Turnir
OP VRBOVCA
Kategorija
14
Rang turnira
7
Zadnji dan prijave
26.04.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
28.04.2017. ::
Trajanje turnira
28.04.2017. :: - 30.04.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
VRBOVEC
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Vrbovec
  • Adresa: Celine bb
  • Grad: VRBOVEC
  • Telefon: (095) 9133 698
  • Fax: (01) 2791 293
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivor Koretić
  • Tel: (095) 9133 698
  • Fax:(01) 2791 293
  • E-mail: [email protected]

1. Vasung Dorian (HATK Mladost)
2
24.04.2017. 16:57:23
NE

2. Jagetić Borna (Varaždin 1181)
32
27.04.2017. 15:19:20
NE

3. MICHURIN EGOR (Rukavac)
39
24.04.2017. 17:26:10
DA

4. Bradvić Marko (Gem)
63
27.04.2017. 11:04:55
NE

5. Pižurica Beka (Terra)
84
27.04.2017. 19:41:34
NE

6. Kržić Tin (Purger)
85
27.04.2017. 11:51:39
NE

7. Burić Karlo (Vrbovec)
94
25.04.2017. 09:11:15
NE

8. Lončarić Lovro (Vrbovec)
210
25.04.2017. 09:10:58
NE

9. Novaković Roko (HTK Zagreb)
226
27.04.2017. 15:28:34
NE

10. Jakšić Duje (Iteam)
235
27.04.2017. 14:11:30
NE

11. Burec Oliver (Vrbovec)
NEMA
25.04.2017. 09:10:18
NE

12. Srabinec Antonio (Vrbovec)
NEMA
25.04.2017. 09:10:38
NE

13. Jaki Borna (Križevci)
NEMA
27.04.2017. 08:35:50
NE

14. Matoničkin Josip Vid (Vulpes)
NEMA
26.04.2017. 11:32:11
NE

15. Antončić Fran (Futur)
NEMA
27.04.2017. 08:35:27
NE

16. Lovreček Fran (Prečko)
NEMA
25.04.2017. 14:52:45
NE


1. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
11
27.04.2017. 11:11:41
NE

2. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
27
26.04.2017. 09:58:25
NE

3. Miljanić Lucija (Ponikve)
33
27.04.2017. 08:38:58
NE

4. DRžANIć DORIS (Iteam)
34
26.04.2017. 10:29:53
NE

5. Vukić Nikolina (Dubrovnik)
43
27.04.2017. 09:03:52
NE

6. Tomić Lorena (HATK Mladost)
44
26.04.2017. 13:49:11
NE

7. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
47
25.04.2017. 16:50:04
NE

8. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
62
27.04.2017. 19:44:00
NE

9. Borko Mia (Vrbovec)
191
25.04.2017. 09:53:27
NE

10. Pankretić Petra (Vrbovec)
192
25.04.2017. 09:53:37
NE

11. BARILAR IVA (Vrbovec)
NEMA
27.04.2017. 13:05:41
NE

12. BEDEKOVIć MARIJA (Vrbovec)
NEMA
27.04.2017. 13:05:31
NE

13. Kuss Angelina (Medveščak)
NEMA
27.04.2017. 11:12:20
NE

14. MIšAK LUCIJA (Varaždin 1181)
NEMA
26.04.2017. 10:20:58
NE

15. Klepec Gabrijela (Vrbovec)
NEMA
25.04.2017. 09:53:22
NE


Vukić Lana (Top Spin)
165
27.04.2017. 18:16:43
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument