. 09:55:24
NE

11. Mišura Roko (Split 1950)
36
23.03.2017. 21:41:52
NE

12. Šarić Frane (Stobreč)
39
21.03.2017. 23:53:53
NE

13. Asanović Roko (Dalmacijacement)
41
22.03.2017. 20:59:09
NE

14. Mađor Roko (Stobreč)
44
21.03.2017. 18:24:24
NE

15. Allen August jack (Split 1950)
48
23.03.2017. 21:41:24
DA

16. Šimundža Josip (Split 1950)
51
22.03.2017. 20:53:32
NE

17. Majić Ivan (Poen)
52
21.03.2017. 18:07:33
NE

18. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
68
21.03.2017. 12:38:11
NE

19. Jelavić Ratko (Split 1950)
109
22.03.2017. 20:54:05
NE

20. Angelini Marco (Split 1950)
128
22.03.2017. 09:52:40
NE

21. Babić Jan (Split 1950)
177
22.03.2017. 21:19:14
NE

22. Razmilić Roko (Split 1950)
232
22.03.2017. 11:30:53
NE

23. Garifullin Ainur (Split 1950)
NEMA
16.03.2017. 18:08:34
DA

24. Erceg Lovre (Split 1950)
NEMA
22.03.2017. 20:52:23
NE

25. Mitrović Fran (Ponikve)
NEMA
21.03.2017. 11:03:41
NE

26. Maroević Jakov (Split 1950)
NEMA
06.03.2017. 19:10:36
NE

27. Vladušić Toni (Dalmacijacement)
NEMA
20.03.2017. 21:52:47
NE

28. Perkov Vito (Zadar 08)
NEMA
22.03.2017. 10:26:03
NE

29. Jerković Marin (Pomak)
NEMA
22.03.2017. 20:38:17
NE

30. Roje Ivo (Split 1950)
NEMA
21.03.2017. 13:51:50
NE


1. Svetac Sara (Split 1950)
2
20.03.2017. 15:14:29
NE

2. Mustapić Matea mirjam (Split 1950)
5
21.03.2017. 09:46:19
NE

3. Tarocco Leticia (Ragusa)
8
23.03.2017. 08:48:39
NE

4. Bubalo Ema (Split 1950)
15
21.03.2017. 07:22:36
NE

5. Knez Stella (Dalmacijacement)
17
22.03.2017. 21:00:37
NE

6. Pušić Antea (Stobreč)
19
20.03.2017. 21:17:42
NE

7. Kuzmanić Lorena (Split 1950)
21
21.03.2017. 07:58:31
NE

8. Vukić Nikolina (Dubrovnik)
27
21.03.2017. 08:18:37
NE

9. Granić Nika (Makarska rivijera)
36
22.03.2017. 22:33:21
NE

10. Žuvela Nora (Split 1950)
46
22.03.2017. 22:33:08
NE

11. Gladan Dina (Dalmacijacement)
52
22.03.2017. 08:53:35
NE

12. Mihačić Nera (Dalmacijacement)
55
31.03.2017. 18:13:23
NE

13. Marinović Matija (Zadar 08)
57
22.03.2017. 08:01:52
NE

14. Čirjak Leonarda (Zadar 08)
82
22.03.2017. 08:02:33
NE

15. Vojnović Nera (Stobreč)
86
22.03.2017. 13:47:17
NE

16. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
91
16.03.2017. 18:26:59
NE

17. Bokšić Laura (Makarska)
95
23.03.2017. 12:27:55
NE

18. Vojnović Leona (Stobreč)
114
22.03.2017. 10:58:39
NE

19. Volf Lara (Ogulin)
182
22.03.2017. 13:11:46
NE

20. Vukičević Klara (Pomak)
NEMA
16.03.2017. 17:35:46
NE

21. Grulović Lara (Medveščak)
NEMA
22.03.2017. 20:58:28
NE

22. Šuša Ester (Šubićevac)
NEMA
21.03.2017. 18:34:48
NE

23. Kos Dora (Ponikve)
NEMA
22.03.2017. 20:38:50
NE

24. Vuletić Ivana magdalena (Stobreč)
NEMA
22.03.2017. 20:39:42
NE

25. Naimarević Jenifer (Stobreč)
NEMA
21.03.2017. 19:29:58
NE


Projić Ivana marija (Split 1950)
51
25.03.2017. 07:21:50
NE

Ajduković Lana (Split 1950)
158
25.03.2017. 07:22:33
NE

Škurla Vlatko (Split 1950)

23.03.2017. 21:47:15
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument