Turnir
POLLEO SPORT KUP
Kategorija
16
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
29.03.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
31.03.2017. ::
Trajanje turnira
31.03.2017. :: - 03.04.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zadar
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK ZADAR 08
  • Adresa: Sutomiška 1
  • Grad: Zadar
  • Telefon: (023) 334 859
  • Fax: (023) 334 859
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sandra Krneta
  • Tel: 091 564 3024
  • Fax:(023) 334 859
  • E-mail: [email protected]

1. Stipetić Roko (Ogulin)
4
26.03.2017. 21:43:22
NE

2. Krolo Karlo (Split 1950)
5
29.03.2017. 11:32:09
NE

3. Jamnicki Marin (Zadar 08)
12
12.03.2017. 23:06:20
NE

4. Vukadin Noa (Iteam)
13
29.03.2017. 10:52:54
NE

5. Samac Tin (HTK Zagreb)
16
27.03.2017. 12:14:08
NE

6. Sabljak Filip (Ogulin)
21
19.03.2017. 20:49:06
NE

7. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
25
29.03.2017. 11:54:27
NE

8. Maroević Jakov (Split 1950)
38
13.03.2017. 12:10:25
NE

9. Tipura Dorian (Kvarner)
39
28.03.2017. 07:50:15
NE

10. Ivanišević Vito (Zadar 08)
48
27.03.2017. 22:33:26
NE

11. Boban Viktor (Medveščak)
49
27.03.2017. 13:52:18
NE

12. Kola Filip (Dalmacija)
59
28.03.2017. 14:52:20
NE

13. Perkov Vito (Zadar 08)
89
29.03.2017. 12:59:31
NE

14. Stojanović Marko (Libertas)
91
29.03.2017. 14:09:37
NE

15. Kalmeta Karlo (Dalmacija)
103
28.03.2017. 14:53:05
NE

16. Draušnik Eugen (Medveščak)
117
27.03.2017. 13:52:49
NE

17. Poljičak Niko (Pomak)
127
27.03.2017. 22:10:04
NE

18. Dujmović Ivan (Zadar 08)
NEMA
27.03.2017. 11:10:46
NE

19. Rydeberg Carl Michael (Stobreč)
NEMA
27.03.2017. 10:08:09
NE

20. Kranjčević Andro (Opatija)
NEMA
04.03.2017. 00:34:06
NE

21. Tkalec Robert (Medveščak)
NEMA
27.03.2017. 13:51:18
NE

22. Vukadin Damjan (Medveščak)
NEMA
27.03.2017. 13:52:01
NE

23. Puljiz Tonko (Iteam)
NEMA
29.03.2017. 10:53:19
NE

24. Zorica David (Kastav)
NEMA
28.03.2017. 13:20:07
NE

25. Inđić Marko (Ogulin)
NEMA
29.03.2017. 10:13:18
NE

26. Lokas Stipe (Šubićevac)
NEMA
28.03.2017. 11:23:51
NE

27. Jerković Marin (Pomak)
NEMA
28.03.2017. 18:38:01
NE

28. Stilinović Fran (HTK Zagreb)
NEMA
28.03.2017. 16:01:37
NE

29. Piper Nikola (Požega)
NEMA
23.03.2017. 08:49:38
NE


1. Vukičević Klara (Pomak)
7
22.03.2017. 13:36:10
NE

2. Žunić Mare (Dalmacija)
8
30.03.2017. 13:58:40
NE

3. Svetac Sara (Split 1950)
14
22.03.2017. 13:06:33
NE

4. Vićan Mia Rae (Iteam)
16
28.03.2017. 19:53:03
NE

5. Škegro Marina (Zagi)
32
28.03.2017. 11:31:48
NE

6. Bubalo Ema (Split 1950)
38
21.03.2017. 07:25:40
NE

7. Šuša Ester (Šubićevac)
42
29.03.2017. 12:47:05
NE

8. Projić Ivana Marija (Split 1950)
55
22.03.2017. 17:17:35
NE

9. Kožul Karla (Zadar 08)
59
27.03.2017. 22:51:12
NE

10. Perinović Klara (Ponikve)
67
23.03.2017. 13:01:43
NE

11. Pavić Nika (Zadar 08)
68
27.03.2017. 11:11:13
NE

12. Marinović Matija (Zadar 08)
75
27.03.2017. 19:37:18
NE

13. Naimarević Jenifer (Stobreč)
76
28.03.2017. 19:20:59
NE

14. Anić Eni (Split 1950)
85
30.03.2017. 11:21:48
NE

15. Čirjak Leonarda (Zadar 08)
86
27.03.2017. 19:36:38
NE

16. Duplančić Marieta (Split 1950)
96
29.03.2017. 08:33:59
NE

17. Komadina Morana (Dalmacija)
117
29.03.2017. 15:33:11
NE

18. Barić Ema (Zadar 08)
124
27.03.2017. 19:36:11
NE

19. Vrankić Zara (Zadar 08)
134
30.03.2017. 11:16:20
NE

20. Giergia Vita (Zadar 08)
141
27.03.2017. 11:12:40
NE

21. Matić Stella (Movens)
NEMA
28.03.2017. 21:53:00
NE

22. Matić Nina (Movens)
NEMA
28.03.2017. 21:50:21
NE

23. Škegro Korina (Chromos)
NEMA
28.03.2017. 11:32:02
NE


Ban Ivan Karlo (Ogulin)
1
30.03.2017. 11:17:54
NE

Žeželj Nikola (Vulpes)

30.03.2017. 11:18:32
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument