Turnir
MORTADELA KUP10.000 KN
Kategorija
S
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
20.04.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
22.04.2017. ::
Trajanje turnira
22.04.2017. :: - 25.04.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
VRBOVEC
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Vrbovec
  • Adresa: Celine bb
  • Grad: VRBOVEC
  • Telefon: (095) 9133 698
  • Fax: (01) 2791 293
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivor Koretić
  • Tel: (095) 9133 698
  • Fax:(01) 2791 293
  • E-mail: [email protected]

1. Ilić Marko (Zagi)
1
18.04.2017. 15:06:38
NE

2. Šaler Filip (Ponikve)
3
17.04.2017. 15:03:34
NE

3. MARIć FILIP (Iteam)
4
18.04.2017. 10:27:44
NE

4. Jurković Marin (Top Spin)
5
14.04.2017. 10:30:26
NE

5. Kostić Ferček Maks (Varaždin 1181)
6
16.04.2017. 06:31:28
NE

6. Šuler Jakov (Iteam)
7
19.04.2017. 09:01:14
NE

7. Stepanić Patrik (HTK Zagreb)
10
18.04.2017. 19:56:39
NE

8. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
11
17.04.2017. 15:36:13
NE

9. Bonetta Dino (HTK Zagreb)
14
19.04.2017. 18:51:17
NE

10. Topić Joško (HTK Zagreb)
15
19.04.2017. 12:37:04
NE

11. Mlinar Janko (Iteam)
17
19.04.2017. 09:01:57
NE

12. Popović Orlando (Futur)
21
17.04.2017. 15:11:04
NE

13. Katanec Antun (Top Spin)
23
20.04.2017. 11:17:23
NE

14. Omeragić Andrej (Kvarner)
25
20.04.2017. 07:33:08
NE

15. Sekošan Domagoj (Osijek)
26
17.04.2017. 21:51:49
NE

16. Suevich Lovro (Zagi)
27
14.04.2017. 18:19:16
NE

17. Puc Borut (HTK Zagreb)
29
19.04.2017. 13:26:33
NE

18. Lajoš Jan Robert (Kvarner)
34
19.04.2017. 16:22:31
NE

19. Škreb Dorian (Vulpes)
36
15.04.2017. 20:53:39
NE

20. Žeželj Nikola (Vulpes)
40
18.04.2017. 19:45:27
NE

21. Sokolić Sven (Iteam)
41
17.04.2017. 11:27:20
NE

22. Sabljak Filip (Ogulin)
42
16.04.2017. 20:09:07
NE

23. Antonić Tin (Futur)
47
15.04.2017. 10:12:11
NE

24. Melša Morris (Hrvoje)
50
20.04.2017. 13:24:43
NE

25. Kovačić Vid (Top Spin)
53
17.04.2017. 15:10:26
NE

26. Bilić Ante (Vrbovec)
57
10.04.2017. 11:18:36
NE

27. Herceg Josip (Futur)
61
20.04.2017. 10:19:19
NE

28. Krneta Nino (Zadar 08)
65
18.04.2017. 10:53:49
NE

29. Markušić Borna (Iteam)
66
19.04.2017. 09:01:30
NE

30. Marić Robert (Chromos-Savica)
67
17.04.2017. 15:10:51
NE

31. Rogić Hadžalić Alen (Chromos-Savica)
73
06.04.2017. 20:03:03
NE

32. Veselić Luka (HATK Mladost)
75
11.04.2017. 11:59:27
NE

33. Krapec Franjo (Iteam)
86
19.04.2017. 09:00:47
NE

34. Sušak Bruno (Iteam)
89
19.04.2017. 09:01:43
NE

35. Dujmović Ivan (Zadar 08)
97
18.04.2017. 12:21:17
NE

36. Giljanović Luka (HATK Mladost)
98
19.04.2017. 20:20:39
NE

37. Ivičić Đani (Ponikve)
100
20.04.2017. 08:41:20
NE

38. Šiprak Marko (Varaždin 1181)
107
20.04.2017. 09:55:09
NE

39. Martinis Nikola (HTK Zagreb)
112
20.04.2017. 10:01:18
NE

40. Zubčić Luka (Ponikve)
132
12.04.2017. 11:49:35
NE

41. Krapec Josip (Iteam)
151
19.04.2017. 09:00:37
NE

42. Stebbings Michael Robin (Ivan Merz)
152
03.04.2017. 18:56:26
NE

43. Šifkorn Hrvoje (Koprivnica)
155
20.04.2017. 09:59:33
NE

44. Rezo Jure (Park)
169
11.04.2017. 19:50:16
NE

45. Šandl Tin (Koprivnica)
170
20.04.2017. 10:00:04
NE

46. Živko Lovro (Koprivnica)
172
20.04.2017. 09:59:13
NE

47. Karas Matija (Vrbovec)
193
20.04.2017. 12:44:05
NE

48. Femec Tedi (Top Spin)
207
20.04.2017. 10:00:41
NE

49. Vertuš Antonio (Iteam)
221
19.04.2017. 09:01:01
NE

50. Radoš Lovro (Hrvoje)
232
18.04.2017. 09:15:49
NE

51. Zlatar Teodor (Franjo Punčec)
243
18.04.2017. 07:49:26
NE

52. Šeparović Jakov (Dubrovnik)
247
19.04.2017. 14:26:58
NE

53. Barunica Mario (Hrvoje)
256
17.04.2017. 08:35:29
NE

54. Balaž Matija (Franjo Punčec)
257
20.04.2017. 13:46:10
NE

55. Lepušić Neven (Ivan Merz)
308
07.04.2017. 10:58:39
NE

56. Čolak Filip (Ivan Merz)
338
11.04.2017. 11:22:48
NE

57. Erceg Roko (Iteam)
NEMA
19.04.2017. 07:57:47
NE

58. Rezo Zvonimir Petar (Vrbovec)
NEMA
20.04.2017. 12:43:27
NE

59. Martinis Jakov (HTK Zagreb)
NEMA
20.04.2017. 10:54:33
NE

60. Behlulović Damir (Uljanik)
NEMA
18.04.2017. 15:22:27
NE

61. Schmidt Jan (Vulpes)
NEMA
17.04.2017. 16:55:09
NE

62. Jakšić Jurica (Vrbovec)
NEMA
11.04.2017. 23:50:15
NE

63. Đurašina Moran (Vrbovec)
NEMA
11.04.2017. 13:37:20
NE

64. Aščić Sandi (HTK Zagreb)
NEMA
20.04.2017. 10:00:29
NE

65. Sokolić Matija (Zlatar)
NEMA
18.04.2017. 23:15:25
NE



Užnik Marinela (Osijek)

19.04.2017. 21:02:13
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - seniori
Preuzmite dokument