Turnir
OP ĐAKOVA
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
26.04.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
28.04.2017. ::
Trajanje turnira
28.04.2017. :: - 01.05.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ĐAKOVO
Broj terena
10
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Đakovo
  • Adresa: Lj. Gaja b.b.
  • Grad: ĐAKOVO
  • Telefon: (031) 812 342
  • Fax: (031) 822 417
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Igor Blažević
  • Tel: (091) 5087 835
  • Fax:(031) 822 417
  • E-mail: [email protected]

1. Boban Viktor (Medveščak)
12
25.04.2017. 13:17:10
NE

2. Rakonić Fran (Nova Gradiška)
13
27.04.2017. 08:43:05
NE

3. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
14
25.04.2017. 08:20:58
NE

4. Jančić Daniel (San Spin)
18
19.04.2017. 20:01:04
NE

5. Rihtar Filip (Vinkovci)
23
12.04.2017. 10:12:22
NE

6. Kuna Fran (Osijek)
25
25.04.2017. 19:29:24
NE

7. Petričević Tin (Vinkovci)
40
26.04.2017. 00:29:27
NE

8. Balić Bruno (Olimpija Osijek 1984)
46
24.04.2017. 14:10:14
NE

9. Kopić Ilija (Vinkovci)
48
26.04.2017. 10:11:25
NE

10. Zrilić Roko (Vinkovci)
53
13.04.2017. 19:23:44
NE

11. Bek Filip (Osijek)
93
26.04.2017. 08:50:39
NE

12. Gaić Luka (Olimpija Osijek 1984)
100
24.04.2017. 18:54:27
NE

13. Lukić Marko (Požega)
102
27.04.2017. 08:43:31
NE

14. Blažević Mile (Đakovo)
227
27.04.2017. 14:50:29
NE

15. Katilović Marko (Đakovo)
NEMA
27.04.2017. 14:51:54
NE

16. Bek Matej (Osijek)
NEMA
12.04.2017. 13:20:51
NE

17. Oštro Tin (Chromos-Savica)
NEMA
25.04.2017. 17:40:42
NE


1. Marčinko Petra (Top Spin)
3
26.04.2017. 11:58:08
NE

2. Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
21
26.04.2017. 13:01:14
NE

3. Škegro Marina (Zagi)
22
25.04.2017. 11:56:18
NE

4. Roso Korina (Slavonija-Žito)
31
24.04.2017. 22:41:05
NE

5. Olij Petra (Vinkovci)
49
24.04.2017. 18:42:10
NE

6. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
56
25.04.2017. 08:20:28
NE

7. Rimac Elena (Vinkovci)
58
24.04.2017. 11:53:04
NE

8. Guttler Karmen (Našice)
81
25.04.2017. 13:46:21
NE

9. Ostojić Lena (Brod)
120
21.04.2017. 15:15:22
NE

10. Lukačević Rebeka (Đakovo)
146
27.04.2017. 14:55:03
NE

11. Premužić Eva (Đakovo)
224
27.04.2017. 14:53:32
NE

12. Kukučka Marina (Đakovo)
230
27.04.2017. 14:54:10
NE

13. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
NEMA
27.04.2017. 14:12:09
NE

14. Čopčić Ena (Vinkovci)
NEMA
08.04.2017. 22:16:36
NE

15. Benković Marija (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
14.04.2017. 14:04:41
NE

16. Suhorski Ema (Vinkovci)
NEMA
25.04.2017. 20:32:06
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument