Turnir
MEMORIJAL DRAGICE ZOVKO - REGIONALNO PRVENSTVO ZAGREBA
Kategorija
12
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
27.03.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
01.04.2017. ::
Trajanje turnira
01.04.2017. :: - 04.04.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
9
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
RR64/32/8 (M)
RR48/24/8 (Ž)
  • Organizator:ZTS Nacionalni teniski centar Zagreb
  • Adresa: Jozsefa Antalla b.b.
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: (01) 6431 001
  • Fax: (01) 6431 035
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Vladimir Jovanoski
  • Tel: (01) 6431 001
  • Fax:(01) 6431 035
  • E-mail: [email protected]

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
1
30.03.2017. 13:27:54
NE

2. Karačić Vilim (Terra)
6
30.03.2017. 12:44:10
NE

3. Slivar Lukas (Medveščak)
8
30.03.2017. 07:22:22
NE

4. Zuberbuhler Ryan (Medveščak)
11
30.03.2017. 07:19:58
NE

5. Maričić Lovro (Top Spin)
18
21.03.2017. 12:41:23
NE

6. Marić Hrvoje (Ponikve)
19
30.03.2017. 13:02:16
NE

7. Cerezin Vito (Zagi)
21
20.03.2017. 15:52:16
NE

8. Omazić David ante (Medveščak)
23
30.03.2017. 07:23:02
NE

9. Viduka Noa (Hrvoje)
25
30.03.2017. 13:27:38
NE

10. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
26
30.03.2017. 13:49:03
NE

11. Pižurica Beka (Iteam)
27
30.03.2017. 13:16:47
NE

12. Ivanišević Emanuel (Zagi)
32
30.03.2017. 12:42:04
NE

13. Benčec Benjamin (Iteam)
38
29.03.2017. 07:51:50
NE

14. Šagovac Erik (Ponikve)
39
30.03.2017. 13:19:10
NE

15. Božičević Matej (HTK Zagreb)
45
30.03.2017. 12:35:52
NE

16. Kreković Filip (Movens)
48
30.03.2017. 12:44:41
NE

17. Markotić Lovro (Iteam)
50
30.03.2017. 13:02:40
NE

18. Šainović Luka (Top Spin)
51
29.03.2017. 00:24:22
NE

19. Hainš Domagoj (Futur)
57
30.03.2017. 12:41:15
NE

20. Serdarević Antonio (HATK Mladost)
60
30.03.2017. 13:25:34
NE

21. Bagarić Nikola (HTK Zagreb)
61
30.03.2017. 12:34:34
NE

22. Klaričić Niko (Top Spin)
62
29.03.2017. 00:23:44
NE

23. Hulaj Edon (San Spin)
65
30.03.2017. 12:41:37
NE

24. Puškar Alem (Futur)
69
30.03.2017. 13:17:34
NE

25. Novaković Roko (HTK Zagreb)
82
30.03.2017. 13:16:28
NE

26. Grdinić Maks zvonimir (Iteam)
87
30.03.2017. 12:40:48
NE

27. Mikulin Sven (Iteam)
90
30.03.2017. 13:03:43
NE

28. Glavaš Adi (Top Spin)
102
25.03.2017. 19:52:04
NE

29. Dumanić Roko (Top Spin)
110
29.03.2017. 11:56:11
NE

30. Anđelković Tom (Iteam)
140
30.03.2017. 14:58:14
NE

31. Pungerčar Jan petar (Victoria)
NEMA
30.03.2017. 13:17:08
NE

32. Mavrić Karlo (Top Spin)
NEMA
30.03.2017. 23:05:56
NE

33. Tomić Karlo (Ivan Merz)
NEMA
30.03.2017. 14:57:38
NE

34. Sladović Bruno (Victoria)
NEMA
30.03.2017. 13:26:39
NE

35. Nikolić Erik (Zagi)
NEMA
30.03.2017. 13:16:06
NE

36. Horvatić Max ivan (Ponikve)
NEMA
15.03.2017. 11:18:30
NE

37. Rako Marino (Movens)
NEMA
28.03.2017. 10:48:15
NE

38. Pavletić Petar (Movens)
NEMA
28.03.2017. 10:48:00
NE

39. Krstanović Luka (Movens)
NEMA
28.03.2017. 10:45:13
NE

40. Pasinek Leon (Movens)
NEMA
28.03.2017. 10:44:37
NE

41. Bašić Luka (Rally)
NEMA
27.03.2017. 23:49:20
NE

42. Jeričević Marin (Chromos)
NEMA
27.03.2017. 13:06:50
NE

43. Oliynykov Nazar (Ponikve)
NEMA
27.03.2017. 12:08:14
NE

44. Šveljo Marcos (Futur)
NEMA
25.03.2017. 12:44:06
NE

45. Nazarov Abbas (Iteam)
NEMA
30.03.2017. 13:04:09
NE

46. Martinović Fran (Hrvoje)
NEMA
30.03.2017. 13:03:04
NE

47. Dunović Ivor (Park)
NEMA
30.03.2017. 12:38:07
NE

48. Kvakan Damjan (Iteam)
NEMA
30.03.2017. 12:45:00
NE

49. Jurlina Luka (Iteam)
NEMA
30.03.2017. 12:43:49
NE

50. Duvančić Vito (Ivan Merz)
NEMA
30.03.2017. 12:38:28
NE

51. Pupić Martin (HTK Zagreb)
NEMA
26.03.2017. 16:36:58
NE

52. Dubovečak Filip (Iteam)
NEMA
30.03.2017. 12:37:33
NE

53. Dražetić Juraj (Iteam)
NEMA
30.03.2017. 12:36:16
NE

54. Bartulović Mihael (Iteam)
NEMA
30.03.2017. 12:34:58
NE

55. Jamić Jurica (Movens)
NEMA
30.03.2017. 09:06:14
NE

56. Bulović Matija (Vulpes)
NEMA
20.03.2017. 14:09:21
NE


1. Stojanović Sara (Iteam)
5
30.03.2017. 13:37:16
NE

2. Mišković Dora (Vulpes)
8
29.03.2017. 11:45:14
NE

3. Rastočić Lucija (Zagi)
9
28.03.2017. 10:48:28
NE

4. Držanić Doris (Iteam)
10
30.03.2017. 13:32:59
NE

5. Ivković Luna (Iteam)
15
29.03.2017. 21:44:36
NE

6. Brnić Maja (Iteam)
16
30.03.2017. 13:29:24
NE

7. Tomeljak Niki (Top Spin)
26
29.03.2017. 00:24:50
NE

8. Vukić Marta (Ponikve)
29
24.03.2017. 10:13:48
NE

9. Turčić Lucija (Iteam)
30
30.03.2017. 13:41:52
NE

10. Bjelovučić kopilović Leona (Iteam)
33
29.03.2017. 12:21:21
NE

11. Ćorić Sofija (Vulpes)
36
29.03.2017. 11:44:55
NE

12. Mažuran Lara (Futur)
41
24.03.2017. 09:13:28
NE

13. Sabljić Ruta (Iteam)
43
30.03.2017. 13:36:17
NE

14. Sikirica Nika (Top Spin)
44
29.03.2017. 00:25:03
NE

15. Pavlović Ana karla (Ponikve)
48
30.03.2017. 13:35:59
NE

16. Marčinko Ana (Top Spin)
50
30.03.2017. 13:35:37
NE

17. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
51
23.03.2017. 15:17:46
NE

18. Plavljanić Lana (Vulpes)
54
29.03.2017. 11:45:40
NE

19. Ćorković Iva (Ponikve)
58
30.03.2017. 13:31:43
NE

20. Vukoja Rebeka (Medveščak)
59
30.03.2017. 07:30:34
NE

21. Jurković Petra (HTK Zagreb)
68
30.03.2017. 13:34:26
NE

22. Koščević Ella (Hrvoje)
74
30.03.2017. 13:35:00
NE

23. Jančiković Ika (Top Spin)
77
29.03.2017. 00:27:08
NE

24. Bekavac Dora (Iteam)
80
30.03.2017. 13:28:35
NE

25. Jelić-rozić Magdalena (Hrvoje)
87
30.03.2017. 13:33:53
NE

26. Tomašević Ela maria (Iteam)
136
30.03.2017. 13:37:39
NE

27. Kontent Chiara (Hrvoje)
NEMA
30.03.2017. 13:34:43
NE

28. Brnardić Stela (Zagi)
NEMA
30.03.2017. 13:28:55
NE

29. Pišković Ivona (Hrvoje)
NEMA
30.03.2017. 13:48:39
NE

30. Bedeković Ines (Zagi)
NEMA
30.03.2017. 13:28:16
NE

31. Benčić obadić Pia (Top Spin)
NEMA
29.03.2017. 00:25:43
NE

32. Pešut Laura (San Spin)
NEMA
27.03.2017. 10:54:29
NE

33. Tabak Katarina (Victoria)
NEMA
23.03.2017. 09:19:43
NE

34. Kastelan Tea (Iteam)
NEMA
22.03.2017. 17:33:31
NE

35. Matić Leonarda (Top Spin)
NEMA
29.03.2017. 00:26:29
NE

36. Jančiković Jana (Top Spin)
NEMA
29.03.2017. 00:26:55
NE

37. Šelendić Magdalena (Vulpes)
NEMA
29.03.2017. 11:45:26
NE


Božić Iva (Top Spin)

01.04.2017. 09:05:52
NE

Mavrić Lara (Top Spin)

30.03.2017. 15:56:41
NE

Ordulj Stela (Top Spin)

01.04.2017. 09:06:08
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument