Turnir
OP DALMACIJE
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
19.04.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
21.04.2017. ::
Trajanje turnira
21.04.2017. :: - 24.04.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
STOBREČ
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Stobreč
  • Adresa: Put sv. Lovre 45b
  • Grad: STOBREČ
  • Telefon: (021) 325 064
  • Fax: (021) 325 036
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pepur
  • Tel: (021) 325 064
  • Fax:(021) 325 036
  • E-mail: [email protected]

1. Markovina Duje (Split 1950)
2
18.04.2017. 13:13:57
NE

2. Stiblik Dorian (Šubićevac)
31
18.04.2017. 09:46:01
NE

3. Geets Antony (Dalmacijacement)
34
17.04.2017. 13:28:54
NE

4. ŠPRUNG JURAJ (Dalmacijacement)
36
18.04.2017. 16:25:05
NE

5. Kardum Luka (Split 1950)
38
18.04.2017. 19:02:45
NE

6. Angelini Marco (Split 1950)
39
18.04.2017. 23:50:47
NE

7. Makjanić Darko (Split 1950)
42
18.04.2017. 09:23:18
NE

8. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
50
19.04.2017. 11:36:15
NE

9. Šuste Patrick (Stobreč)
59
19.04.2017. 08:18:59
NE

10. Mrduljaš Toni (Split 1950)
67
17.04.2017. 11:47:58
NE

11. Roško Vid (Šubićevac)
81
19.04.2017. 13:29:02
NE

12. Knezović Marin (Split 1950)
89
18.04.2017. 16:34:06
NE

13. Filipović Ivan (Dalmacijacement)
93
19.04.2017. 11:38:53
NE

14. Plosnić Luka (Stobreč)
NEMA
19.04.2017. 12:43:16
NE

15. ŠARIć IVANO (Stobreč)
NEMA
19.04.2017. 11:27:15
NE

16. Asanović Roko (Dalmacijacement)
NEMA
19.04.2017. 11:49:01
NE

17. Zečević Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
19.04.2017. 13:50:56
NE

18. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
NEMA
24.03.2017. 21:53:47
NE

19. BORčIć Leon (Zadar 08)
NEMA
19.04.2017. 00:00:15
NE

20. Markovina Roko (Split 1950)
NEMA
18.04.2017. 13:10:04
NE

21. Knezović Josip (Split 1950)
NEMA
18.04.2017. 16:35:27
NE

22. Jelavić Ratko (Split 1950)
NEMA
18.04.2017. 17:11:06
NE

23. Kačer Roko (Stobreč)
NEMA
18.04.2017. 23:21:56
NE


1. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
2
19.04.2017. 00:02:30
NE

2. Granić Nika (Makarska rivijera)
3
11.04.2017. 17:33:06
NE

3. Sokanović Klara (Stobreč)
16
13.04.2017. 14:12:43
NE

4. Radošević Lea (Dalmacijacement)
18
19.04.2017. 07:37:27
NE

5. ŠKOKIĆ PETRA (Resnik)
24
15.04.2017. 14:53:22
NE

6. BUMBAK NIKA (Šubićevac)
26
17.04.2017. 15:33:37
NE

7. Ivanković Petra (Ragusa)
36
18.04.2017. 11:38:54
NE

8. Vićan Klara (Ragusa)
41
18.04.2017. 19:32:00
NE

9. Marčinko Ana (Top Spin)
56
18.04.2017. 18:02:05
NE

10. Podrug Ana Maria (Dalmacijacement)
65
14.04.2017. 15:40:54
NE

11. Varga Timea (Dalmacijacement)
79
16.04.2017. 13:34:05
NE

12. Mandalinić Lorena (Dalmacijacement)
87
19.04.2017. 08:33:18
NE

13. Jelaska Laura (Dalmacijacement)
88
19.04.2017. 09:18:24
NE

14. Kožul Karla (Zadar 08)
NEMA
19.04.2017. 08:44:28
NE

15. Vojnović Nera (Stobreč)
NEMA
19.04.2017. 13:38:39
NE

16. Volf Lara (Ogulin)
NEMA
19.04.2017. 12:18:09
NE

17. Knez Stella (Dalmacijacement)
NEMA
12.04.2017. 15:14:41
NE

18. Mikulić Iva (Split 1950)
NEMA
10.04.2017. 12:17:41
NE

19. Tokić Leonarda (Pomak)
NEMA
15.04.2017. 21:05:44
NE

20. Capan Laura (Split 1950)
NEMA
16.04.2017. 22:07:42
NE

21. Božić Iva (Top Spin)
NEMA
17.04.2017. 08:31:33
NE

22. Pušić Antea (Stobreč)
NEMA
17.04.2017. 10:00:56
NE

23. ROGULJIć GABRIELA (Pomak)
NEMA
18.04.2017. 11:17:06
NE

24. Vojnović Leona (Stobreč)
NEMA
18.04.2017. 16:46:01
NE

25. Marčinko Petra (Top Spin)
NEMA
18.04.2017. 18:04:25
NE

26. Roso Korina (Slavonija-Žito)
NEMA
17.04.2017. 11:25:38
NE


Mazzucchelli Andrea (Dalmacijacement)
55
18.04.2017. 10:15:19
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument