Turnir
GRILLOV MEMORIJAL
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
12.04.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
14.04.2017. ::
Trajanje turnira
14.04.2017. :: - 18.04.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
14
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
RR64/32/16 (M)
RR48/32/16 (Ž)
  • Organizator:Hrvatski akademski teniski klub Mladost
  • Adresa: Jarunska cesta 5
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 095/5867-222
  • Fax: 01/3647-596
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ante Filipi
  • Tel: 099/2355-255
  • Fax:01/3647-596
  • E-mail: [email protected]

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
1
10.04.2017. 20:08:22
NE

2. Salopek Dorian (Ogulin)
3
14.03.2017. 07:53:54
NE

3. Karačić Vilim (Terra)
6
27.03.2017. 21:50:41
NE

4. Stipetić Anton (Ogulin)
7
12.04.2017. 08:33:28
NE

5. Vertuš Tomo (Varteks)
9
28.03.2017. 12:58:08
NE

6. Sabolić Dominik (Didon)
10
09.04.2017. 10:19:03
NE

7. Kolić Kristijan (Ogulin)
14
11.04.2017. 08:28:05
NE

8. Levak Noa (Franjo Punčec)
16
04.04.2017. 22:38:28
NE

9. Cindrić Karlo (Varteks)
17
06.04.2017. 08:16:48
NE

10. Maričić Lovro (Top Spin)
18
07.04.2017. 09:03:33
NE

11. Marić Hrvoje (Ponikve)
19
12.04.2017. 08:37:36
NE

12. Cerezin Vito (Zagi)
21
26.03.2017. 13:03:46
NE

13. Viduka Noa (Hrvoje)
25
12.04.2017. 12:18:11
NE

14. Pižurica Beka (Iteam)
27
05.04.2017. 22:52:48
NE

15. Benčec Benjamin (Iteam)
38
07.04.2017. 17:32:48
NE

16. Šagovac Erik (Ponikve)
39
12.04.2017. 08:38:04
NE

17. Buvinić Vito (Makarska)
43
04.04.2017. 10:57:24
NE

18. Božičević Matej (HTK Zagreb)
45
12.04.2017. 08:35:50
NE

19. Skenderović Vid (Varteks)
46
05.04.2017. 14:11:24
NE

20. Neralić Luka (Ogulin)
58
10.04.2017. 13:36:10
NE

21. Bagarić Nikola (HTK Zagreb)
61
13.04.2017. 08:28:58
NE

22. Posavec Paris (Franjo Punčec)
64
11.04.2017. 13:34:19
NE

23. Novaković Roko (HTK Zagreb)
82
11.04.2017. 11:18:32
NE

24. Stunja Tin (Koprivnica)
88
12.04.2017. 07:57:40
NE

25. Glavaš Adi (Top Spin)
102
05.04.2017. 21:08:46
NE

26. Križanić Teo (HATK Mladost)
128
11.04.2017. 18:44:06
NE

27. Borčić Leon (Zadar 08)
NEMA
11.04.2017. 17:22:44
NE

28. Cvek Filip (Koprivnica)
NEMA
12.04.2017. 07:57:09
NE

29. Paskaš Vanja (Ogulin)
NEMA
12.04.2017. 08:34:39
NE

30. Bokun Marko (Iteam)
NEMA
12.04.2017. 12:32:00
NE

31. Rudomino Vito (HTK Zagreb)
NEMA
12.04.2017. 08:35:04
NE

32. Struk Denis (Zlatno sunce)
NEMA
12.04.2017. 08:35:30
NE

33. Kovačević Marko (HATK Mladost)
NEMA
12.04.2017. 12:05:12
NE

34. Nazarov Abbas (Iteam)
NEMA
13.04.2017. 13:25:40
NE

35. Bulović Matija (Vulpes)
NEMA
11.04.2017. 16:01:57
NE

36. Krstanović Luka (Movens)
NEMA
12.04.2017. 11:06:31
NE

37. Kuna Fran (Osijek)
NEMA
04.04.2017. 22:10:30
NE

38. Baničević Marko (Dubrovnik)
NEMA
04.04.2017. 17:43:36
NE

39. Oliynykov Nazar (Ponikve)
NEMA
04.04.2017. 10:22:28
NE

40. Kačer Roko (Stobreč)
NEMA
03.04.2017. 21:31:20
NE

41. Halambek Jakov (Rally)
NEMA
09.04.2017. 12:33:36
NE

42. Bašić Luka (Rally)
NEMA
11.04.2017. 13:50:24
NE

43. Šveljo Marcos (Futur)
NEMA
11.04.2017. 11:05:14
NE

44. Nikolić Erik (Zagi)
NEMA
11.04.2017. 09:57:22
NE

45. Jamić Jurica (Movens)
NEMA
11.04.2017. 08:08:19
NE

46. Mušović Denis (Vulpes)
NEMA
10.04.2017. 14:25:28
NE

47. Kržić Tin (Purger)
NEMA
09.04.2017. 20:54:37
NE

48. Horvatić Max ivan (Ponikve)
NEMA
24.03.2017. 11:30:57
NE


1. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
3
11.04.2017. 17:22:08
NE

2. Granić Nika (Makarska rivijera)
4
29.03.2017. 01:15:07
NE

3. Stojanović Sara (Iteam)
5
12.04.2017. 08:43:32
NE

4. Tomić Lorena (HATK Mladost)
6
10.04.2017. 16:36:23
NE

5. Mišković Dora (Vulpes)
8
10.04.2017. 14:24:45
NE

6. Rastočić Lucija (Zagi)
9
07.04.2017. 10:04:00
NE

7. Držanić Doris (Iteam)
10
12.04.2017. 08:41:36
NE

8. Biondić Dora (Opatija)
11
05.04.2017. 23:30:00
NE

9. Ivković Luna (Iteam)
15
12.04.2017. 08:42:52
NE

10. Magdić Tena (Ogulin)
17
12.04.2017. 08:40:49
NE

11. Tomeljak Niki (Top Spin)
26
10.04.2017. 10:07:36
NE

12. Vukić Marta (Ponikve)
29
12.04.2017. 10:13:26
NE

13. Bjelovučić kopilović Leona (Iteam)
33
12.04.2017. 13:51:13
NE

14. Ćorić Sofija (Vulpes)
36
10.04.2017. 14:24:31
NE

15. Poljan Ena (Varteks)
39
10.04.2017. 09:53:23
NE

16. Sikirica Nika (Top Spin)
44
10.04.2017. 10:07:05
NE

17. Pavlović Ana karla (Ponikve)
48
12.04.2017. 08:42:03
NE

18. Marčinko Ana (Top Spin)
50
12.04.2017. 11:55:37
NE

19. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
51
13.04.2017. 12:31:29
NE

20. Plavljanić Lana (Vulpes)
54
10.04.2017. 14:24:57
NE

21. Lacković Sarah (Varteks)
88
10.04.2017. 10:02:15
NE

22. Jerak Kaja (Ogulin)
104
12.04.2017. 08:40:31
NE

23. Rajčević Lora (Varteks)
111
12.04.2017. 15:57:33
NE

24. Martinčić Korina (Zaprešić)
NEMA
11.04.2017. 19:57:09
NE

25. Derniković Ria (Iteam)
NEMA
12.04.2017. 08:43:18
NE

26. Gašparec Iva (HATK Mladost)
NEMA
12.04.2017. 09:49:40
NE

27. Kontent Chiara (Hrvoje)
NEMA
12.04.2017. 10:17:49
NE

28. Kuzman Ivana (Ponikve)
NEMA
12.04.2017. 15:46:37
NE

29. Mrzljak Nika (Ogulin)
NEMA
12.04.2017. 08:41:06
NE

30. Tabak Katarina (Victoria)
NEMA
07.04.2017. 17:33:46
NE

31. Dujmović Dora (Zagi)
NEMA
07.04.2017. 17:33:33
NE

32. Brnardić Stela (Zagi)
NEMA
07.04.2017. 17:32:58
NE

33. Bedeković Ines (Zagi)
NEMA
07.04.2017. 17:32:40
NE

34. Volf Lara (Ogulin)
NEMA
07.04.2017. 09:15:00
NE

35. Cindrić Rebeka (Varteks)
NEMA
06.04.2017. 08:17:51
NE

36. Mijović Manuela (Župa Dubrovačka)
NEMA
05.04.2017. 12:54:54
NE

37. Tarocco Leticia (Ragusa)
NEMA
04.04.2017. 14:45:40
NE

38. Kovačić Valentina (Iteam)
NEMA
03.04.2017. 20:46:19
NE

39. Katalenić Stella (Rukavac)
NEMA
12.04.2017. 16:28:50
NE

40. Midžić Ema (Osijek)
NEMA
08.04.2017. 20:36:34
NE

41. Hiršzon Lea (Varteks)
NEMA
10.04.2017. 09:55:57
NE

42. Palić Ana (HATK Mladost)
NEMA
11.04.2017. 12:43:38
NE

43. Kastelan Tea (Iteam)
NEMA
11.04.2017. 09:47:52
NE

44. Sladaković Tara (Smrikve)
NEMA
10.04.2017. 22:27:16
NE

45. Marčinko Petra (Top Spin)
NEMA
10.04.2017. 16:48:49
NE

46. Rimac Elena (Vinkovci)
NEMA
10.04.2017. 16:13:53
NE

47. Šelendić Magdalena (Vulpes)
NEMA
10.04.2017. 14:25:08
NE

48. Božić Iva (Top Spin)
NEMA
10.04.2017. 10:06:39
NE

49. Rajki Tena (HTK Zagreb)
NEMA
10.04.2017. 07:47:20
NE


Dubovečak Filip (Iteam)

13.04.2017. 17:55:18
NE

Palinić Matija (HATK Mladost)

12.04.2017. 09:52:55
NE

Maričić Bruna (HTK Zagreb)

12.04.2017. 11:21:51
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument