Turnir
PRVENSTVO HRVATSKE
Kategorija
18
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
12.04.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
17.04.2017. ::
Trajanje turnira
17.04.2017. :: - 21.04.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ĐAKOVO
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
64/32/16 (M)
32/32/16 (Ž)
  • Organizator:TK Đakovo
  • Adresa: Ljudevita Gaja bb
  • Grad: ĐAKOVO
  • Telefon: 031812342
  • Fax: 031822417
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Igor Blažević
  • Tel: 0915087835
  • Fax:031822417
  • E-mail: [email protected]

1. Kostić ferček Maks (Varaždin 1181)
1
11.04.2017. 07:14:18
NE

2. Bašić Nikola (Samobor 1890)
2
10.04.2017. 17:40:52
NE

3. Šaler Filip (Ponikve)
3
10.04.2017. 19:18:51
NE

4. Ban Ivan karlo (Ogulin)
4
17.03.2017. 10:52:44
NE

5. Suevich Lovro (Zagi)
5
30.03.2017. 15:53:16
NE

6. Galić Marko (HTK Zagreb)
6
11.04.2017. 10:30:47
NE

7. Jurković Marin (Top Spin)
8
10.04.2017. 10:37:42
NE

8. Inđić Marko (Ogulin)
13
11.04.2017. 10:13:47
NE

9. Mlinar Janko (Iteam)
15
11.04.2017. 08:54:01
NE

10. Stepanić Patrik (HTK Zagreb)
16
02.04.2017. 14:11:59
NE

11. Katanec Antun (Top Spin)
21
11.04.2017. 13:09:04
NE

12. Dizdarević Tin (Zagi)
28
03.04.2017. 10:25:28
NE

13. Kovačić Vid (Top Spin)
31
05.04.2017. 08:06:58
NE

14. Sokolić Sven (Iteam)
33
04.04.2017. 22:29:40
NE

15. Kos Jan (Iteam)
34
11.04.2017. 08:55:29
NE

16. Gadžić Davor (Osijek)
35
13.03.2017. 21:07:00
NE

17. Ivičić Đani (Ponikve)
37
12.04.2017. 13:54:31
NE

18. Suevich Karlo (Chromos-Savica)
38
12.04.2017. 12:22:41
NE

19. Volarević Matija (Pro 2000)
39
27.03.2017. 20:51:02
NE

20. Ilić Jovan (Olimpija Osijek 1984)
41
28.03.2017. 19:54:32
NE

21. Piper Nikola (Požega)
47
07.04.2017. 08:28:17
NE

22. Nedeljko Ervin (Franjo Punčec)
53
12.04.2017. 13:34:33
NE

23. Markušić Ivan (Iteam)
54
11.04.2017. 08:53:34
NE

24. Jukić Luka (Stobreč)
55
04.04.2017. 12:13:01
NE

25. Puljiz Tonko (Iteam)
63
11.04.2017. 08:56:41
NE

26. Sušak Bruno (Iteam)
89
11.04.2017. 08:54:29
NE

27. Barun Božo (Resnik)
91
10.04.2017. 14:06:06
NE

28. Pjević Mauro (HTK Zagreb)
109
23.03.2017. 10:09:09
NE

29. Erceg Roko (Iteam)
110
06.04.2017. 19:35:05
NE

30. Zalukar Marko (Zagi)
123
10.04.2017. 16:48:01
NE

31. Šipraka Karlo (Pro 2000)
137
10.04.2017. 20:38:33
NE

32. Marcan Marin (Movens)
143
10.04.2017. 20:46:35
NE

33. Savin Roko (Zagi)
NEMA
15.04.2017. 13:06:54
NE

34. Markušić Borna (Iteam)
NEMA
12.04.2017. 08:05:05
NE

35. Kranić Karlo (Osijek)
NEMA
13.04.2017. 08:06:14
NE

36. Ninčević Frane (HTK Zagreb)
NEMA
12.04.2017. 10:34:29
NE

37. Gašparović Robert (HATK Mladost)
NEMA
12.04.2017. 12:58:29
NE

38. Divković Karlo (HTK Zagreb)
NEMA
12.04.2017. 13:38:24
NE

39. Omeragić Andrej (Kvarner)
NEMA
10.04.2017. 12:51:21
NE

40. Bonetta Dino (HTK Zagreb)
NEMA
10.04.2017. 14:29:05
NE

41. Baković Tin (Samobor 1890)
NEMA
10.04.2017. 16:52:17
NE

42. Kajin Karlo (Ogulin)
NEMA
05.04.2017. 10:49:13
NE

43. Šuler Jakov (Iteam)
NEMA
11.04.2017. 08:54:56
NE

44. Grabovac Andrej (Dalmacijacement)
NEMA
10.04.2017. 16:09:49
NE

45. Šeatović Borna (Iteam)
NEMA
11.04.2017. 08:52:54
NE


1. Turković Domenika (Špansko)
1
09.04.2017. 12:44:02
NE

2. Habeković Ita (HTK Zagreb)
4
10.04.2017. 09:34:32
NE

3. Jurković Lea (Futur)
5
08.04.2017. 22:27:47
NE

4. Bagarić Leonarda (Iteam)
6
11.04.2017. 09:00:34
NE

5. Pavković Marina (Split 1950)
7
15.04.2017. 16:28:36
NE

6. Žužul Katarina (Top Spin)
8
11.04.2017. 08:57:17
NE

7. Mašić Laura (HTK Zagreb)
10
09.04.2017. 22:06:49
NE

8. Boderištanac Matea (Iteam)
12
01.04.2017. 12:10:52
NE

9. Mukić Ana (Varaždin 1181)
13
04.04.2017. 15:19:29
NE

10. Svetec Nika (Varteks)
14
12.04.2017. 13:56:57
NE

11. Karanušić Anđa claudia (Top Spin)
20
11.04.2017. 13:09:35
NE

12. Sindičić Franka antonia (Ogulin)
22
07.04.2017. 09:21:51
NE

13. Kralj Lora (HTK Zagreb)
23
12.04.2017. 13:41:12
NE

14. Brežanin Lana (Iteam)
29
11.04.2017. 08:57:47
NE

15. Ivanišević Petra (Lošinj-Jadranka)
37
11.04.2017. 11:08:15
NE

16. Zalukar Sara (Zagi)
39
10.04.2017. 16:48:27
NE

17. Deranja Petra (Ragusa)
47
11.04.2017. 22:40:29
NE

18. Gunjača Elena (Ponikve)
48
12.04.2017. 16:17:08
NE

19. Škegro Korina (Chromos)
54
07.04.2017. 09:26:40
NE

20. Gavrić Lorena (Iteam)
55
11.04.2017. 09:00:12
NE

21. Faj Lucija (Olimpija Osijek 1984)
58
24.03.2017. 13:17:24
NE

22. Boderištanac Sara (Victoria)
77
01.04.2017. 12:16:22
NE

23. Šiljić Ema (Iteam)
86
11.04.2017. 08:58:12
NE

24. Soleša Ani (Pro 2000)
109
10.04.2017. 20:38:20
NE

25. Mandić Antea (Ragusa)
112
06.04.2017. 19:47:19
NE

26. Valentičević Nika (Iteam)
140
11.04.2017. 08:59:04
NE

27. Tronšek Karla (HTK Zagreb)
NEMA
12.04.2017. 08:04:37
NE

28. Jelušić Katarina (Pomak)
NEMA
31.03.2017. 22:17:40
NE

29. Matijašević Tara (Đakovo)
NEMA
12.04.2017. 10:32:59
NE

30. Muštra borić Martina (Resnik)
NEMA
11.04.2017. 13:09:43
NE

31. Hanžek Dorotea (Ponikve)
NEMA
10.04.2017. 09:44:08
NE

32. Ilibašić Olja (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
12.03.2017. 20:06:37
NE

33. Mraz Iva (Brod)
NEMA
10.04.2017. 21:36:07
NE

34. Soleša Adela (Pro 2000)
NEMA
10.04.2017. 20:38:06
NE

35. Mamić Matea (Dalmacijacement)
NEMA
11.04.2017. 09:41:25
NE

36. Bokulić Martina (Ogulin)
NEMA
14.03.2017. 10:13:01
NE

37. Draušnik Marta (HTK Zagreb)
NEMA
10.04.2017. 09:02:25
NE


Horvat Roko (Top Spin)
7
14.04.2017. 15:51:08
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument