Turnir
FORMA KUP
Kategorija
16
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
05.04.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
07.04.2017. ::
Trajanje turnira
07.04.2017. :: - 10.04.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
VARAŽDIN
Broj terena
7
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Varteks Varaždin
  • Adresa: Zagrebačka 91 b
  • Grad: VARAŽDIN
  • Telefon: (042) 241 766
  • Fax: (042) 240 602
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Marijan Dugandžić
  • Tel: (098) 284 754
  • Fax:(042) 240 602
  • E-mail: [email protected]

1. Jamnicki Marin (Zadar 08)
11
03.04.2017. 10:54:38
NE

2. Sabljak Filip (Ogulin)
15
04.04.2017. 19:28:53
NE

3. Ivičić Đani (Ponikve)
18
05.04.2017. 16:45:40
NE

4. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
28
05.04.2017. 09:06:11
NE

5. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
30
02.04.2017. 20:35:52
NE

6. Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
32
05.04.2017. 07:58:47
NE

7. Margetić Matija (Prečko)
35
04.04.2017. 21:21:43
NE

8. Zlatar Teodor (Franjo Punčec)
50
05.04.2017. 16:44:23
NE

9. Jagetić Borna (Varaždin 1181)
63
05.04.2017. 08:32:45
NE

10. Adlašić Denis (Varaždin 1181)
72
04.04.2017. 21:19:16
NE

11. Babić Roko (Franjo Punčec)
87
06.04.2017. 09:21:34
NE

12. Vidović Luka (Varteks)
123
03.04.2017. 08:10:38
NE

13. Košćec Juraj (Varteks)
NEMA
05.04.2017. 11:04:44
NE

14. Puljiz Tonko (Iteam)
NEMA
06.04.2017. 07:37:33
NE

15. Kostić ferček Maks (Varaždin 1181)
NEMA
05.04.2017. 10:28:20
NE

16. Mrvac Mateo (Iteam)
NEMA
06.04.2017. 07:34:05
NE

17. Žeželj Nikola (Vulpes)
NEMA
05.04.2017. 08:44:04
NE

18. Piper Nikola (Požega)
NEMA
05.04.2017. 06:38:56
NE

19. Jamić Nikola (Movens)
NEMA
04.04.2017. 08:11:33
NE

20. Tkalec Robert (Medveščak)
NEMA
04.04.2017. 16:17:03
NE

21. Dujmović Ivan (Zadar 08)
NEMA
04.04.2017. 20:34:04
NE

22. Nedeljko Ervin (Franjo Punčec)
NEMA
20.03.2017. 13:20:19
NE

23. Stilinović Fran (HTK Zagreb)
NEMA
05.04.2017. 08:05:44
NE

24. Kelemen Martin (Varaždin 1181)
NEMA
05.04.2017. 08:30:36
NE

25. Inđić Marko (Ogulin)
NEMA
03.04.2017. 16:27:26
NE


1. Hraščanec Lara (Varteks)
3
04.04.2017. 14:36:12
NE

2. Mukić Ana (Varaždin 1181)
8
04.04.2017. 15:18:53
NE

3. Žužul Katarina (Top Spin)
11
06.04.2017. 07:37:02
NE

4. Cindrić Rebeka (Varteks)
32
03.04.2017. 14:49:18
NE

5. Mišak Lucija (Varaždin 1181)
38
05.04.2017. 08:06:09
NE

6. Gunjača Elena (Ponikve)
44
06.04.2017. 07:40:32
NE

7. Pintar Lorena (Ponikve)
65
03.04.2017. 11:00:24
NE

8. Crnolatac Nataša (Zagi)
83
04.04.2017. 21:09:15
NE

9. Hiršzon Lea (Varteks)
100
03.04.2017. 14:49:44
NE

10. Matić Stella (Movens)
115
05.04.2017. 13:27:12
NE

11. Guttler Karmen (Našice)
136
05.04.2017. 11:21:33
NE

12. Kos Dora (Ponikve)
175
05.04.2017. 08:43:37
NE

13. Tronšek Karla (HTK Zagreb)
NEMA
06.04.2017. 07:34:59
NE

14. Svetec Nika (Varteks)
NEMA
04.04.2017. 13:57:59
NE

15. Ivanek Klara (Varaždin 1181)
NEMA
05.04.2017. 07:58:18
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument