Turnir
OP HRVOJA
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
06.04.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
08.04.2017. ::
Trajanje turnira
08.04.2017. :: - 11.04.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
SESVETE
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Hrvoje Sesvete
  • Adresa: Brestovečka 150
  • Grad: SESVETE
  • Telefon: (01) 2009 661
  • Fax: (01) 2009 661
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Hrvoje Kontent
  • Tel: (098) 232 239
  • Fax:(01) 2009 661
  • E-mail: [email protected]

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
1
05.04.2017. 11:21:20
NE

2. Salopek Dorian (Ogulin)
3
06.04.2017. 12:37:42
NE

3. Ivkić Emanuel (Opatija)
5
04.04.2017. 20:07:35
NE

4. Vertuš Tomo (Varteks)
9
05.04.2017. 10:05:00
NE

5. Sabolić Dominik (Didon)
10
04.04.2017. 08:10:08
NE

6. Levak Noa (Franjo Punčec)
16
03.04.2017. 12:38:20
NE

7. Cindrić Karlo (Varteks)
17
06.04.2017. 08:16:25
NE

8. Maričić Lovro (Top Spin)
18
21.03.2017. 13:07:22
NE

9. Cerezin Vito (Zagi)
21
03.04.2017. 06:15:27
NE

10. Viduka Noa (Hrvoje)
25
06.04.2017. 14:53:02
NE

11. Pižurica Beka (Iteam)
27
05.04.2017. 10:20:46
NE

12. Skenderović Vid (Varteks)
46
04.04.2017. 16:12:01
NE

13. Posavec Paris (Franjo Punčec)
64
07.04.2017. 08:16:21
NE

14. Burić Karlo (Vrbovec)
NEMA
06.04.2017. 12:31:58
NE

15. Popović Mario (Kvarner)
NEMA
06.04.2017. 13:37:02
NE

16. Dubovečak Filip (Iteam)
NEMA
07.04.2017. 08:23:42
NE

17. Oliynykov Nazar (Ponikve)
NEMA
04.04.2017. 10:21:43
NE

18. Jamić Jurica (Movens)
NEMA
04.04.2017. 08:12:32
NE

19. Šveljo Marcos (Futur)
NEMA
04.04.2017. 11:13:50
NE

20. Halambek Jakov (Rally)
NEMA
01.04.2017. 21:50:31
NE

21. Kržić Tin (Purger)
NEMA
05.04.2017. 19:20:26
NE

22. Bulović Matija (Vulpes)
NEMA
31.03.2017. 14:43:44
NE

23. Martinović Fran (Hrvoje)
NEMA
06.04.2017. 08:24:37
NE

24. Bašić Luka (Rally)
NEMA
06.04.2017. 10:43:05
NE


1. Preis Lana (Zlatar)
1
04.04.2017. 15:50:17
NE

2. Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
2
04.04.2017. 16:03:18
NE

3. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
3
04.04.2017. 19:43:46
NE

4. Granić Nika (Makarska rivijera)
4
06.04.2017. 11:08:38
NE

5. Stojanović Sara (Iteam)
5
06.04.2017. 11:33:38
NE

6. Tomić Lorena (HATK Mladost)
6
05.04.2017. 19:27:57
NE

7. Mišković Dora (Vulpes)
8
05.04.2017. 10:56:49
NE

8. Ivković Luna (Iteam)
15
06.04.2017. 11:32:40
NE

9. Brnić Maja (Iteam)
16
06.04.2017. 11:33:59
NE

10. Vukić Marta (Ponikve)
29
06.04.2017. 09:44:17
NE

11. Mažuran Lara (Futur)
41
04.04.2017. 19:59:04
NE

12. Pavlović Ana karla (Ponikve)
48
07.04.2017. 12:20:35
NE

13. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
51
03.04.2017. 14:17:02
NE

14. Plavljanić Lana (Vulpes)
54
05.04.2017. 10:57:02
NE

15. Bekavac Dora (Iteam)
80
06.04.2017. 15:52:13
NE

16. Jelić-rozić Magdalena (Hrvoje)
87
05.04.2017. 14:02:39
NE

17. Lacković Sarah (Varteks)
88
06.04.2017. 09:48:30
NE

18. Ratkušić Franka (Prečko)
125
03.04.2017. 13:12:29
NE

19. Tomašević Ela maria (Iteam)
136
06.04.2017. 15:52:34
NE

20. Pešut Laura (San Spin)
NEMA
27.03.2017. 11:56:41
NE

21. Kastelan Tea (Iteam)
NEMA
27.03.2017. 13:56:56
NE

22. Stupar Maja (Rukavac)
NEMA
06.04.2017. 11:36:26
NE

23. Olij Petra (Vinkovci)
NEMA
04.04.2017. 10:56:39
NE

24. Piškulić Roza (Rukavac)
NEMA
06.04.2017. 13:32:21
NE

25. Piškulić Nina (Rukavac)
NEMA
06.04.2017. 13:33:19
NE

26. Marčinko Petra (Top Spin)
NEMA
07.04.2017. 08:15:59
NE

27. Volf Lara (Ogulin)
NEMA
07.04.2017. 09:48:56
NE

28. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
NEMA
31.03.2017. 13:13:11
NE

29. Derniković Ria (Iteam)
NEMA
06.04.2017. 11:32:10
NE

30. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
NEMA
04.04.2017. 22:02:45
NE

31. Rajki Tena (HTK Zagreb)
NEMA
03.04.2017. 11:11:14
NE

32. Kontent Chiara (Hrvoje)
NEMA
05.04.2017. 14:12:34
NE

33. Kuzman Ivana (Ponikve)
NEMA
05.04.2017. 15:18:45
NE

34. Martinčić Korina (Zaprešić)
NEMA
05.04.2017. 22:25:59
NE

35. Kontent Gea (Hrvoje)
NEMA
07.04.2017. 15:31:44
NE


Držanić Doris (Iteam)
10
07.04.2017. 19:49:55
NE

Šelendić Magdalena (Vulpes)

06.04.2017. 21:48:32
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument