Turnir
OP METKOVIĆA
Kategorija
12
Rang turnira
7
Zadnji dan prijave
29.03.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
01.04.2017. ::
Trajanje turnira
01.04.2017. :: - 03.04.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Metković
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/8
  • Organizator:TK Metković
  • Adresa: Dubrovačka 83
  • Grad: Metković
  • Telefon: 0996680279
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Josip Veraja
  • Tel: 0996680279
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Bogdan Stjepan (Ragusa)
22
26.03.2017. 17:46:31
NE

2. Jurišić Kuzma (Ragusa)
24
26.03.2017. 17:47:26
NE

3. Grilec Sven (Ragusa)
40
26.03.2017. 17:47:10
NE

4. Buvinić Vito (Makarska)
43
27.03.2017. 20:02:09
NE

5. Kačić Ante (Ragusa)
54
26.03.2017. 17:47:38
NE

6. Novaković Neo (Ragusa)
NEMA
27.03.2017. 12:56:44
NE

7. Koncul Toni (Dubrovnik)
NEMA
29.03.2017. 11:56:07
NE

8. Kordić Petar (Dubrovnik)
NEMA
29.03.2017. 11:55:46
NE

9. Baničević Marko (Dubrovnik)
NEMA
29.03.2017. 11:44:34
NE

10. Bogdanović Josip (Metković)
NEMA
15.03.2017. 19:28:53
NE

11. Kačer Roko (Stobreč)
NEMA
16.03.2017. 18:49:55
NE

12. Jurković Luka (Metković)
NEMA
24.03.2017. 11:54:34
NE

13. Bekić Antun (Ragusa)
NEMA
26.03.2017. 17:46:11
NE

14. Đivanović Paolo (Ragusa)
NEMA
26.03.2017. 17:46:58
NE

15. Karlić Matteo luca (Ragusa)
NEMA
26.03.2017. 17:47:51
NE

16. Marušić Jason peter (Ragusa)
NEMA
26.03.2017. 17:48:24
NE

17. Obrvan Miho (Ragusa)
NEMA
26.03.2017. 17:48:37
NE

18. Raguž Luka (Ragusa)
NEMA
26.03.2017. 17:48:50
NE


1. Granić Nika (Makarska rivijera)
4
29.03.2017. 01:13:53
NE

2. Zorić Anamarija (Dubrovnik)
7
29.03.2017. 11:43:58
NE

3. Sokanović Klara (Stobreč)
18
22.03.2017. 20:59:41
NE

4. Ivanković Petra (Ragusa)
22
27.03.2017. 08:17:06
NE

5. Vićan Klara (Iteam)
46
26.03.2017. 17:49:31
NE

6. Bakalar Karla (Metković)
96
15.03.2017. 19:29:16
NE

7. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
106
09.03.2017. 15:04:31
NE

8. Sušac Kleopatra (Metković)
126
15.03.2017. 19:29:37
NE

9. Trajković Paulina (Ragusa)
134
26.03.2017. 17:49:19
NE

10. Tarocco Leticia (Ragusa)
NEMA
27.03.2017. 15:32:35
NE

11. Roko Antonia (Dubrovnik)
NEMA
29.03.2017. 11:43:38
NE

12. Mijović Manuela (Župa Dubrovačka)
NEMA
27.03.2017. 12:41:15
NE

13. Ševelj Lea (Ragusa)
NEMA
26.03.2017. 17:49:05
NE

14. Filipović Šušter Katarina (Resnik)
NEMA
29.03.2017. 12:31:44
NE


Daničić Matea (Ragusa)

29.03.2017. 15:58:01
NE

Kristić Marija (Ragusa)

29.03.2017. 15:58:12
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument