Turnir
KUP JADRA
Kategorija
14
Rang turnira
7
Zadnji dan prijave
05.04.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
07.04.2017. ::
Trajanje turnira
07.04.2017. :: - 10.04.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Solin
Broj terena
5
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Dalmacijacement Solin
  • Adresa: Marka Marulića 24
  • Grad: Solin
  • Telefon: 021 212 442
  • Fax: 021 210 213
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Željana Čagalj
  • Tel: 021 212 442
  • Fax:021 210 213
  • E-mail: [email protected]

1. Plosnić Luka (Pomak)
9
03.04.2017. 21:34:01
NE

2. Hirons Ethan lovre george (Split 1950)
10
05.04.2017. 18:15:21
NE

3. Markovina Duje (Split 1950)
12
05.04.2017. 10:06:54
NE

4. Ivanišević Vito (Zadar 08)
15
04.04.2017. 22:30:12
NE

5. Klaić Karlo (Ragusa)
20
04.04.2017. 14:44:07
NE

6. Mišura Roko (Split 1950)
36
23.03.2017. 20:39:21
NE

7. Šarić Frane (Stobreč)
39
21.03.2017. 23:54:44
NE

8. Asanović Roko (Dalmacijacement)
41
04.04.2017. 14:51:52
NE

9. Knezović Niko (Dalmacijacement)
42
03.04.2017. 15:27:56
NE

10. Mađor Roko (Stobreč)
44
03.04.2017. 12:32:19
NE

11. Smolčić Nikola (Split 1950)
49
28.03.2017. 13:45:50
NE

12. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
68
03.04.2017. 11:27:54
NE

13. Zečević Ivan (Dalmacijacement)
75
05.04.2017. 11:37:42
NE

14. Đerek Nikola (Medveščak)
85
05.04.2017. 10:32:59
NE

15. Jelavić Ratko (Split 1950)
109
24.03.2017. 17:40:22
NE

16. Krstić Karlo (Zadar 08)
144
06.04.2017. 22:12:49
NE

17. Mazzucchelli Andrea (Dalmacijacement)
157
04.04.2017. 11:14:27
NE

18. Razmilić Roko (Split 1950)
232
05.04.2017. 13:54:26
NE

19. Garifullin Ainur (Split 1950)
NEMA
31.03.2017. 00:40:55
DA

20. Maroević Jakov (Split 1950)
NEMA
27.03.2017. 08:55:09
NE

21. Ćupić Mauro (Zadar 08)
NEMA
06.04.2017. 22:12:14
NE

22. Filipović Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
05.04.2017. 11:38:29
NE

23. Jerković Marin (Pomak)
NEMA
04.04.2017. 20:04:47
NE

24. Perkov Vito (Zadar 08)
NEMA
05.04.2017. 10:46:04
NE

25. Roje Ivo (Split 1950)
NEMA
05.04.2017. 13:41:28
NE


1. Knez Stella (Dalmacijacement)
17
04.04.2017. 23:27:43
NE

2. Kuzmanić Lorena (Split 1950)
21
04.04.2017. 13:01:59
NE

3. Projić Ivana marija (Split 1950)
51
04.04.2017. 16:29:54
NE

4. Gladan Dina (Dalmacijacement)
52
03.04.2017. 23:28:10
NE

5. Mihačić Nera (Dalmacijacement)
55
05.04.2017. 11:38:05
NE

6. Filipović Šušter Katarina (Resnik)
56
04.04.2017. 12:57:39
NE

7. Sokanović Klara (Stobreč)
66
22.03.2017. 20:51:46
NE

8. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
91
27.03.2017. 09:07:13
NE

9. Bokšić Laura (Makarska)
95
05.04.2017. 13:08:20
NE

10. Vrankić Zara (Zadar 08)
132
05.04.2017. 20:13:21
NE

11. Zeko Lara (Dalmacijacement)
242
05.04.2017. 13:12:31
NE

12. Giergia Vita (Zadar 08)
NEMA
04.04.2017. 20:35:17
NE

13. Mandić Nika (Dalmacijacement)
NEMA
05.04.2017. 08:49:47
NE

14. Zeko Karla (Dalmacijacement)
NEMA
05.04.2017. 13:09:36
NE

15. Šuša Ester (Šubićevac)
NEMA
03.04.2017. 12:39:43
NE

16. Vuletić Ivana magdalena (Stobreč)
NEMA
05.04.2017. 11:37:10
NE

17. Pavić Nika (Zadar 08)
NEMA
04.04.2017. 20:37:47
NE

18. Jurić Julia (Split 1950)
NEMA
05.04.2017. 09:27:37
NE


Pušić Antea (Stobreč)
19
05.04.2017. 12:09:14
NE

Vojnović Leona (Stobreč)
114
05.04.2017. 18:14:45
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument