Turnir
OP SAMOBORA
Kategorija
18
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
12.04.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
14.04.2017. ::
Trajanje turnira
14.04.2017. :: - 17.04.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
SAMOBOR
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Samobor 1890
  • Adresa: Josipa Jelačića 30
  • Grad: SAMOBOR
  • Telefon: (091) 1890 100
  • Fax: (01) 3363 501
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Boris Lumpert
  • Tel: (091) 1890 100
  • Fax:(01) 3363 501
  • E-mail: [email protected]

1. Kostić ferček Maks (Varaždin 1181)
1
11.04.2017. 07:13:50
NE

2. Bašić Nikola (Samobor 1890)
2
10.04.2017. 17:41:21
NE

3. Šaler Filip (Ponikve)
3
10.04.2017. 19:18:09
NE

4. Ban Ivan karlo (Ogulin)
4
03.04.2017. 20:40:18
NE

5. Suevich Lovro (Zagi)
5
09.04.2017. 20:46:12
NE

6. Škreb Dorian (Vulpes)
9
10.04.2017. 14:25:59
NE

7. Inđić Marko (Ogulin)
13
10.04.2017. 22:13:42
NE

8. Stepanić Patrik (HTK Zagreb)
16
11.04.2017. 17:23:02
NE

9. Katanec Antun (Top Spin)
21
12.04.2017. 10:08:58
NE

10. Sabljak Filip (Ogulin)
22
04.04.2017. 19:23:42
NE

11. Kovačić Vid (Top Spin)
31
10.04.2017. 14:30:32
NE

12. Mitrović Fran (Ponikve)
32
11.04.2017. 11:10:06
NE

13. Sokolić Sven (Iteam)
33
04.04.2017. 22:30:59
NE

14. Ivičić Đani (Ponikve)
37
12.04.2017. 13:47:21
NE

15. Markušić Ivan (Iteam)
54
11.04.2017. 16:20:34
NE

16. Đerek Luka (Medveščak)
83
12.04.2017. 08:14:24
NE

17. Pjević Mauro (HTK Zagreb)
109
23.03.2017. 10:05:59
NE

18. Erceg Roko (Iteam)
110
06.04.2017. 19:32:53
NE

19. Krapec Josip (Iteam)
111
11.04.2017. 16:12:00
NE

20. Zalukar Marko (Zagi)
123
11.04.2017. 16:16:20
NE

21. Tančak Vedran (Samobor 1890)
135
13.04.2017. 15:36:15
NE

22. Martić Dino (Samobor 1890)
136
12.04.2017. 10:20:42
NE

23. Marcan Marin (Movens)
143
10.04.2017. 20:47:23
NE

24. Baković Fran (Samobor 1890)
165
10.04.2017. 16:55:49
NE

25. Omeragić Andrej (Kvarner)
NEMA
10.04.2017. 12:50:44
NE

26. Gašparović Robert (HATK Mladost)
NEMA
12.04.2017. 12:58:16
NE

27. Baković Tin (Samobor 1890)
NEMA
10.04.2017. 16:49:07
NE

28. Markušić Borna (Iteam)
NEMA
11.04.2017. 16:20:50
NE

29. Glamuzina Pavle (Medveščak)
NEMA
12.04.2017. 08:15:06
NE

30. Krapec Franjo (Iteam)
NEMA
11.04.2017. 16:11:46
NE

31. Šeatović Borna (Iteam)
NEMA
11.04.2017. 16:15:35
NE

32. Primorac Matej vinko (HTK Zagreb)
NEMA
11.04.2017. 19:32:32
NE

33. Martinčić Mihael (Zaprešić)
NEMA
11.04.2017. 19:52:02
NE


1. Habeković Ita (HTK Zagreb)
4
10.04.2017. 09:34:15
NE

2. Jurković Lea (Futur)
5
08.04.2017. 22:29:26
NE

3. Bagarić Leonarda (Iteam)
6
12.04.2017. 15:24:28
NE

4. Žužul Katarina (Top Spin)
8
11.04.2017. 16:19:07
NE

5. Hraščanec Lara (Varteks)
11
12.04.2017. 18:56:42
NE

6. Mukić Ana (Varaždin 1181)
13
05.04.2017. 14:12:23
NE

7. Kralj Lora (HTK Zagreb)
23
12.04.2017. 13:34:11
NE

8. Brežanin Lana (Iteam)
29
11.04.2017. 16:19:38
NE

9. Zalukar Sara (Zagi)
39
11.04.2017. 16:16:34
NE

10. Gunjača Elena (Ponikve)
48
10.04.2017. 15:04:48
NE

11. Škegro Korina (Chromos)
54
06.04.2017. 16:36:31
NE

12. Pintar Lorena (Ponikve)
62
12.04.2017. 13:43:30
NE

13. Crnolatac Nataša (Zagi)
80
11.04.2017. 21:45:23
NE

14. Mogulić Tea (Samobor 1890)
96
11.04.2017. 18:11:37
NE

15. Kos Dora (Ponikve)
126
12.04.2017. 17:15:29
NE

16. Valentičević Nika (Iteam)
140
12.04.2017. 10:10:10
NE

17. Anić Eni (Split 1950)
148
11.04.2017. 20:16:35
NE

18. Konigshofer Maja (Ivan Merz)
NEMA
10.04.2017. 12:53:34
NE

19. Tronšek Karla (HTK Zagreb)
NEMA
12.04.2017. 13:44:21
NE

20. Draušnik Marta (HTK Zagreb)
NEMA
10.04.2017. 09:04:23
NE


Mlinar Janko (Iteam)
15
14.04.2017. 19:37:53
NE

Kos Jan (Iteam)
34
12.04.2017. 18:58:05
NE

Samac Tin (HTK Zagreb)
77
13.04.2017. 12:12:10
NE

Lui Marko (Medveščak)
127
14.04.2017. 15:41:03
NE

Golac Mirna (Ponikve)

14.04.2017. 16:02:06
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument