Turnir
OP SAMOBORA
Kategorija
12
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
19.04.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
21.04.2017. ::
Trajanje turnira
21.04.2017. :: - 24.04.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
SAMOBOR
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
RR 64/32/8
  • Organizator:TK Samobor 1890
  • Adresa: Josipa Jelačića 30
  • Grad: SAMOBOR
  • Telefon: (091) 1890 100
  • Fax: (01) 3363 501
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Boris Lumpert
  • Tel: (091) 1890 100
  • Fax:(01) 3363 501
  • E-mail: [email protected]

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
1
19.04.2017. 09:48:36
NE

2. Salopek Dorian (Ogulin)
4
18.04.2017. 16:53:38
NE

3. Karačić Vilim (Terra)
7
08.04.2017. 11:51:53
NE

4. Stipetić Anton (Ogulin)
8
18.04.2017. 16:55:39
NE

5. Kolić Kristijan (Ogulin)
11
18.04.2017. 09:59:15
NE

6. Maričić Lovro (Top Spin)
13
08.04.2017. 13:25:13
NE

7. Bogdan Stjepan (Ragusa)
16
18.04.2017. 12:52:25
NE

8. Viduka Noa (Hrvoje)
17
19.04.2017. 07:14:27
NE

9. Marić Hrvoje (Ponikve)
18
19.04.2017. 14:07:52
NE

10. Levak Noa (Franjo Punčec)
20
18.04.2017. 21:17:13
NE

11. ZUBERBUHLER RYAN (Medveščak)
22
18.04.2017. 10:43:42
NE

12. Neralić Luka (Ogulin)
24
18.04.2017. 16:51:18
NE

13. Pižurica Beka (Terra)
25
18.04.2017. 08:31:18
NE

14. Cerezin Vito (Zagi)
26
10.04.2017. 15:08:33
NE

15. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
27
14.04.2017. 11:01:40
NE

16. Benčec Benjamin (Iteam)
29
17.04.2017. 09:48:16
NE

17. Bek Filip (Osijek)
30
12.04.2017. 13:22:36
NE

18. Šagovac Erik (Ponikve)
35
18.04.2017. 20:08:32
NE

19. Begović Dino (Zadar 08)
43
18.04.2017. 21:44:48
NE

20. Ćupić Bruno (Zadar 08)
45
18.04.2017. 21:42:57
NE

21. Posavec Paris (Franjo Punčec)
57
18.04.2017. 21:45:32
NE

22. HAINš DOMAGOJ (Futur)
60
18.04.2017. 15:28:14
NE

23. Ćupić Marin (Zadar 08)
64
18.04.2017. 21:43:29
NE

24. KREKOVIć FILIP (Movens)
69
18.04.2017. 14:29:57
NE

25. Grdinić Maks Zvonimir (Iteam)
70
19.04.2017. 14:06:12
NE

26. MAHMET JAN (Medveščak)
75
18.04.2017. 21:43:30
NE

27. Prgomet Jakov (Iteam)
82
20.04.2017. 13:50:39
NE

28. Novaković Roko (HTK Zagreb)
108
11.04.2017. 11:30:04
NE

29. Franjković Sven (Iteam)
115
20.04.2017. 13:52:48
NE

30. Sladović Bruno (Victoria)
116
20.04.2017. 13:01:59
NE

31. PUNGERčAR JAN PETAR (Victoria)
NEMA
20.04.2017. 13:01:16
NE

32. Halambek Jakov (Rally)
NEMA
16.04.2017. 21:14:11
NE

33. Dubovečak Filip (Iteam)
NEMA
19.04.2017. 14:03:42
NE

34. Anđelković Tom (Iteam)
NEMA
19.04.2017. 14:01:54
NE

35. Jamić Jurica (Movens)
NEMA
19.04.2017. 11:11:17
NE

36. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
NEMA
15.04.2017. 13:34:17
NE

37. Turčec Vito (Iteam)
NEMA
20.04.2017. 13:57:29
NE

38. Oliynykov Nazar (Ponikve)
NEMA
19.04.2017. 14:08:27
NE

39. SELEš NIKOLA (VIŽI)
NEMA
12.04.2017. 19:09:18
NE

40. Severović Patrik (Samobor 1890)
NEMA
19.04.2017. 16:06:30
NE

41. Lukić Marko (Požega)
NEMA
19.04.2017. 17:44:46
NE

42. Martinović Fran (Hrvoje)
NEMA
19.04.2017. 19:44:20
NE

43. Nazarov Abbas (Iteam)
NEMA
18.04.2017. 13:58:26
NE

44. Nikolić Erik (Zagi)
NEMA
19.04.2017. 10:25:36
NE

45. Kržić Tin (Purger)
NEMA
18.04.2017. 21:39:25
NE

46. Jurlina Luka (Iteam)
NEMA
18.04.2017. 13:57:55
NE

47. Kvakan Damjan (Iteam)
NEMA
18.04.2017. 13:58:10
NE

48. Lučić Vito (Zaprešić)
NEMA
18.04.2017. 18:39:49
NE

49. Bradvić Marko (Gem)
NEMA
18.04.2017. 14:59:20
NE

50. Paskaš Vanja (Ogulin)
NEMA
18.04.2017. 16:52:08
NE

51. Dražetić Juraj (Iteam)
NEMA
18.04.2017. 13:57:35
NE

52. Burić Karlo (Vrbovec)
NEMA
18.04.2017. 11:34:04
NE

53. Poljak Niko (Samobor 1890)
NEMA
17.04.2017. 16:51:52
NE

54. Jeričević Marin (Chromos)
NEMA
19.04.2017. 09:15:49
NE

55. Pupić Martin (HTK Zagreb)
NEMA
17.04.2017. 18:45:05
NE

56. Rudomino Vito (HTK Zagreb)
NEMA
18.04.2017. 16:53:00
NE


1. Rastočić Lucija (Zagi)
5
17.04.2017. 16:11:01
NE

2. Preis Lana (Zlatar)
6
18.04.2017. 07:39:49
NE

3. Tomić Lorena (HATK Mladost)
9
18.04.2017. 17:07:29
NE

4. STOJANOVIć SARA (Iteam)
10
19.04.2017. 14:10:12
NE

5. Magdić Tena (Ogulin)
12
18.04.2017. 16:49:35
NE

6. Ivković Luna (Iteam)
17
19.04.2017. 14:06:51
NE

7. Bišćan Petra (Karlovac)
21
19.04.2017. 10:12:07
NE

8. Vukić Marta (Ponikve)
25
18.04.2017. 10:31:13
NE

9. PAVLOVIć ANA KARLA (Ponikve)
27
19.04.2017. 14:14:51
NE

10. Lacković Sarah (Varteks)
30
19.04.2017. 09:49:49
NE

11. Turčić Lucija (Iteam)
32
18.04.2017. 13:59:27
NE

12. SIKIRICA NIKA (Top Spin)
33
18.04.2017. 09:12:46
NE

13. Bekavac Dora (Iteam)
46
18.04.2017. 13:59:53
NE

14. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
50
18.04.2017. 21:44:12
NE

15. MASLAć DORA (Medveščak)
52
18.04.2017. 10:53:52
NE

16. Jelić-Rozić Magdalena (Hrvoje)
58
19.04.2017. 10:07:14
NE

17. Tomašević Ela Maria (Iteam)
62
18.04.2017. 13:59:12
NE

18. Sabljić Ruta (Iteam)
66
18.04.2017. 13:59:40
NE

19. ĆORKOVIć IVA (Ponikve)
71
19.04.2017. 15:49:17
NE

20. VUKOJA REBEKA (Medveščak)
77
18.04.2017. 10:43:21
NE

21. Jančiković Ika (Top Spin)
78
18.04.2017. 09:12:17
NE

22. Rajčević Lora (Varteks)
99
19.04.2017. 09:39:47
NE

23. Mrzljak Nika (Ogulin)
113
18.04.2017. 16:50:21
NE

24. Boršić Jana (Samobor 1890)
117
20.04.2017. 17:12:51
NE

25. Kastelan Tea (Iteam)
NEMA
16.04.2017. 17:46:01
NE

26. MARINKOVIć LORA (Iteam)
NEMA
20.04.2017. 11:57:34
NE

27. Kuzman Ivana (Ponikve)
NEMA
19.04.2017. 21:33:06
NE

28. Piljan Monika (Vodnjan-Dignano)
NEMA
17.04.2017. 08:27:09
NE

29. Gašparec Iva (HATK Mladost)
NEMA
17.04.2017. 16:38:21
NE

30. Palić Ana (HATK Mladost)
NEMA
18.04.2017. 18:06:41
NE

31. BILIć LEA (Zagi)
NEMA
18.04.2017. 14:00:06
NE

32. KREKOVIć Petra (Movens)
NEMA
18.04.2017. 14:25:41
NE

33. Blašković Mia (Samobor 1890)
NEMA
17.04.2017. 16:47:31
NE

34. Hiršzon Lea (Varteks)
NEMA
19.04.2017. 09:37:15
NE

35. Martinčić Korina (Zaprešić)
NEMA
18.04.2017. 23:42:43
NE

36. Vrankić Zara (Zadar 08)
NEMA
18.04.2017. 21:45:18
NE

37. Jančiković Jana (Top Spin)
NEMA
18.04.2017. 09:12:30
NE

38. Žiganto Ema (Opatija)
NEMA
18.04.2017. 16:41:09
NE


Omazić David Ante (Medveščak)
12
20.04.2017. 17:20:01
NE

Slivar Lukas (Medveščak)
15
20.04.2017. 17:20:24
NE

Mažuran Lara (Futur)
40
20.04.2017. 20:20:32
NE

Crnković Tara Antonia (Pro Junior)
42
20.04.2017. 15:10:43
NE

Tomeljak Niki (Top Spin)
45
20.04.2017. 14:28:46
NE

()
56
20.04.2017. 19:04:37
NE

Mikulin Sven (Iteam)
68
20.04.2017. 15:13:16
NE

Jerak Kaja (Ogulin)
70
20.04.2017. 19:03:05
NE

Volf Lara (Ogulin)

20.04.2017. 19:03:47
NE

Bartulović Mihael (Iteam)

20.04.2017. 15:13:04
NE

Bratković Tin (Samobor 1890)

19.04.2017. 17:49:19
NE

Božić Iva (Top Spin)

20.04.2017. 12:45:47
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument