Turnir
MORTADELA KUP10.000 KN
Kategorija
S
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
20.04.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
22.04.2017. ::
Trajanje turnira
22.04.2017. :: - 25.04.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
VRBOVEC
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:Teniski klub Vrbovec
  • Adresa: Celine 8 a
  • Grad: VRBOVEC
  • Telefon: (095) 9133 698
  • Fax: (01) 2791 293
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivor Koretić
  • Tel: (095) 9133 698
  • Fax:(01) 2791 293
  • E-mail: [email protected]

1. Ilić Marko (Zagi)
2
18.04.2017. 15:06:38
NE

2. Šaler Filip (Ponikve)
3
17.04.2017. 15:03:34
NE

3. Kostić ferček Maks (Varaždin 1181)
4
16.04.2017. 06:31:28
NE

4. Topić Joško (HTK Zagreb)
5
19.04.2017. 12:37:04
NE

5. Marić Filip (Iteam)
8
18.04.2017. 10:27:44
NE

6. Jurković Marin (Top Spin)
9
14.04.2017. 10:30:26
NE

7. Mlinar Janko (Iteam)
13
19.04.2017. 09:01:57
NE

8. Ban Ivan karlo (Ogulin)
14
17.04.2017. 15:36:13
NE

9. Popović Orlando (Futur)
17
17.04.2017. 15:11:04
NE

10. Žeželj Nikola (Vulpes)
18
18.04.2017. 19:45:27
NE

11. Stepanić Patrik (HTK Zagreb)
19
18.04.2017. 19:56:39
NE

12. Šuler Jakov (Iteam)
25
19.04.2017. 09:01:14
NE

13. Sekošan Domagoj (Didon)
30
17.04.2017. 21:51:49
NE

14. Antonić Tin (Futur)
31
15.04.2017. 10:12:11
NE

15. Suevich Lovro (Zagi)
33
14.04.2017. 18:19:16
NE

16. Škreb Dorian (Vulpes)
34
15.04.2017. 20:53:39
NE

17. Sabljak Filip (Ogulin)
37
16.04.2017. 20:09:07
NE

18. Katanec Antun (Top Spin)
38
20.04.2017. 11:17:23
NE

19. Rogić hadžalić Alen (Chromos-Savica)
41
06.04.2017. 20:03:03
NE

20. Sokolić Sven (Iteam)
42
17.04.2017. 11:27:20
NE

21. Melša Morris (Hrvoje)
50
20.04.2017. 13:24:43
NE

22. Herceg Josip (Futur)
52
20.04.2017. 10:19:19
NE

23. Omeragić Andrej (Kvarner)
55
20.04.2017. 07:33:08
NE

24. Kovačić Vid (Top Spin)
57
17.04.2017. 15:10:26
NE

25. Bonetta Dino (HTK Zagreb)
62
19.04.2017. 18:51:17
NE

26. Marić Robert (Chromos-Savica)
67
17.04.2017. 15:10:51
NE

27. Šiprak Marko (Varaždin 1181)
78
20.04.2017. 09:55:09
NE

28. Lajoš Jan robert (Kvarner)
79
19.04.2017. 16:22:31
NE

29. Martinis Jakov (HTK Zagreb)
81
20.04.2017. 10:54:33
NE

30. Martinis Nikola (HTK Zagreb)
82
20.04.2017. 10:01:18
NE

31. Živko Lovro (Koprivnica)
83
20.04.2017. 09:59:13
NE

32. Bilić Ante (Vrbovec)
88
10.04.2017. 11:18:36
NE

33. Krneta Nino (Zadar 08)
89
18.04.2017. 10:53:49
NE

34. Puc Borut (HTK Zagreb)
94
19.04.2017. 13:26:33
NE

35. Sušak Bruno (Iteam)
99
19.04.2017. 09:01:43
NE

36. Šifkorn Hrvoje (Koprivnica)
101
20.04.2017. 09:59:33
NE

37. Šandl Tin (Koprivnica)
111
20.04.2017. 10:00:04
NE

38. Giljanović Luka (HATK Mladost)
135
19.04.2017. 20:20:39
NE

39. Ivičić Đani (Ponikve)
140
20.04.2017. 08:41:20
NE

40. Veselić Luka (HATK Mladost)
150
11.04.2017. 11:59:27
NE

41. Dujmović Ivan (Zadar 08)
166
18.04.2017. 12:21:17
NE

42. Krapec Franjo (Iteam)
178
19.04.2017. 09:00:47
NE

43. Krapec Josip (Iteam)
182
19.04.2017. 09:00:37
NE

44. Erceg Roko (Iteam)
188
19.04.2017. 07:57:47
NE

45. Karas Matija (Vrbovec)
191
20.04.2017. 12:44:05
NE

46. Zlatar Teodor (Franjo Punčec)
217
18.04.2017. 07:49:26
NE

47. Femec Tedi (Top Spin)
219
20.04.2017. 10:00:41
NE

48. Balaž Matija (Franjo Punčec)
235
20.04.2017. 13:46:10
NE

49. Stebbings Michael robin (Ivan Merz)
262
03.04.2017. 18:56:26
NE

50. Markušić Borna (Iteam)
274
19.04.2017. 09:01:30
NE

51. Barunica Mario (Hrvoje)
283
17.04.2017. 08:35:29
NE

52. Rezo Jure (Park)
289
11.04.2017. 19:50:16
NE

53. Vertuš Antonio (Iteam)
305
19.04.2017. 09:01:01
NE

54. Sokolić Matija (Zlatar)
327
18.04.2017. 23:15:25
NE

55. Radoš Lovro (Hrvoje)
352
18.04.2017. 09:15:49
NE

56. Lepušić Neven (Ivan Merz)
353
07.04.2017. 10:58:39
NE

57. Đurašina Moran (Vrbovec)
356
11.04.2017. 13:37:20
NE

58. Zubčić Luka (Ponikve)
374
12.04.2017. 11:49:35
NE

59. Rezo Zvonimir petar (Vrbovec)
385
20.04.2017. 12:43:27
NE

60. Čolak Filip (Ivan Merz)
432
11.04.2017. 11:22:48
NE

61. Jakšić Jurica (Vrbovec)
446
11.04.2017. 23:50:15
NE

62. Aščić Sandi (HTK Zagreb)
NEMA
20.04.2017. 10:00:29
NE

63. Schmidt Jan (Vulpes)
NEMA
17.04.2017. 16:55:09
NE

64. Behlulović Damir (Uljanik)
NEMA
18.04.2017. 15:22:27
NE

65. Šeparović Jakov (Dubrovnik)
NEMA
19.04.2017. 14:26:58
NE



Užnik Marinela (Osijek)

19.04.2017. 21:02:13
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - seniori
Preuzmite dokument